Rittich vychytal další výhru, o čisté konto však znova v závěru přišel

Po nedávném přerušení série čtyř porážek gólman David Rittich slavil pro změnu druhou navazující výhru. Na středeční triumf 5:1 nad Buffalem, kdy český brankář přišel o šanci na první nulu v NHL až v poslední minutě, totiž Calgary navázalo i v pátek výsledkem 2:1 nad Ottawou. Rittich kryl 29 ran a inkasoval jen jednou po proměněném trestném střílení Jean-Gabriela Pageaua z 53. minuty.

P64ř72e86m52y97s92l 80V27í89š91k30a 4909983829915

Pokud Flames nepostoupí do play-off, tak bych vzal Ritticha jako dvojku na MS... Bohužel mám takové podezření, že si na něj Jandač ani nevzpomene a pojedou opět Francouz s Furchem a Bartošákem. Podobně v minulosti trenéři reprezentace ignorovali například i Tomáše Vokouna, který přitom léta podával v Nashvillu solidní výkony. Poprvé ho tuším do nároďáku povolal až Růžička...

Š43í35m56a 50K10a18d90e43ř96á23v88e83k 6857109164679

Havne, že tu každý psal, že ho pošlou z5 na farmu.

+2/0
10.3.2018 8:41

A84l31e74x 65S51l86a20v34í82č30e85k 8177761329488

ritich velka klika, ale odvaznemu stesti preje. dle meho nazoru je spousta mnohem lepsich brankaru, ale on ma mimoradne stesti.

0/−6
10.3.2018 8:33

J16a61n 20S58t59o77d73o62l56a 7561380623670

Klika má v kariéře gólmana významné místo. Nicméně podle jakých kriterií určíš "spoustu mnohem lepších" brankářů? Kteří to jsou?