Čiliak situaci pochopil, je vnímavý, těší brněnského šéfa Zábranského

Ve dvou posledních zápasech na konci roku to vypadalo, že se gólmani hokejové Komety předhánějí, kdo podá lepší výkon a jak dominantně si dojde pro čisté konto. Marek Langhamer ho udržel v Pardubicích. Marek Čiliak na něho navázal ve Vítkovicích.

A15d44a76m 74B33r23o91m 3307105253755

Divný že se komeťáckej web ani nezmínil že de Vincour na hostování Rv

0/0
3.1.2018 22:11

M16i13l72o58š 81H20l81a34v11á35č 9813941467554

Dnes věřím, že přijde domácí výhra v klidu a snad aspoň o dvě branky a dáme nejméně 3-4.

M13i42l52o20š 70H86l14a62v89á20č 9323281247354

Jo, doufám, že vystoupíme mezi čtyřku, ale dnes hraje Třinec se Spartou a té zrovna nefandím. Nejlepší by asi byla remíza!

0/0
3.1.2018 18:05

M92i40l51o33š 48H40l28a36v17á28č 9283371307644

Zrovna dobře tedy nezačínáme. 7 minuta a už zase prohráváme a budeme dotahovat. Pokud to nestihnou v první třetině, tak bude asi problém!?

0/0
3.1.2018 18:13

M37i90l29o55š 25H17l77a90v58á25č 9203171417924

No vypadá to lépe než jsem po první brance v naší síti čekal. Už jsme to otočili na 2:1. Super!R^

0/0
3.1.2018 18:49

M16i95l50o82š 57H68l27a48v69á29č 9633361837764

Tak 3 góly jsme sice dali, ale o dva jsme nevyhráli, i když jsme vedli už 3:1 a výhra to byla celkem bez větších problémů!R^