Hradec Králové žije. V Třinci uspěl v prodloužení díky Smoleňákovi

Hokejisté Hradce Králové odvrátili v semifinále play off první mečbol Třince. Na soupeřově ledě zvítězili 2:1 díky trefě Radka Smoleňáka z prodloužení. Oceláři tak v sérii vedou už jen 3:1 na zápasy. Ten další se hraje v pátek na východě Čech.

Z95d77e52n97ě92k 49H47r91u27b33ý 5435268441946

No ale až mu to tam jednou spadne, tak to bude nádhernej gól do všech sestřihů :-)

0/0
5.4.2018 8:59

J75a33r70o86m61í89r 27H93l92u17b28e88k 2336830614261

Jeden špatný odraz od mantinelu a potom chyba brankáře. To se v hokeji stává. Třinec si myslil, že jim to spadne do klína samo. Takže si zadělali na problém.

0/0
4.4.2018 10:23

L49i90b93o83r 46V24e95n93g43l24á27ř 4304265262704

skoda ocelari, mohli jste to ukoncit a odpocivat. HK mam rad ale tohle uz neda, v cele serii jsou fakt horsi.

0/0
3.4.2018 23:42

A42l41e28x 30S74l92a62v14í18č15e77k 8837581899748

;-D;-D je vic takovych proklamaci, o to vic se bude hradci fandit.

0/0
3.4.2018 23:47

M60i24c17h64a16l 93S34l50e20z38á19k 5731916287751

No nevím. Hradec dnes hrál lépe. To ano. Ale stačilo to jen na výhru v prodloužení. A fanoušci Hradce už tu pějí ody a mluví o obratu série. Dnes to mohlo skončit takto na obě strany. Hradec neotočí serii z 0:3. Na to vsadím vše co mám.

+3/0
3.4.2018 22:46

J98a72r75o89s56l56a90v 65J41o50n55á38š 4898754412455

Mechov bych ještě neodepisoval. Podle mě bude rozhodující šestý zápas. Pokud ho Třinec prohraje, bude mít smůlu. Ale uvidíme, uvidíme...

0/0
4.4.2018 8:44

V22á45c52l48a66v 16D18o61k64s47a17n77s19k46ý 5821882219888

A teď se budou dít věci. Otočka a postup Hradce.

M63a83r66t38i98n 10S20t27r74a48k18a 7360648249118

...a tak, už chápu ten poměr střel 33:38 :-) Doteď mi to nebylo jasný, ale ona to byla ta totální defenzíva :-)

M17a61r92t31i16n 78S80t10r10a91k18a 7710698569658

A není obrana jako obrana :-) Když někdo vystřelí 38x na branku, tak to fakt není totální defenzíva.

0/0
4.4.2018 19:22

J63i22ř24í 71K10o30n54r48á81d 8949676447137

Konečně vyprodáno!;-D Jinak TRI hraje dobře od té doby, co skončil Růžička. To není hráč pro PO, hraje na sebe, ne pro mužstvo. Mladíci hrají mnohem líp!!!

+5/−1
3.4.2018 21:26

M37a48r34e63k 46N26i53k11o74d70ý91m 6944664730

Růžička vystřílel Třinci v playoff titul. A nyní strašně chybí v prvním útoku, který je bez něho jalový, Petružálek ho ani zdaleka nenahradí.

+4/0
3.4.2018 22:14

M24i69c42h85a75l 92K53a93š21p43a66r 5844931860165

SOUHLAS. Hrajou týmověji a ne na superhvězdu, která si vleze na led kdy chce.

0/0
4.4.2018 0:11

P53a49v21e20l 46Š95m71í53d 7824188339392

teď se vrhám do jámy lvové v hodnocení,ale co už.Klidně do mě.Hradec, je zbytečné se rozepisovat,doposud hodně za očekáváním,i přes dnešní "štěstí z nebe" .:-(Třinec.krom 4.lajny,která má fazónu, zbytek šlape vodu,dnes si "nemohoucí"Hradec pohlídal 4.lajnu,upřímně, nebylo to tak složité. A to bacha,v této sérii se hraje bezkontaktní hokej,bojím se domyslet, kdyby narazila na nějakého "brouska"-a že se tím Vítky nemazaly;-D;-D,troufnu si napsat,jeden vedle druhého by byli neviditelní.O nějakém semifinálovém nasazení,nebo pěkném hokeji si nechejme jenom zdát.2.semifinále je jedno velké zklamání. Toť můj názor.

+10/0
3.4.2018 21:08

J21i61ř47í 52B79u15k62o80v34s21k61ý 8812678204835

Máš naprostou pravdu, už se těším na zítřek. To bude mít jiný grády.

0/0
3.4.2018 21:41

P53a23v30e79l 41V59a24l67e26n51t83a 7561361277973

Jako jsem hradečák ale nějak se mi na ten hokej celkově špatně kouká. To je samé nahození holomajzna u manťáku, někdo to vydloubne a střela nebo nahození před bránu a pak doufat ve štěstí. Jestli jsem viděl nějakou pěknou chtěnou akci to fakt nevím.

+3/0
3.4.2018 21:54

P88e13t67e68r 23J81a58b95l23o15n87o33v35s29k37y 1589386771851

Ocelari z venkova hluboke zklamani.Jesteze vecer hraje Real a Bayern LM.Tipnul jsem neprohru Hradce po 60 min za stovku intuitivne

0/0
3.4.2018 21:07

P87e98t69r 86C53h97ý61l47e78k 8358375304153

Tak už víme, jak na to - stačí nedostat v prvních pěti minutách gól a ono to pujde.

Dnes to byl od nás prvni PO výkon v sérii. Zřejmě potřebují stát zadama ke zdi, aby začali hrát.

+2/0
3.4.2018 21:06

M53i16c23h71a78l 10S51l70e71z64á34k 5651366707891

oni začli hrát a stačilo to jen na šmudlu v prodloužení. takže bych tak optimistický nebyl. přiklonilo se k nim štěstí.

P28e81t22r 24C85h58ý77l43e27k 8378145624873

Zasloužená výhra ano - dali o gól víc jak soupeř.

+1/0

M70a90r57e46k 38N23i95k86o94d74ý13m 6814444290

Dneska to nebyl od Třince dobrý výkon, moc pasivní. Čekali asi, že se Hradec porazí sám. Je třeba se zlepšit ve všech směrech.

M46a20r14e24k 58N17i71k85o60d54ý19m 6214874850

Včera tu psali, že obě série skončí 4 : 0. Tak já už fakt nevím komu mám věřit. :-)

M11a22r89t38i29n 94S41t39r72a46k88a 7430548309888

To chytli od nás :-) My to čekali v prvních dvou zápasech doma, že se porazí sám Třinec :-)

P23e17t34r 24K71r93e87n89ž51e39l40o82k 5699727

To je ojo ten Hrubec. 30 vteřin před koncem to rozehrát zrychleně nakrátko v situaci, kdy to opakovaně v prodloužení nejsou schopni dostat z pásma, to je odvaha. Týpek to samozřejmě obratem namaže protihráči na modré, jak jinak.

+1/−1

A24l45e24x 55S28l26a12v76í88č57e47k 8747811599138

toto jde za golmanem, neni duvod rozehravat.

+1/0
3.4.2018 20:37

J16i54ř35í 25J92u30ř78i95c25a 2978503761

Kdyby to podržel a dostal gol po buly, tak byste mu vyčítali, že nerozehrál. To máte těžké.

+1/−2
3.4.2018 21:00

R79a19d42i76m 25Z33a98t10o55p80e74k 3698384391203

Nikdo, kdo se trochu v hokeji vyzná, by nevyčítal brankáři, že podržel puk a pak po buly dostal gol :)

+6/0
3.4.2018 21:11

M39a45r65t34i29n 16S39t48r32a84k56a 7540788929658

Proč to vždycky jde až s kudlou u krku...

V69r57a78t44i72s21l96a98v 24K13a96l61i60c86h 5580778329

Plivat krev, jezdit po zadku. Minutu po minute, tretinu od tretiny. Unaveny kosti lecej goly a vitezstvi. Hradec!

+2/−1
3.4.2018 20:30

O10t30o 25M27a80n 2154814961580

Připadalo mi, že se dnes Třinec bál vyhrát :-\ Doufám že nečekají, že v pátek to bude stejně jednoduché jako před týdnem, Hradec se teď pořádně kousne

P24a38v47e95l 96Š90m16í10d 7704438979112

včera jsem napsaz,zítra Hradec vyhraje,takže píšu v pátek 3:2.

0/0
3.4.2018 20:52

R59a76d48i41m 18H46o32l28í74k 8238578688215

Tak nevím. Takhle série bude snad nudná i kdyby to šlo do prodloužení sedmého zápasu.

+2/−4
3.4.2018 20:28

Š43t48ě35p95á16n 66D85o69l45e79ž13a65l 2406351195262

Konečně play-off výkon a zasloužená výhra!

+5/−2
3.4.2018 20:27

L13e63n59k16a 53M75a23t84o35u30š83k47o46v59á 9480257886369

Ale v tom prodloužení bych řekla, že ten Hradec byl lepší.

+3/0

J84a56k67u74b 73Z36e40m24a89n 4401675382525

Třinec celou poslední minutu jen zdržovali a čekali na nájezdy. Dobře jim tak, ze jim tam tak krásně zapadl.