Palátův gól na výhru nestačil, Zacha a Rutta asistovali u vítězné akce

Po zdravotních trablech se vrací do sestavy hokejistů Tampy Bay a teď se Ondřej Palát po delší odmlce zapsal v NHL mezi střelce. Jeho tým však prohrál v New Jersey 1:2 a vítězný gól pomáhal připravit jiný český útočník Pavel Zacha. U rozhodující branky Chicaga v utkání s New York Islanders zase asistoval bek Jan Rutta. Gólman Calgary David Rittich musel skousnout porážku 1:5 v San Jose.

L93u45k77á14š 73A49d25a24m21e35c 3408634313774

Ten zápas v Denveru mělo neskutečné tempo a spádR^

+3/0
25.3.2018 10:35

A52n69t52o47n73í57n 74M80i83k10u49l32e46c 8156237961543

Tampa i Nashville daly pandičkám malou šanci bojovat o PT. Tak pojďme kluci, zkusme to! A když to nevyjde, tak zkusíme SC.;-)

0/0
25.3.2018 9:49

D33a24v67i70d 78Š78l67a95c77h21t78a 6175130186302

Jinak teda zápas Colorado - Vegas super podívaná i přesto, že nepadlo moc gólů.

+6/0
25.3.2018 8:27

K21a88r35e19l 40O37k21t78á66b22e60c 9761647504125

Teď jsem to chtěl napsat, koukal jsem na třetí třetinu a za mě jeden z nej zápasů, co jsem v poslední době viděl, spousta šancí, zápas nahoru dolů. Jsem rád, že Colorado vyhrálo, lepší sice nebyli, ale v tomhle zápase mohl vyhrát kdokoli, šance byly na obou stranách a nakonec to šlo do nájezdů

+1/0
25.3.2018 9:31

D23a79v17i48d 63Š16l73a90c83h51t95a 6455940736802

Já fandím Lavinám, takže jsem doufal ve vítězství, ale parkrát mi zatrnulo. Oba gólmani chytali skvěle, ten zápas si ty nájezdy i zasloužil i když Johnson mohl rozhodnout už v prodloužení.

+1/0
25.3.2018 10:32

K90a28r21e57l 79O14k66t26á21b44e10c 9581287114125

Stejně jako Marchesault ve třetí, šancí bylo na obou stranách opravdu dost, ale jsem rád, že to takhle dopadlo

+2/0
25.3.2018 11:08

J54o74s11e78f 93P32r11o80c56h81á60z27k55a 9849254432705

Super Devils, porazit Tampu! Důležité vítězství, bohužel Florida také nezaváhala 