Hertl se trefil za San Jose, Chytil zaznamenal premiérový bod kariéry

Hokejový útočník Tomáš Hertl byl zvolen třetí hvězdou utkání mezi Chicagem a San Jose, když gólem ze třetí třetiny přispěl k výhře Sharks 4:3 po samostatných nájezdech. Premiérový bod začínající kariéry v NHL si připsal mladík Filip Chytil, jenž jednou asistoval za Rangers u prohry 2:4 s favorizovaným Washingtonem. Po delší době se do brány New Yorku dostal Ondřej Pavelec, jenž nastoupil od 9. minuty a pochytal 26 z 27 střel.

T30o41m81a21s 30S36t30r34i45h65a71v32k42a 6832513978486

já si to taky myslim, ale ještě počkám, co na to řeknou místní experti na brankáře