Rangers slavili v duelu pod širým nebem, Buffalo zdolali v prodloužení

První hrací den nového kalendářního roku i v letošní sezoně NHL patřil svátečnímu utkání pod širým nebem. V rámci Winter Classic 2018 se na newyorském baseballovém stadionu Citi Field před zraky čtyřiceti tisíc diváků utkali hokejisté Rangers a jen papírově domácího Buffala. Favorizovaní Rangers vyhráli 3:2 až gólem J. T. Millera z přesilové hry ve třetí minutě prodloužení.

M75o11j57m10í41r 78S40k96á15l11a 2230162716

Tyto zápasy "na rybníku" mě nějak neberou, nicméně včera mě hodně bavil brankář Buffala s tím kulichem na přilbě - bylo to fakt jak kluci někde na rybníku nebo když se postaví sněhulák;-D

+2/0
2.1.2018 10:09

R43o22b15e48r33t 67Č94e41c76h 6902190872327

Tak led tam byl o tridu lepsi nez v Detroitu napr. Hlava me nebere,jak ten led v Detroitu muze NHL tolerovat?

0/0
2.1.2018 11:50

J21a45n 60S48t36o95d76o94l88a 7241480333120

Hráče ale ten rybník bere hodně. Viděls, jak pyšne si vykračoval tvůj král na led? Myslím, že Pavelec bere osud dvojky smířeně, ale včera mu bylo určitě líto, že nevyšla řada na něho. A všichni, kdo se na led dostali, si nesmírně váží toho, že hráli na Nový rok rybník.

0/0
2.1.2018 12:31

R27o71b90e59r86t 16Č18e73c40h 6452180252597

Holomajzna. Asi cekali po 1.tretine,ze se porazi sami.

0/0
2.1.2018 3:33

R19o26b54e84r91t 68Č76e30c42h 6782570772157

Kdo snesl nejake kriterium byl Lundqvist a JT Miller. Ostatni, to byl des.

0/0
2.1.2018 7:27

M46o20j82m28í72r 80S45k16á94l14a 2800882836

Tak bylo to Lundqvistovo utkání, že - venku "na rybníku" jako jediný brankář nadále neporažený, 423. vítězstvím se posunul na 8. místo (Esposito na stejné číslo potřeboval o 111 utkání víc), žádný brankář narozený v Evropě nemá po pondělí více nasbíraných zákroků (během druhé třetiny překonal dosavadní rekord Chabibulina)...;-)