Kaše potvrdil střeleckou formu, gólman Mrázek byl hvězdou zápasu

Ondřej Kaše se v hokejové NHL blýskl již pátou brankou z posledních sedmi odehraných utkání. Naposledy Anaheimu trefil vyrovnání na 2:2 ve třetí třetině duelu v Minnesotě, proti které se následně prosadil i v rozhodujícím penaltovém rozstřelu. Maraton nájezdů rozhodl až v jedenácté sérii Nick Ritchie. Hráči Detroitu zvítězili 3:1 na ledě lídra Centrální divize Nashvillu, jejich gólman Petr Mrázek byl vyhlášen hlavní hvězdou večera.

Z82b81y49n50e62k 95B59r72e74c14k24a 5255741746513

Kaše jede teda 

Teď jsem zkouknul ten vyrovnávací gól a ten nebyl z dorážky jak píšete, ale krásně si sám před brankářem bekhenbem stáhnul puk na forhend a skóroval

0/0
18.2.2018 14:23

M42a42r77t42i74n 95S62ý23k21o81r93a 1877278467427

Proč Kempný odehrál jen cca polovinu zápasů? Zranění nebo se nevešel do sestavy? To druhé by mě dost překvapilo, protože si dle statistik vede velmi dobře, a když hrál, tak jeho slušný ice time nenapovídal tomu, že je na hraně sestavy.

0/0
18.2.2018 12:19

Š94i24m44o71n57-68E81r12i11c39h 21J12e38l83í51n53e28k 5480272973633

Je na hraně a ice-time na poměry beků v NHL nemá extra vysoký. V NHL mají nejlepší beci nad 20 minut.

M86a19r63t89i96n 98S69ý84k73o28r12a 1807598257507

Škoda Ritticha, ale byla jen otázka času, kdy i on si užije zápas blbec. Snad ho to nerozhodí.

+3/0
18.2.2018 12:14

F70i14l40i50p 41K36o57l55b80á92b34e69k 9183589372168

Nechodil bych kolem horké kaše, ale napíšu to hned: Kaše vytahuje Kachny z pěkné bryndy.;-)

P29a89v45e60l 15D14v95o47ř26á59k 8608175192131

Únorní není chyba ani překlep, to je tupost,...

+8/0
17.2.2018 23:47

A74l98o76i25s 89S94t44a16r78ý 3819499987882

Teda musím se přiznat, že únorní neznám (tím samozřejmě nechci říct, že to je špatně). To je něco jako v lednu lední?

+5/0
17.2.2018 23:43

J50o28s20e81f 57N53o52v84á50k 3270227763109

Ano a vyjimka je v breznu, kdy se jeste vynechava n a jsou vsichni brezi :-)

+5/0
17.2.2018 23:45

M41a56r97t52i70n 53S42ý89k19o51r75a 1307218597537

Přesně, stejně jako je medvěd lední, tak je i medvěd únorní, žijící u nory.

+8/0
18.2.2018 1:29

R84u82d65o78l65f 15F16u96k97s 5498781593640

Ten gól v nájezdech je zbytečné zmiňovat, do kanadského bodování se mu nezapíše. I když chápu, že Čechům udělá radost jakákoliv zmíněná hloupost ve spojitosti s "jejich" hokejistou v NHL.

0/−12
17.2.2018 23:13

J60o88s58e58f 13N23o94v12á59k 3790397773549

Kdyby ho nedal, ducks prohrali...tak to byl sakra dulezitej najezd, obzvlast kdyz jsou na hrane postupu do SC.