Tu máš gól! Vondrka ho daroval spoluhráči. Normální věc, řekl

Pelášil sám na prázdnou branku a mohl zakončit, přesto kapitán chomutovských hokejistů Michal Vondrka gól daroval parťákovi Romanu Chloubovi.

K83a31r76e12l 41H41r15u55b70ý 3281985149394

normální věc jak nechat přivydělat kamaráda z manšaftu, kde jsou na tom s penězi na štíru...

0/0
8.1.2018 15:46

D90a58v86i89d 82H87e41s36s 7251698336804

Nevím, co ten Honejsek bere za matroš, ale měl by trochu ubrat. "Byli jsme jasně lepší" znamená pouze to, že vyrovnaného počtu střel dosáhli díky všem těm přesilovkám, zatímco nemít na druhe straně výtečného gólmana, Chomutov by vedl klidně 5:0.

Betonárka Zlín by měla přidat trochu sebereflexe, dopředu jsou špatní, o čemž svědčí i jeden z nejnižších počtů vstřelených gólů v lize. Rv

0/−3
8.1.2018 12:29

P43a96v81e26l 75H43e27r49i23n78e63k 6430458222603

A ten zápas jste viděl? Ty přesilovky nám totiž nešly ani omylem. Výteční gólmani byli na obou stranách, dá se to říct i naopak - kdyby nebyl výtečný brankář v brance Chomutova, mohli jsme my vést třeba 5:1.

0/0
8.1.2018 15:38

D98a82v56i57d 88H64e33s56s 7251208436734

Viděl jsem celý zápas. Vyloučení bylo 7:3 v neprospěch Chomutova, přesto že faulů tam bylo na stejno. Hodek se hodně snažil nám to znepříjemnit. Zlín měl optický tlak akorát ve 2. třetině právě díky přesilovkám, jinak nic moc nepředváděl, jestli tam bylo takových 4-5 gólových šancí? Kolik jich bylo na druhé straně? Kolikrát jenom ujel Chomutov do brejku v 1. třetině? 3x? 4x?.. ;-)