Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

+7/0
doporučit
22.4.2018 9:24

P66a67v52e98l 61Š46m13í65d 7304238559482

byť jsem tipoval 2:4,byl bych rád,kdyby to dnes ukončili a mně tip nevyšel.Když vidím,co dávají 3-nečáci za podněty na rozhození Komety,je to až směšné,k čemu se Peterek a Varaďa uchylují.I tady je Kometa nad věcí a nenechala řešit "rozpáraného" Radima.

J24a37n 49T23o62d97o71r13o49v91i52č 9315971517972

Když Kometa vydrží první třetinu, tak věřím, že to dnes ukončí, rozdíl ve hře Třince v první a třetí třetině je markantní.

+4/0
doporučit
22.4.2018 9:09

V19á84c55l83a27v 22V96i57l90e12t42a 8558572129623

Kometa má bohužel svého zanďoura dokonale propracovaného a má na něj dost zkušených hráčů. A skvělého gólmana. Semifinále zdárně "ubránila" a jak se dalo očekávat, vyjde jí to i ve finále.

+3/−6
doporučit
22.4.2018 10:13

M71a98r63e37k 31N74i25k17o60d57ý76m 6784554220

Třinec prohrával se Slavií taky 1:3 na zápasy a otočil to a nakonec získal první titul. Takže ta schopnost tam je, jsou tam i lidi, kteří to zažili. Co je k tomu potřeba? Štěstíčko, nic jiného.

+1/−3
doporučit
22.4.2018 9:42

J30a19n 95H53a63ž84m28u49k68a 6273216275

Tady ty zbytečné články.

Všichni ví, že Třinec na Kometu nemá ani náhodou.

Ale svaz požádal Kometu, aby to nebylo ve čtyřech utkáních, takže to bude v šesti.