P35a89v36e27l 12K91r54o46u17p81a 4383198480712

R77a61d27e83k 16K30o47p55a43r 4778831222859

At to dopadne, jak to dopadne, musim se verejne omluvit. Dnes dopoledne jsem u souvisejiciho clanku psal, cosi o tom, ze nemaji sanci a ze dostanou rychtu.

+48/0
doporučit
26.4.2018 18:45

J44a37n 43P90e86l38e18c55h 2192414895546

Ne nadarmo se řiká, že turnaj začíná ve čtvrtfinále. Teď je nějaká prohra se slovákama každýmu egal

V34á65c79l56a57v 43K88o16v20á18ř 4720894511798

Tak dneska konečně výkon, kterej se podobal těm na Hlinkově memoriálu. A Dostál dneska ukázal proč je jednička draftu mezi evropskými brankáři.

+29/0
doporučit
26.4.2018 18:51

P40e26t68r 30D36v39o78ř24á69k 9234663622285

Pesimisté by se měli střílet . . . jdu se postavit ke zdi;-) Absolutní bomba [>-] Paráda [>-]

M95i65c88h93a24l 44Š60r89á54m74e38k 1903753885509

Je to paradox. Kanada prohrála na turnaji jeden zápas a jede domů s velkým neúspěchem. Naši vyhráli zatím jen dva zápasy a už teď je pro ně MS úspěšné.

Nutno ovšem říci, že až na posledních 5 minut byli naší Kanadě naprosto vyrovnaným soupeřem a postup si zasloužili. Nebyla to jen náhoda.

+18/−1
doporučit
26.4.2018 19:14

M16i46c79h73a57l 27S10z53y80m89s43z27a 6418740201873

Tak odpoledne jsem si tady početl, jak "tenhle zapas bude vrazdeni nevinatek", "O deset očekáváný výsledek, o pět zápas za hranicí možností z české strany", "Spis by bylo rozumne, pokusit se neudelat ostudu, nez se pokouset o nesmyslne zazraky" a podobně.

I kvůli takovým komentářům jsem moc rád, že to kluci dokázali R^

+21/−2
doporučit
26.4.2018 18:53

P61a13v93e55l 19V73a87l41a 9309694165245

Tak to je panečku výsledek, prostě bomba. A nehráli jsme žádného zaďoura, na střely 34:31 pro Kanadu[>-]R^

Š67t36ě13p59á37n 13B12i59n96k65o 3826604133506

A ČT to nemohla vysílat, protože co? Nemá práva? Neměla volný kanál / čas? Přitom aktuální program ČT Sport je jenom hokejová vata. Chjo, nechápu.....

+10/0
doporučit
26.4.2018 19:04

R90u79d17o81l93f 37S14v41o16b57o89d80a 4229790191607

Kanada by 9 z 10 zápasů vyhrála. Tohle je jen zázrak, který neodráží realitu českého hokeje.

+16/−4
doporučit

P83a96v55e46l 60B87a40c35h47m84a78n81n 2436754731860

Když jsem tu včera četl všechny ty nepřejíci komentáře a jistotu, že jedeme domů, tak jsem si říkal :"Lidi neblbnete, ve sportu je možný všechno, to by byla sranda kdybychom vyhráli." A ejhle, ono se to povedlo. Super, mám velkou radost ! Díky [>-]!

+12/−2
doporučit
26.4.2018 21:28

V50r45a29t15i52s51l23a96v 74K36a29l55i69c56h 3896315505451

Tak tohle je narez a velka gratulace mladejm. Fantazie!!!

+8/0
doporučit

J81a85k15u66b 88G13r49é80n43a18r 9584315963390

kdyz Dostal nedostane gola neprohrajeme ;))) taktika je jasna:)))

M90a93r56t41i97n 93K87o81d83a55t 2267646702187

A to jsem jim prorokoval debakl 8:1 :)) Jsem vůl :)

+6/0
doporučit
26.4.2018 18:55

M14i47c53h38a88l 71P66o26l24á70k 8467364497135

Neskutečnej kolotoč ke konci, ale dobře, že to dopadlo.

+6/0
doporučit

S55a94m64u44e64l 24Š51u24t11a89j 9976455942303

Ako hokejovy fanusik mozem povedat ze poslednych 10 minut bolo naozaj na co pozerat R^