Čeští hokejisté vstup do domácího turnaje zvládli, Finy porazili 3:1

Česká hokejová reprezentace zahájila domácí turnaj Carlson Hockey Games úspěšně. Finsko v Pardubicích porazila 3:1, o góly Česka se postarali Zadina, Jaškin a Nestrašil. Výběr trenéra Josefa Jandače čeká další zápas v sobotu ve 21.20 proti Švédsku. Ve druhém čtvrtečním utkání podlehlo Rusko Švédům poměrem 1:2.

M14i49l56a39n 75S63v31i65t50á55k 9407310258

Nebaví mě se koukat na hokej, kde jednu třetinu hrajeme v oslabení. Měli by vrátit lidem vstupné.

P67e72t41r 90G46a32b22r76i82e39l 6530558678422

Po dnešním utkání je jasné,že na repre nemá Šťastný a Tomášek. Z obránců mě velmi zklamali Pláněk a Moravčík, zvláště od něj jsem čekal více. Naopak příjemně překvapil Sklenička

+3/−1
19.4.2018 22:33

F60r37a44n78t68i89š28e47k 70N41o62v19o62t23n49ý 8284916785909

Tak mladíci se ukázali dobře, Zadina sice trochu nejistý v bránění, ale hrál první zápas mezi dospělými a hned proti vůbec ne snadnému soupeři, ve slušném tempu. Počítám, že v dalších zápasech bude nabírat jistotu. Chytil vynikající, u něj je velká přednost, že v pohodě zvládá chodit na oslabení, byť je věkem stále ještě junior. Kaut nejpříjemnější překvapení, takový rtuťovitý bojovník a velmi dobrý bruslař.

Starosti mi pořád dělá obrana, těch chyb v rozehrávce bylo opět dost. Možná by mohl tým posílit Krejčík z komety, pokud bude po finále OK, jako přeci jen už trochu zkušenější bek.

V16l61a52s86t84i27s74l40a48v 35Š70ů58d83a 8234593639422

Zápas vypadla vcelku podobně, jako letos na EHT hrajeme, opět výborné přesilovky, na druhou stranu zase nejsme schopni skórovat při hře 5na 5, což je letos při EHT téměř pravidlem.

0/0
19.4.2018 21:53

A20n60t76o75n87í73n 51D28a40n75ě85k 2125565810756

Se Zadinou, Chytilem a určitě poté i s Nečasem možná získá náš tým to, co mu dříve chybělo. 6 ubráněných oslabení rovněž potěší R^

+3/0
19.4.2018 21:51

M13i66c33h16a86l 74T15u92r72e78c55e46k 6903769446291

"Česká hokejová reprezentace zahájila domácí turnaj Carlson Hockey Games", to nevymyslis. Uz ani nevim, jestli je to k smichu a nebo k placi.

+12/−2
19.4.2018 21:46

J12o40s33e32f 48S89t60a40r72y 8787447668865

Carlson je tuzemská firma na výrobu olejů, provozních kapalin a autokosmetiky. :-)[>-].

0/0
20.4.2018 9:05

M98a53r45t77i88n 81K79o55d35a57t 2547446552837

Spousta lidí kritizovala Adama Musila (já mezi nimi), ale...řekl bych, že není zase tak daleko od nominace. Velmi dobrý výkon, výborný bruslař, dobrý na puku a nepříjemný. Čtvrtý útok a oslabení by mu slušelo. Jasný, byl to jeden zápas, ale fakt hrál výborně. No a Chytilův útok to byla paráda. Ještě to chce trochu ochočit Jaškina teda :) No a kdyby se dnes uzavírala nominace tak se obávám, že by se nedostalo na kapitána. Ten hraje totiž takový historický hokej. Bohužel...

P61e48t56r 14G75a76b13r43i76e36l 6630598408392

Mám, vůči Červenkovi jindy spousty výhrad, ale dnes podal velmi slušný výkon. Nejhorší byl Šťastný a Tomášek. ti dva na repre nemají a okamžiTě a bez milosti bych je vyřadil. ZklAMAL a to velmi i Moravčík s Pláňkem, to byla naprostá tragédie

R42a94d48e60k 46H38r96u61b22ý 6234641592559

Už v několika přípravách před MS jsme hráli lepší hokej než potom.Zajímavý.

+11/0
19.4.2018 21:08

M32a33r77t50i92n 45K64o57d29a19t 2347426362247

To je pravda, ale tohle bruslení je fakt dobrý.

0/0
19.4.2018 21:24

V57l87a69s92t50i59s61l64a45v 67Š43ů79d11a 8564593649262

Jj, vloni jsme pozdějším mistrům světa, kteří už v týmu měli snad 16 hráči NHL, loupli v Budějcích osmičku...

+1/0

J14a48k64u28b 55G93r73é69n87a39r 9944835743380

tady ta lajna Jaskin, Chytil, Zadina je super kdyby nebyl Jaskin teda furt naproti stridacce

O32n85d35ř42e86j 38Š73t41r81u15n83c 9271743230

na první zápas v seniorský repre teda mladíci super! Zadina s Chytilem neskutečně šikovní. Zadina přejde klidně přes tři hráče... tohle repre fakt potřebovala.

na extraligu vůbec nekoukám, ale dnes se mi líbí i Sklenička a Kubalík (tušim Švýcarsko?) a samozřejmě Francouz.

ve třetí třetine to naši rozjedou, těšim se co mladí předvedou.

+12/0
19.4.2018 20:30

M33a74r90t77i52n 37K34o47d98a79t 2897546212657

Ano, Kubalík hraje velmi dobře. Oproti dvěma sezónám dozadu...tohle je úplně jiný hráč a směle může vyrazit za štěstím za moře. Pokud samozřejmě o něj bude zájem.

+4/0
19.4.2018 20:35

M56i91c92h24a77l 20P13a16l55e48č85e93k 2421588372784

Teda musim rict ze ten nas hokej je fakt dobrej... Ale na uspesne MS to neni...

+1/−1
19.4.2018 20:23

L85u30k35á31š 40S53m85ě11t80á34k 3276967474366

Francouz zatím jasně nejlepší na ledě, vypadá to, že formu má skvostnou ...

M65a43r90t88i71n 10K13o33d85a43t 2267476172227

Co to ti šašci v pruhovaným předvádí ve druhý třetině? Řežou domácí tým a odpouští fauly Finům? Fakt paráda.

P23a88v55l54í28n12a 13F59á57b71e14r98o30v29á 9446967579411

Proč jste tam nebyli a nevytvořili pořádný rachot?

+1/−1
19.4.2018 21:59

V34o21j90t67ě40c34h 35B46r72a65d54á14č 8618662222328

I kdyby to na MS výsledkově nevyšlo, tak to vypadá, že se na to aspoň bude dobře dívat.

+9/0
19.4.2018 19:43

M30a60r92t44i55n 96K40o55d75a69t 2697426412717

Po první třetině: Zadina, Kaut, Chytil (nejlepší na ledě) výborný výkon. A s nimi čtvrtá lajna.

+8/0
19.4.2018 19:41

F89r21a42n44t31i83š75e32k 31N24o29v92o65t39n93ý 8124676515429

Souhlas hlavně s Chytilem. Fakt nejlepší hráč první třetiny, rychlý, drzý, umí se zapřít v souboji, pozičně navzdory věku už velmi přesný.

+3/0

F18r95a24n46t64i95š77e23k 59N21o63v64o64t13n41ý 8924636915299

Zadina a Chytil jsem čekal že budou dobří, ale Kaut! Ten kluk hraje neskutečně, tahle sezona byla jednoznačně jeho průlomová a důrazně si říká o místo v týmu pro MS.