K29a32r67e29l 66H83r90u61b10ý 3201445379734

normální věc jak nechat přivydělat kamaráda z manšaftu, kde jsou na tom s penězi na štíru...

0/0
doporučit
8.1.2018 15:46

D27a63v30i88d 89H13e21s70s 7951948136554

Nevím, co ten Honejsek bere za matroš, ale měl by trochu ubrat. "Byli jsme jasně lepší" znamená pouze to, že vyrovnaného počtu střel dosáhli díky všem těm přesilovkám, zatímco nemít na druhe straně výtečného gólmana, Chomutov by vedl klidně 5:0.

Betonárka Zlín by měla přidat trochu sebereflexe, dopředu jsou špatní, o čemž svědčí i jeden z nejnižších počtů vstřelených gólů v lize. Rv

0/−3
doporučit
8.1.2018 12:29

P48a63v80e12l 37H18e89r55i87n95e38k 6640148172793

A ten zápas jste viděl? Ty přesilovky nám totiž nešly ani omylem. Výteční gólmani byli na obou stranách, dá se to říct i naopak - kdyby nebyl výtečný brankář v brance Chomutova, mohli jsme my vést třeba 5:1.

0/0
doporučit
8.1.2018 15:38

D91a55v10i48d 85H16e52s64s 7731538386844

Viděl jsem celý zápas. Vyloučení bylo 7:3 v neprospěch Chomutova, přesto že faulů tam bylo na stejno. Hodek se hodně snažil nám to znepříjemnit. Zlín měl optický tlak akorát ve 2. třetině právě díky přesilovkám, jinak nic moc nepředváděl, jestli tam bylo takových 4-5 gólových šancí? Kolik jich bylo na druhé straně? Kolikrát jenom ujel Chomutov do brejku v 1. třetině? 3x? 4x?.. ;-)