Nečas: Mohl jsem dát na 2:0, mrzí mě to. Teď ale chceme bronz

Kanada byla nad síly české dvacítky. I přes sympatickou první třetinu nedokázala parta kolem Martina Nečase svého kanadského soupeře potrápit víc. Sám Nečas měl na hokejce vedení o dva góly, trefil však pouze břevno. Česká hokejová reprezentace do dvaceti let padla 2:7 a bude v pátek bojovat o bronzové medaile.

O25n95d15r93e56j 47L12a63n62d67a 6953590578

skoda, ale myslim si, ze bychom prohrali, i kdyby to dal..jenom asi ne tak vysokym skore

0/0
5.1.2018 17:41

Z89d86e92n39e91k 36B75e80n51e39s 1825715870812

Hele ja bych to nevidel tak cerne. Nakonec umisteni junioru je nepodstatne. Hlavni je dostat hrace do NHL. Zadina, Necas, Chytil budou uz pristi rok hrat NHL. Safin, Kaut, Reichel i Lauko tu sanci take maji si myslim velkou. Na tom hlavne zalezi. At mame poradne hvezdy. Kouknete na Slovensky tym po bronzu 2015, slyseli jste nekdo o hraci toho tymu? Ne. Takze mit medaily je fuk, my na tom ziskame mnohem vic pro budouci repre.

0/0
5.1.2018 13:39

V13o46j44t81e87c92h 35P48á46n47i67k 17S11r32. 5901301154687

Odkázali naši Vašim, aby prišli Vaši k našim.

Keď neprídu Vaši k našim, tak neprídu naši k Vašim.

A prišla Kanada a vymlátila našich aj Vašich...:-P:-P:-P

+2/0
5.1.2018 13:30

M35a29r21c39e73l 44Š39e90v64č27í73k 9665323321670

Treba uznať, že vo finále sú dve najlepšie mužstva šampionátu.

Ja som rád, že Slováci hrali vyrovnané zápasy s USA a Švédskom.

Čechom prajem medailu, Amíci sú poraziteľní.

+2/0
5.1.2018 12:27

J64a97n 26Š28e84s18t65á32k 3508509549714

hm, takže jen břevno nám zabránilo postoupit do finále?

+1/−1
5.1.2018 11:44

B84o34h53u88m30i33l 23R45ů68ž70i73č72k98a 3513953387180

Ne, taky to, že někteří honili do dvou do rána, pravej bek z druhé obrany si závazal dřív pravou brusli než levou oproti to, že to tak normálně nedělá, druhou třetinu jsme hráli do kopce, divák v 10. řadě za naší střídačkou držel ceduli s nápisem, kterej nešel přečíst a proto, že se pan Šesták chytá slovíček jak Nadal koulí před každým podáním aneb na blbou otázku blbá odpověď...

0/0
5.1.2018 12:56

R74o78b24e45r48t 46B34a73l11a29b60á69n 9962693882

Dneska bude záležet, komu se hůř vyspí gólmani. Ten americkej sněhulák byl včera taky hodně špatnej.