Hokejová osmnáctka na závěr skupiny MS prohrála s Finy a jde na Kanadu

Čtyři zápasy, tři porážky. S takovou vizitkou zakončil český celek hokejistů do osmnácti let základní skupinu na mistrovství světa, ze které postoupil až jako čtvrtý. Naposledy v Čeljabinsku nestačil na výběr Finska, kterému podlehl 2:4. Ve čtvrtečním čtvrtfinále (od 16:30 SELČ) ho čeká Kanada. Ta po výhře 3:2 v prodloužení nad Švédskem ovládla skupinu A.

K31a60r86e10l 14P85á27t44e87k 9974762966772

Třeba teď "přepnou" na výkony z "Hlinka Cupu" a zase to půjde... uvidíme;-) Samozřejmě držím palce. Pro ty mladíky je to (zejména s Kanadou) vždy veliká motivace, možnost se ukázat a případně se zapsat do povědomí zámořských scoutů, přes které vede cesta i do NHL. Kluci nedete se...

T38o57m84á61š 26B72r19a23b27e11c 2188106245136

Takže do semi postupují Švédsko, Finsko, Česko a USA ;-)

+1/0
24.4.2018 21:52

S45t72a64n48i31s43l64a74v 76O22u43l45e94h22l91a 9760489778364

Ach bože, to je zase generace. Ještě, že se zachránili výhrou nad Francii. Ale špička nám ujíždí dál a dál. Chce to razantní změny v přístupu a výchově mladých hráčů, vždyť už v posledních letech jsou mladí Slováci lepší!!

+3/0
24.4.2018 21:26

P56e88t85r 12S45u60c34h67a41n 8694513692397

Zachrání se Česko vůbec v A-skupině? Jak dopadne seniorská reprezentace v Dánsku? Dva Brňáci to nezachrání!

R30u49d62o39l72f 66S24v59o69b28o87d95a 4759320151347

Ježiš, to je sebranka. Jedna výhra nad Francií a jinak samé prohry. Teď dostanou nářez ve čtvrtfinále a pojedou domů. Je tam aspoň nějaký jednotlivec, který vyniká?

+1/0
24.4.2018 16:04

M52a13r85t14i53n 35K58o49d76a93t 2827356152407

Je tam pár hráčů, kteří jsou zajímaví. Lauko, Jeník, Zábranský...Ale není to nejsilnější ročník, to je fakt.

+3/0
24.4.2018 16:40

M27a79r56t70i21n 29K88o39d66a91t 2757186942987

První třetina velmi dobrá. Potom jsem už nekoukal. Ale koncovka...to je tedy tragédie napříč všemi reprezentacemi. Protože co nedali v prvních 20...no pak si vyhrát ani nezaslouží. Samozřejmě je otázkou, zda Finové hráli na 100%.

F54r39a10n18t49i14š21e85k 45N23o46v92o37t45n39ý 8594386725369

Viděl jsem 2 třetiny. První třetina slušná, celkem vyrovnaná, šance na obou stranách. Pak nevím, co se stalo o přestávce, ale do druhé třetiny nastoupili naši nesoustředění, nedůslední, úplně se sypala organizace hry. Třetí už jsem nekoukal, prý se to zase trochu zvedlo, ale asi i Finové už polevili.