Je to neuvěřitelný pocit, jásá Blümel po vyřazení Kanady

O největší překvapení celého turnaje se postarala česká hokejová osmnáctka ve čtvrtfinále světového šampionátu proti Kanadě. Svěřenci Davida Bruka se po nevýrazných výkonech v základní skupině obdivuhodně zvedli a přes favorita postoupili po výhře 2:1. V semifinále narazí národní tým na celek USA

O85n32d62ř73e98j 37S90e17k46e41r29a 1897926336879

"Češi v základní skupině porazili pouze Francie, načež Kanada dosud neokusila ani jednou hořkost porážky."

Co prosím?8-o

+3/0
27.4.2018 10:20

J82a88n 88J62i95r24k24a 7520210600

Zkopíroval jsem přesně tuto větu, že ji sem dám, a koukám, nejsem jediný, který se diví.

+3/0
27.4.2018 12:45

R36a25d33e14k 75Č75e93r36n11ý 8858783110974

Nechci malovat čerta na zeď, ale: [ČERT]... 2 zázraky byť podpořené super výkonem se asi konat nebudou. USA a SWE či FIN to jsou také megafavorité... Každopádně držím pěsti! A třeba z nás budou mít teď soupeři pořádný respekt a pomůže to. [>-] R^

J32a34n 39T70o78d50o23r71o21v66i12č 9695651347622

Pokud budou hrát jak proti Kanadě, tak se není čeho bát. Zázrak by to byl, kdybychom proti Kanadě celí zápas bránili, ale v první třetině jsme byli lepší a pak to bylo, až na posledních šest minut naprosto vyrovnané..

J38a58n 77Z93i15e71g12l70e24r 1981596841478

Paráda, navíc semifinále s Američany, kteří vyřadili Rusáky. Co víc si přát. :-)

+1/0
27.4.2018 9:45

P89e85t10r 14S11u42c15h14a48n 8644533892907

Překvapení českého týmu je zápas desetiletí! Budu zvědav jak dopadnou s USA! Výhru nad USA bych asi nepřežil![>-]R^

J31a33r19o31m15í40r 69B66e20n45e84š 2203852356881

To jo, ale musí se nechat, že se ta veverka včera fakt hodně snažila...

+4/0
27.4.2018 8:48

M92i33l13a23n 98P30o51k92o16r61n63y 3160165768756

Opravdu překvapení, gratulace. A nyní přichází ode mě bezvýznamná omluva, protože jsem tipoval, že dostanete tak 8-10 fíků.