Diskuze

Hradec Králové zvládl premiéru v Lize mistrů skvěle, zdolal Turku 5:1

Hokejisté Hradce Králové zdolali na úvod základní skupiny F Ligy mistrů finský celek TPS Turku vysoko 5:1. Dvěma góly přispěl k úspěšné premiéře Mountfieldu v soutěži jednadvacetiletý útočník Lukáš Vopelka. Zaváhal naopak poražený finalista extraligy Liberec, který v souboji se švédským Växjö otočil v průběhu druhé třetiny stav z 0:2 na 3:2, ale těsné vedení Severočeši neudrželi. V prodloužení pak rozhodl hostující forvard Robert Rosén. . Hokejisté mistrovské Komety Brno zvítězili po vyrovnaném průběhu v norském Stavangeru 2:1 brankami Vojtěcha Němce a Alexandra Malleta.
JS

v HK pár lidi,tam hokej moc lidi nezajimá

0 1
možnosti
MS

Co to meleš?Včera sice mohlo být víc lidí,ale třeba na Mountfield cupu,což jsou přípravný zápasy,bylo i před 5 tisíc lidí.Kolik chodí na přípravu u vás?

0 0
možnosti
MB

Ti "Noři" (v základu 8 či kolik zámořských hráčů) teda žádný ořezávátka. Plus úplně jinej styl hokeje, rychlí byli jak blázen. Celkem zajímavej hokej na to, že je teprve srpen. Btw rozhodčí tomu dávali dost volnosti, v lize by tam asi bylo podstatně víc nerviček na obou stranách. ;-D

4 0
možnosti
MC

Brno, cesky mistr, prave porážá Edmonton Oilers ;-D Docela se darilo ceskym klubum, jediny porazeny je Liberec. Vsak az v prodlouzeni a soupere mel nejtezsiho.