Hattrick za sedm minut? Nechápu to, žasl sám nad sebou Pastrňák

Když na den přesně před rokem hráli hokejisté Bostonu ve Vancouveru, zaskvěl se hattrickem ve třetí třetině Kanaďan Brad Marchand. Český útočník David Pastrňák byl za komparzistu, poslední trefu sledoval jen ze střídačky. V noci na středu naopak Pastrňák sehrál proti Carolině hlavní roli, třemi góly a jednou přihrávkou se podílel na vítězství 6:4.

J70i92ř98í 61J73a34h93o58d47a 9746518666642

Po tom, co jsi si nechal sebrat na modrý puk jsi musel udělat něco, co ti částečně napravilo reputaci, jinak by tě trenér, jako obvykle, zabil.

+1/−2
14.3.2018 13:40

T40o26m88á10š 95H47r87a66b86e30c 2458314661299

týpek udělá zápas a jahoda vidí jednu chybu z celé šedesátiminutovky.

+5/0
14.3.2018 16:07

J37a66n 53N76e69š12p93o37r 4806728636542

Tak částečně, jo... Tuším Jahoda upadl z Fukse na znak, a přímo na zadek... na hlavu by to asi nevadilo.

0/0
15.3.2018 22:53

M36a70r21t13i64n 62S48ý62k42o63r84a 1687318267177

Hattrick za 7 minut a 26 vteřin, to musí být jeden z nejrychlejších hattricků v historii NHL, natož v historii Bostonu, ne ???

0/0
14.3.2018 12:31

R38u83d72o62l39f 17F15u66k91s 5928971803640

Nejrychlejší hattrick v NHL je 21 vteřin.

+5/0
14.3.2018 12:35

M69a12r44t26i45n 50S21ý26k54o83r64a 1817828137857

Jinak by mě zajímalo, proč Carolina odvolala deset minut před koncem 3/3 třetiny brankáře 8-o

R47a31d14e29k 19Č66e81r82n92ý 8398283670324

Neodvolala ho, spíše se stalo kouzlo a z brankáře byl cedník :-)

0/0
14.3.2018 13:21

M79i15r90e82k 10B17e79ň56o 5136283929199

No nevím, za ty goly moc nemohl... Dva góly milimetrová přesnost (Grzelcyk a Pasta), to fakt nešlo trefit líp. Na 4-4 to bylo o štěstí a pak gól z přesilovky (smolař Faulk a vyhozený kotouč mimo). Spíš na Canes lehla deka jak cip...

+1/0
14.3.2018 14:33

R18u51d37o70l14f 58F36u16k21s 5138891213350

Já to Davčo chápu dost dobře, vysvětlím ti to. Carolina se úplně sesypala, to se každému týmu občas stane. Dvakrát jsi se pěkně trefil pod víko a jednou puk nasměroval do opuštěné klece, tak to chodí. Pak zase třeba bude pět zápasů, kdy ti tam nepadne nic. To je hokej, zeptej se Jardy.