Zábranský: Musíme se poučit z chyb. Čeká nás úplně jiný soupeř

Vstup do světového šampionátu se Čechům nepovedl. V páté minutě dostal trest do konce utkání Zack Malík a v následném oslabení inkasovali Češi hned dvakrát. Rozhození svěřenci trenéra Bruka kapitulovali v první třetině ještě dvakrát a o vítěze zápasu bylo rozhodnuto. Slovákům podlehli 2:5 a hned další den je čeká domácí sborná.

M22a89r57t31i93n 69F47l43i92n41t80a 5658328136987

Takhle to dopadá, když se přijede na MS s nosem nahoru ... pak dostanete sisku i od tragických Slováků, které v nižších věkových kategoriích dáváte pravidelně rozdílem třídy. ... hvězdičky ze zámořských mládežnických lig ... s takovým hokejem stěží uspejete i proti Francii. Mimochodem ani trenérské volba svazu nebyla asi z nejstastnejsich.