Je to neuvěřitelný pocit, jásá Blümel po vyřazení Kanady

O největší překvapení celého turnaje se postarala česká hokejová osmnáctka ve čtvrtfinále světového šampionátu proti Kanadě. Svěřenci Davida Bruka se po nevýrazných výkonech v základní skupině obdivuhodně zvedli a přes favorita postoupili po výhře 2:1. V semifinále narazí národní tým na celek USA

O32n32d21ř69e17j 68S26e36k30e96r25a 1167366666469

"Češi v základní skupině porazili pouze Francie, načež Kanada dosud neokusila ani jednou hořkost porážky."

Co prosím?8-o

+3/0
27.4.2018 10:20

J26a36n 69J27i37r25k17a 7260800810

Zkopíroval jsem přesně tuto větu, že ji sem dám, a koukám, nejsem jediný, který se diví.

+3/0
27.4.2018 12:45

R49a62d74e63k 88Č89e17r48n32ý 8688213400364

Nechci malovat čerta na zeď, ale: [ČERT]... 2 zázraky byť podpořené super výkonem se asi konat nebudou. USA a SWE či FIN to jsou také megafavorité... Každopádně držím pěsti! A třeba z nás budou mít teď soupeři pořádný respekt a pomůže to. [>-] R^

J50a44n 71T24o15d39o87r67o15v51i71č 9415171177672

Pokud budou hrát jak proti Kanadě, tak se není čeho bát. Zázrak by to byl, kdybychom proti Kanadě celí zápas bránili, ale v první třetině jsme byli lepší a pak to bylo, až na posledních šest minut naprosto vyrovnané..

J91a17n 74Z61i90e65g14l59e53r 1161116481938

Paráda, navíc semifinále s Američany, kteří vyřadili Rusáky. Co víc si přát. :-)

+1/0
27.4.2018 9:45

P47e51t26r 56S42u64c78h13a72n 8424133362907

Překvapení českého týmu je zápas desetiletí! Budu zvědav jak dopadnou s USA! Výhru nad USA bych asi nepřežil![>-]R^

J53a53r28o83m60í23r 36B90e19n70e44š 2523642376291

To jo, ale musí se nechat, že se ta veverka včera fakt hodně snažila...

+4/0
27.4.2018 8:48

M73i70l35a10n 88P13o24k57o77r78n94y 3660345178296

Opravdu překvapení, gratulace. A nyní přichází ode mě bezvýznamná omluva, protože jsem tipoval, že dostanete tak 8-10 fíků.