No a Honza Constantin už jistojistě balí tisícovku do dárkové krabice s modrou mašlí a logem Blesků a posílá ji na můj účet.:-P

M75a89r44t65i87n 28S65ý15k52o52r39a 1847498777447

+4/0
doporučit
13.4.2018 8:18

R27a51d36i52m 88Z22a63t68o71p61e46k 3578974321873

Prosím prosím, ať Toronto nevypadne po 4 zápasech. Mám takový neblahý dojem, že by se Plekanec měl tendenci cpát na MS a při vší úctě k jeho kariéře, nemyslím si, že by letos byl přínosem.

+5/−7
doporučit
13.4.2018 7:29

A52n64t50o48n88i85n 42B19l56a95z20e82k 4348252587801

Plekanec dostaval dobrou cocku od kanadskych komentatoru po 2. tretine. Jeho pozicni hra v obranne tretine je velmi zalostna a ukazovali 2 situace pri niz Boston skoroval gol a Plekanec si nepohlidal hrace ktereho mel. Snad mu Pastrnak podekuje.za ten gol ktery vstrelil.:-)

F23i80l42i21p 78K19o43l14b42á90b74e77k 9653699152158

Pandičky moc pěkně.R^ Sice jejich tlapy měly problém rozehnat lístky asi tak do 13 minuty druhé třetiny, ale pak už byl na ledě jen jeden tým. Marner nedal tutovku na 1:2, magor Kadri začal úřadovat a Boston následně udeřil. Fajn zápas.R^

+1/0
doporučit
13.4.2018 7:45

L35e52o10š 69L25i83t46e12r57á70k 5389226671752

Může mi někdo vysvětlit, jak může mít Pasta s jedním gólem a dvěma asistencemi jeden plus bod, když Toronto střelilo jediný gól? On při některé asistenci nebyl na ledě?