Když se „zblázní“ gólman. Thriller v KHL připomněl Pittsburgh před lety

Na ledě Jágr, Straka, Rozsíval, na střídačce ztěžka oddychující Hrdina, Lang a Beránek. Tehdejší česká „mafie“ v Pittsburghu poznala, jaké to je si užít nekončící play off maraton. Co hůř, když před spícími domácími fanoušky po úporných 152 minutách zápasu rozhodl gól z hole Keitha Primeaua, hvězdy soupeře.

V28o40j68t78ě65c46h 25G88r83o10s48s 9249494435836

"...rozhodl v čase 142:09 pátého prodloužení..."

Jak můžete napsat takovou blbost? Čas pátého prodloužení byl 2:09. Čas celého utkání byl 142:09.

+10/0
23.3.2018 15:36

J23a50r51e53k 73W94o11l70f 5670359370

"Nekonečný" prodloužení v kombinaci se zlatým gólem je podle mě to nejspravidlivější a nejzajimavější prodloužení. Těším se na PO v NHL! R^

+5/−1
23.3.2018 14:06

M66a85r87e46k 30P97a42v53l94í89k 4493195306701

;-D;-D;-D jj ohromně zajímavé, dvě třetiny prodloužení jsem viděl...jen nahazování na branku, jedna jediná velká šance..40 minut krasobruslení...to lidé nechtějí, a pro ně se hokej hraje..20 minut prodloužení a pak nájezdy..