Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

R72a88d48o72s60l66a28v 52J95a38n63ý24r 2679748969511

Hattrik Romana Červenky: gól, asistence a poslední místo ve čtenářském známkování na ídnesu. R^

+22/−1
doporučit
30.3.2018 10:41

L68á58ď83a 22M38a62l24ý 5637586285505

No popral, možná spíš, zastal se spolhráče.

+8/0
doporučit
30.3.2018 8:05

R39a75d16o27m24í92r 61F75a67j11f83r 5248889944501

článek o Fosterovi, to je tedy příběh R^ :

Účetní byl zvolen hvězdou zápasu

Hokejistům Chicaga pomohl k vítězství 6:2 nad Winnipegem ve čtvrtečním zápase NHL účetní. Utkání v dresu Blackhawks totiž dochytal záložní brankář Scott Foster, který před zápasem kvůli zranění Antona Forsberga během rozcvičky podepsal amatérský zkušební kontrakt.

Do branky Chicaga se postavil debutující Collin Delia. Třiadvacetiletý Američan inkasoval dvakrát z 27 střel a výrazně přispěl k vítězství 6:2. V 46. minutě ale kvůli křečím přenechal místo šestatřicetiletému Fosterovi, který nebyl nikdy draftován a naposledy chytal v roce 2005 v univerzitní lize NCAA. Foster při premiéře odchytal 14 minut a jednu vteřinu, zastavil všech sedm pokusů Jets a byl zvolen první hvězdou zápasu.

"Šok přišel ve chvíli, kdy jsem se musel převléknout, pak už si na nic nevzpomínám. Je to sen, který mi už nikdo nevezme. Můžu jít domů a říct to dětem, které to zase budou vyprávět kamarádům," popsal životní zážitek Kanaďan Foster, který pracuje jako účetní. "Před pár hodinami jsem seděl u počítače a teď tady stojím před vámi poté, co jsem si zachytal v NHL," smál se v rozhovoru s novináři Foster."

V97á51c19l73a84v 23R41o25z88s76y88p21a48l 3300166980384

Že by nový Jágr. Výkony Pastrňáka jsou obdivuhodné.

+1/0
doporučit
31.3.2018 9:08

J93a26n 87P30o50k12o39r87n82y 2251237104

Hele, redaktore. Coz takhle vymyslet neco ze svy palice? Vidim, ze anglicky umite, ale novinarina, voe, neni jenom vo to, vzit cizi reportaz a prelozit ji..,

+3/−10
doporučit
30.3.2018 7:56

R86o51m80a63n 87T33r82y83l53č 1420722622885

A co to tedy je ten hattrick Gordieho Howea? Já osobně jsem to v životě neslyšel

J40o63s24e39f 10C78h17o36d23o55u77n69s42k84ý 4381396429200

Calgary se koukám po vyšoupnutí Ritticha stále "daří"...to asi nebylo brankářem, co? #FireGulutzan ;-€