Hradec živí naději dál, Třinec prohrál v prodloužení po gólu Pavlíka

Semifinálová série hokejové extraligy mezi Hradcem Králové a Třincem dospěje do šestého utkání. Východočeši odvrátili hrozbu vyřazení i podruhé, když doma porazili Oceláře 3:2 v prodloužení. O vítěznou trefu v nastavení se postaral Radovan Pavlík. Třinec vede v sérii 3:2 na zápasy, šestý duel se hraje v neděli na jeho ledě.

A59l39e59x 11S84l94a19v30í39č55e45k 8937241299968

Pokud je v brankovišti útočící hráč v poli v okamžiku, kdy puk přejde

úroveň brankové čáry a žádným způsobem neovlivní brankářovu schopnost

udělat zákrok nebo hájit branku, gól se uzná.

0/0
7.4.2018 7:42

P14a18v13e80l 91R92o21k24y77t63a 3930871180868

Ale nesmí stát přímo před brankářem. Tzn. bránit mu ve výhledu. Což se přesně stalo.

M97a87r71t76i16n 86S13t85r32a53k72a 7810488259808

Ty asi nejsi schopen připustit, že když se to zdálo v pořádku rozhodčím, komentatorům a spolukomentatorům/hokejistům, když s tím neměl problémy ani Třinec a když jsi tu sám proti deseti, že tu pravdu nemáš ty sám, ale těch 40 dalších, co?

0/0
7.4.2018 11:10

P47a90v17e10l 43R68o64k30y27t90a 3330901120428

To, že s tím nikdo neměl problém neznamená, že nebylo porušeno pravidlo. Pravidla jsou od toho aby se dodržovala. Kdyby byl ofsajd o 1 cm tak je to furt ofsajd. Hotovo. Tečka. Hráč stojí v brankovišti před brankářem. Porušení pravidel. Hotovo. Tečka. Gól neměl platit.

0/0
7.4.2018 12:18

P53a51v24e20l 18R25o89k90y27t81a 3300821830678

A mimochodem nejsem sám proti 40. To je čistá demagogie a manipulace. Proti je jistej Saša a asi ještě dva nebo tři lidi. Dostal jsem též spoustu plusů. Uvedl jsem spoustu důkazů. Spoustu screenů z TV vysílání plus jasnou citaci z pravidel kdy se neuznává gól při postavení hráče v brankovišti. Kdo nechce vidět pravdu ten ji prostě neuvidí.

0/0
7.4.2018 12:21

V70r13a50t56i89s30l38a67v 32K76a47l43i43c66h 5540858829

Jezdit po zadeli, plivat krev. Minutu po minute, tretinu po tretine. Bolavy kosti lecej goly,vitezstvi. Hradec!

0/0
7.4.2018 7:20

P95e10t53r 77B12u58r70i39a10n 6907553734343

Uz mě to sebemrskačství začíná snad i bavit. Kdyby to takhle ještě párkrát vyšlo... nevim kolik mančaftů dokázalo v PO permanantně dostávat první gól a přesto jít dál :)

J15a94r90o39m64i88r 94V84y41d81r62a 6700701726600

Taky bych řekl, že hráč byl v brankovišti. Potom ale nechápu proč Hrubec nežádal video?

Citace z Vámi uvedeného pravidla:

Pokud útočící hráč v poli zaujme postavení v brankovišti, zakrývá výhled brankáři, ale nevyvolává s ním kontakt, a přitom je dosaženo gólu, nebude uznán.

Takže neměl platit. Jasný jako facka.

+3/−3
6.4.2018 21:14

V32l67a69d25i87s27l68a23v 37N37o96h48e25j20l 7438897638411

Citujete úplně jiný pravidlo, pardon. Pravidlo je: Pokud je v brankovišti útočící hráč v poli v okamžiku, kdy puk přejde

udělat zákrok nebo hájit branku, gól se uzná. - asi máte neaktuální pravidla ;-)

P26a79v61e63l 88R26o31k68y77t73a 3910871100378

Mýlíte se. Jsou to aktuální pravidla vyvěšená na stránkách svazu ledního hokeje. Je to pravidlo186 (Pravidlo 186 - Brankář a brankoviště / neuznání gólu).

Vy citujete odstavec 185. Ale je tím myšleno, že když je hráč v brankovišti (třeba z boku) a nepřekáží brankáři ve výhledu tak se gól uznává. Když je hráč přímo ve výhledu a je v brankovišti (a zde je celkem hluboko) tak se gól neuznává. Jasný jako facka.

0/0
7.4.2018 8:34

V78l25a96d98i32s29l90a33v 89N24o73h98e92j35l 7698757538961

Krom toho i ta vaše citace mluví o zaujmutí postavení v brankovišti, což rozhodně nebyl tento případ a pravidla to rozlišují.

+1/0
6.4.2018 23:47

P37a73v72e82l 78R38o81k53y80t17a 3680601810648

Přesně to je tento případ. Podívejte se kde stojí útočník. Jednoznačně brání brankáři ve výhledu:

0/0
7.4.2018 8:35

P68a90v31e50l 34R94o94k62y77t92a 3880471880888

Zde důkaz:

Jasně stojí před brankařem přímo v brankovišti.

0/−3
6.4.2018 21:15

A33l94e98x 11S30l93a60v36í64č94e46k 8677271779478

an polaci neprotestovali. takze co? nikdo nic neovlvnil - regulerni gol, hrac na hranici, mozna vterinu za ni. hnidopich si prijde na sve.

0/−1
6.4.2018 21:17

J83a63r39o41m18i40r 12V14y28d50r57a 6110731956780

místo abys uznal, že to byl neregulérní, ale uznaný rozhodčíma, tak tu jen kopeš, černá je bílá a tráva je rudá.....

0/−2

A92l41e48x 91S30l85a17v66í39č86e14k 8417361369148

naprosto regulerni gol. ani vterinu nikdo neprotestoval. hrac na hranici brankoviste, pasivni. je ty a rokyta hnidopisi neco hledate jak omluvit trapny vykon 3nce

+1/0
6.4.2018 21:22

P66a77v27e24l 92R38o59k15y80t58a 3310901790608

To, že nikdo neprotestuje na věci nic nemění.

0/−2

A71l92e85x 40S84l11a14v28í34č56e60k 8757961989548

protoze to bylo regulerni.

0/0
6.4.2018 21:28

P14a97v74e76l 24R82o79k83y58t12a 3500431360678

Hokej je rychlá hra. Jednu vteřinu tam za další o 10m jinde. Hráč prostě v brankovišti byl. V momentě střely přímo před golmanem. Jasný porušení pravidel.

M37a44r67t77i59n 90V56o65j48á90č41e60k 9853967331526

sice byl ale mimo vyhled golmana a ani ho nijak neomezoval..zkratka zakrok golmana nijak neovlivnil

0/0
7.4.2018 7:06

J23a44r37d22a 95H85o18f81m75a90n81n 4530805704

čím dál nižší úroveň zápasů Třinec - HK, prvému asi trošku docházejí síly a druhý hraje zmatek celé play off

+1/−6
6.4.2018 20:56

A38l75e84x 90S72l16a65v31í87č61e23k 8967761499288

vy jste gogo?

0/−1

J98a89r63d31a 70H51o41f63m95a40n51n 4350845124

na seznamku musíš jinam, navíc jsem v té víceprocentní skupině, takže nemáš nárok

P18a68v63e75l 11R28o32k20y28t95a 3220871600308

Vjede do brankoviště. Zastaví tam. Zůstává tam po celou dobu střely (v tom nejdůležitějším okamžiku).

V83i59k83t87o95r 41Š43k65o31d35a 1665883800723

Aspoň jeden z těch HK a PLZ by mohl otočit z 0-3 na 4-3.

P10a52v16e88l 27Š36m68í21d 7334918289862

nooooo,přesně tak jsem to čekal.Ani nevím jestli je to dobře,nebo špatně.

P51a45v20e45l 30Š19m80í96d 7564188649322

tak Jindro,pokud Varaďa najednou staví mužstvo na 4.lajně,bude asi něco špatně,byť se jim doposud dařilo.Jsou tam jiní,co by to měli táhnout.

+1/0
6.4.2018 20:34

M41a76r16e46k 12N86i18k89o60d20ý51m 6634904310

Je třeba uznat, že Hradec byl lepší. Třinec hraje strašně opatrně a to není jeho hra. Ještě štěstí, že měl náskok 3:0. Třinec bude muset hódně přidat, jestli chce postoupit, protože Hradec je teďka na koni.

+11/0

A66l73e14x 83S44l19a84v98í63č18e52k 8247381719828

3nec nepostoupi, je to zoldnerska skupina

+2/0

P70a37v63e96l 17Š93m43í94d 7264728249502

od vyrovnání jste chtěl napsat,ne?Do té doby,nooo.

0/0

P85e39t40r 93K55r54e97n51ž16e91l71o73k 5559477

Už to někdo historicky otočil z 0:3 na 4:3? S tím, jak Třinec přestává v poslední třetině a prodloužení stíhat, si koledují :-)