Za Chicago si v NHL zachytal účetní, stal se první hvězdou zápasu

Hokejistům Chicaga pomohl k vítězství 6:2 nad Winnipegem ve čtvrtečním zápase NHL účetní. V dresu Blackhawks totiž dochytal záložní brankář Scott Foster, který před zápasem kvůli zranění Antona Forsberga během rozcvičky podepsal amatérský zkušební kontrakt.

J16a86n 88F51r65a61u43e61n75b45e89r19g 7345184847260

Frajer. U nás jsou teď všichni účetní na prášky, protože finišují uzávěrky. ;-)

R66o49b58e87r79t 42K74o51c35i97á97n 5149577156807

Příběh hezký, ale když Winnipeg na účetního vyšle za 14 minut 7 střel... Na někoho takovýho snad musí létat puky ze všech stran a pozic, zvláště při takovém výsledku, ne jedna upocená střela za dvě minuty.

+3/−3
30.3.2018 16:44

J55a68n 30S35t17o62d56o47l16a 7901770853230

7 střel za 14 minut je běžný počet střel v NHL, to je 30 střel na zápas. Na to, že měli v bráně amatéra, Chicago moc nebránilo.

+2/0
30.3.2018 23:00

F82r40a96n70t43i16š24e68k 46N17o60v75o78t71n62ý 8534146385819

Trochu neortodoxní styl, ale některé zákroky co udělal nebyly vůbec nic snadného. Frajer, chytat na amatérské úrovni a najednou se postavit do brány v zápase NHL a nerozklepat se.

+7/0
30.3.2018 16:01

T92o31m73á97š 72V87a79v87e19r11k51a 7951120552604

Neměl by Mrázek začít studovat účetnictví?

+9/−2
30.3.2018 11:22

J67a94n 10S36t70o51d90o22l19a 7601690593370

V posledním zápase Mrázek také dochytával, byl tam trojnásobný čas a nepustil taky nic. A to šlo o vytrovnaný zápas!

+9/0
30.3.2018 11:54

D89a93v93i12d 62Š95l92a91c18h41t33a 6825630286142

Hezký příběh, frajer, že do toho vůbec šel. A ještě může říct, že nepustil ani gól.:-)

+9/0
30.3.2018 10:30

J66a93n 20S57t29o28d13o66l52a 7761670403110

Živě si představuju, jak o víkendu hraje jeho rekreačka. Spoluhráči i soupeři si to užijí jako nikdy. "To je ten, co ho neprostřelil Laine, Scheifele ani Wheeler, a my mu dali dneska pět." :-)

+25/0
30.3.2018 10:16

A18n63d47r13e37j 51K96r24á17l 7485436155625

Chytal technicky relativně solidně. A ten zákrok lapačkou, klobouk dolu. Kdyby to neřekli, težko by člověk poznal, že je to 3. gólman.

+1/−2
30.3.2018 10:12

O67n58d63ř75e53j 16C32i85g55á24n49e21k 1407190858375

Pardon, ale třetí gólman? ;-D Spíš tak 23. ;-)

+5/−1
30.3.2018 10:29

V50á35c93l65a90v 83K54o93l30s54k22ý 1312885588558

Ani ne 23., ale brankář, který nikdy nechytal NHL... Zkrátka účetní.:-)

0/0
30.3.2018 12:27

A76n52d65r60e54j 12K75r33á60l 7175246625485

V každém zápase, jak je zmíněno v článku, musí být připraven 3. gólman, který je zpravidla nějaký místní hokejista "pivní ligy".

Co je na tom nejasného?

+2/−1
30.3.2018 17:36

J96a90n 96S41t20o86d65o23l49a 7481710833140

Divím se, že všechno chytil. Od roku 2005 chytá jen v rekreačce. každá střela v NHL je nesrovnatelně rychlejší a přesnější než jakkoli povedená v rekre. Zážitek skvělý a navrch nic nepustit.