Třinec slaví výhru. Překvapivý hrdina Cienciala tentokrát dával góly

Třinečtí hokejisté dokázali lépe přetavit euforii z vítězství v sedmém utkání čtvrtfinálové série a na úvod dalšího kola přesvědčivě vyhráli na ledě Hradce Králové 4:1. Na vítězství Ocelářů se dvěma góly podílel třinecký hrdina posledních dnů David Cienciala.

L23i43b15o49r 64V52e36n96g78l25á95ř 4244635592264

;-D;-D;-D ufnukany fanousek motoru kde uz rozpousteji led.Oni nam ukradli ELH hruuuza. Michale oni Vam ji neukradli, vy jste ji nebyli schopni zajistit. HK je mi sympaticky. zdravi fanousek zlina, kde uz taky jeli rolbari na dovolenou

+3/0
30.3.2018 0:18

J21i38ř76í 80Š75t63a56j98e65r 9952686547174

Tak další tlačení Hradce. Alespoň že to rozhodčím tentokrát nevyšlo. Ale je to hodně podobné jak s Libercem. A pak každý píše, jaký je Pešán blb že se do nich naveze a ono to vypadá že s Třincem to bude jsi přes kopírák.

+5/−4
29.3.2018 21:14

M34i37c69h40a35l 32H31o88z92á70k 5849232318718

Co vic chcou 5na3 pak 6na3.. Zaslouzena prohra.. A velke plus trineckemu trenetovi jak ustal ty vylouceni.. Pesak by tam poslal lahev :P

+13/0
29.3.2018 20:48

T10o53n49d25a 15W83a11w34r66z53a80c52z 5274651438496

No dneska Hradec překvapivě špatný, víceméně jsme celý zápas kontrolovali. A proč jsme šli na konci do tří mi může někdo vysvětlit? Na stadionu jsme to nepobrali.

+9/−3
29.3.2018 20:41

J53i95ř97í 28B71r50á55z64d88a 4414372361273

Tady nevím, proč jsou tu ty minusy :) Trinec byl lepší a proč šel Třinec na konci do tří taky nevím :) a to nejsem fanda ani jednoho týmu :)

+12/−1
29.3.2018 22:07

D66u90š66a54n 90P55i54š25i 8803621690159

2 minuty za krosček a 2 minuty za zalehnutí kotouče. Tak to vysvětloval rozhodčí třineckému trenérovi.

+3/0
29.3.2018 23:25

J10a70r25o59s81l14a64v 54J52o27n88á25š 4128104592975

Jenže na ten kotouč byl Marcinko sražen krosčekem. Správně to mělo být oboustranné vyloučení bez přesilovky. Pět na tři ani náhodou.

0/0
30.3.2018 10:26

M83a35r72e55k 74N16i98k62o23d97ý35m 6194884340

Tak slabě jsem Hradec ještě hrát neviděl, asi je svázala nervozita, ještě nikdy nehráli finále a ta tíha na ně dolehla. Ale oni se zvednou, hrát to přece nezapomněli. Třinci stačil průměrný výkon, ale ta pasivita ve třetí třetině se nemusela vyplatit. Důležitá je ale výhra. R^

M11a51r52e90k 95N55i40k54o89d24ý40m 6924704610

Myslel jsem to tak, že nikdy nepřelezli semifinále a proto ta nervozita, že by to finále zase nemuselo vyjít.

+2/0
29.3.2018 20:23

J45i83ř77í 54S65u28c54h56ý 5868887386797

Třinec nás sfoukl jako nic. Zítra musíme jinak.

0/0
29.3.2018 20:14

R67o78m28a45n 82T92y41č59k61a 3707558441237

To je nějaké nové pravidlo, že soupeř Mountfieldu musí být v závěru zápasu vyloučen?

P64a63v61e25l 86S61l35a53m40a 9479602211107

Nejsem fanda Třince ale rozhodčí Rv to je chutovka. Hostující hráč dostane hrazdu na záda , že je má téměř vejpůl ale dostane 2 minuty za za lehnutí puku.Rv Jaký Řezníček:-P takoví rozhodčíRv A potom kdo kazí dobré jméno ExtraligyRvRv

+19/−2
29.3.2018 19:57

F74i38l42i40p 32J34a35r13a73b 1163607710897

Rozhodně to nebyla hrazda, která by půlila záda, tu předvedl až o chvíli později hráč Třince. Podle mě to byl zákrok na hraně, ale ten verdikt byl pak trochu nešťastný, i když Marcinko zdržoval dost evidentně.

+1/0
29.3.2018 20:20

T18o95m 85B65ř76í84z63a 6164167908816

Klid, dneska kdyby rozhodčí vyloučil půl střídačky Třince, tak to stejně Hradec nedá.

+8/0
29.3.2018 20:44

M97a55r41t91i97n 81K43o26d95a77t 2947936262857

Faul na Marcinka a pan v pruhovaném tam vidí zdržování hry. Hm...pak se nemůže divit, že s ním Varaďa mluví, jak s ním mluví. Naprostá tragédie v podání rozhodčích

J56a92r67o46m59í42r 76H91l43u15b91e72k 2436740224231

Mně to komentování připomíná silně naše zápasy proti Rusům v 69. Ale to bylo o něčem jiném. Máme my takové šovinistické komentáře zapotřebí? Jsme jedna republika a je v podstatě jedno, kdo vyhraje. Tentokrát Třinec.

+6/−1

M12i69c79h83a63l 94B64r25ň44á80k 6534574887628

Ani čínské investice do rozhodčích dnes nepomohly. ;-(

+3/−5
29.3.2018 19:52

P39e17t72r 50M49o83l36á56k 9658521257384

Tvl ti rozhodčí se zbláznili. Takhle jednostranné trestat Třinec a přitom všemu předcházelo podřízeni trineckeho hráče!

J29a27n 61N22á74d72v59o36r41n22í86k 7383868555837

Tak Hradec to má letos zmáknuté to je jasné. Třinec se nepoučil a udělal stejnou chybu jako Liberec.

R50a80d11e35k 51N70o20v15á74k 1498814751930

Hradec nedokázal přepnout na play-off hokej. A Třinec přepnout nemusel. Žádné hity, po dvou vyloučených na obou stranách, žádné šarvátky... Tahle série bude nuda. To v sobotu a v neděli se budou dít věci.

+1/0
29.3.2018 19:44

R53a86d77e57k 30N70o28v89á39k 1458974951260

Tak nakonec sudí ještě necitlivě přidali dva třinecké a stejně nic...

D32u68š66a33n 68P63i89š72i 8883771360349

Není. Je to pan hokejista. Škoda, že je to jeho poslední sezóna.

+1/0
29.3.2018 23:34

J64a35r57o36m52í22r 59H96l69u20b81e18k 2946360884391

Hradec prohrává, ale podle komentátorů to je veliká škoda. Pak se divme odkud se bere Česko - Slezská nevraživost. Komentátoři by měli být naprosto inertní.

A51l78e86š 80V87a25j41g90a65r 6962889389286

Ten Hradec se mi zdá nějaký unavený...Čekám že ten Třinec dá,Hrubec není playoffový gólman.

A34l72e91š 58V86a58j12g42a58r 6912319339706

Důchodci v reprezentaci už opravdu ne. Činčila nebo Kovařčik klidně.

A57l23e73š 38V11a47j67g17a27r 6722479129796

Klidně. Mladí se můžou zviditelnit získat zkušenosti. Jandač stejně vezme Červenku a spol, kteří už se nikam neposunou.

+5/0
29.3.2018 19:23

F25r50a96n30t62i55š46e85k 89N61o37v85o11t87n33ý 8384546985959

To jsou alibistické řeči, kterými se bohužel často řídí naši trenéři. Takový tým USA přijede na MS pravidelně složený z mladíků, co začínají nakukovat do NHL, případně hrají na farmách, plus 3-4 zkušení borci aby to potáhli, a pravidelně hrají skvělý hokej.