Čtenářům se proti Slovensku nejvíc líbil Kubalík, zklamal je Moravčík

Čtenáři iDNES.cz oznámkovali výkon českých hokejistů v úvodní výhře na MS proti Slovensku 3:2 po prodloužení. Nejlépe z hodnocení vyšli střelci Dominik Kubalík, Dmitrij Jaškin a obránce Libor Šulák. Za očekáváním naopak zůstali Michal Moravčík a Robert Kousal.

P96e30t64r 72B90á61č40a 8685586285335

jak může mít probiha Francouz 2.3 kdyz nechytil vůbec nic? Ba naopak nás ty dvě nahozeni ještě málem stali zápas. Totalne zoufale Repik 2.5, Gudase co netrefil ani hit ani puk nekolikrat 2.3. Chytil kdykoliv byl na ledě byl vidět dostane 2.7. Experti zas hodnoti

+1/−6
6.5.2018 13:24

P63e29t42r 78B55á38č22a 8535496195715

a moravcik nebyl určitě horsi jak Sklenička.

+2/−1
6.5.2018 13:26

R76u12d41i 89G80a98š54p84a81r 3349679349903

a ten nebyl horší než Polášek

0/0

P78e67t32r 25B59á15č52a 8645366635375

tak asi bude lepší když reknem, kterej bek byl ok, za mě Šulák:-)

P97e94t93r 51B10á86č16a 8965926445655

argumentace ala pomocná škola kdo nechytal za repre se nemůže vyjádřit?

P73e38t91r 89B64á42č92a 8305856165765

moc slozity co, tak me příště ušetřite vašich vylevu a sme spokojeni oba.

0/−1
6.5.2018 14:09

S93t33a64n90i27s13l23a37v 98H71ř27e63b71í56č90e35k 7274851743

Ano, zřejmě to máš v životě moc složité, když 17 chycených střel je nic a vyčítáš gólmanovi dvě nahození z něhož jedno bylo těsně před Francouzem tečované a druhé přes clonící hráče neviděl, což je chyba hlavně obránců!

+2/0
6.5.2018 14:18

P80e24t82r 23B69á36č24a 8595836705185

zaprvé to nebyly jen ty nahozeni, co střela to problém., neudržení puku případně vyrazení přímo před sebe. Při prvním nahozeni odklouza metr mimo brani proč? Druhy gol když nevidím musím stat tak abych viděl. Suma sumárum vychytal na OH čtvrtfinále, jina k je to desna bida. Štěstí, že dneska chyta Rittich.

0/−1
6.5.2018 15:20

S87t36a53n34i93s82l14a84v 48H31ř91e63b24í17č55e74k 7294431723

Chtělo by si to na jednu třetinu stoupnout do branky, byť by to byl zápas na nejnižší úrovni, gaučový odborníku!!!;-D

+1/0
6.5.2018 15:52

M41a47r53t88i59n 67N15e23p61l 4944252206648

Koukám, hlasující vyloženě znalci - "dal gol, tak musel bejt dobrej" ;-D

+5/0

R42u53d25o28l71f 82S72v20o31b45o77d62a 4969330341647

A co je na tom divného? Góly jsou to, co se počítá.

0/0
6.5.2018 13:45

M65i82c81h64a84l 42N95o66v45o12t52n14ý 8793129173376

S většinou se shodnu, ale Nečas jako třetí nejlepší hráč je úlet. 50 minut nedal přihrávku a kazil jeden útok za druhým, naštěstí to závěrem zápasu spravil. Spíš než k té čtveřici se známkou 1,x bych ho celkově zařadil do lehkého nadprůměru.

+3/−1
6.5.2018 13:15

M27i11c57h39a74l 90N74o77v43o20t20n11ý 8753359623436

A doufám, že ještě do turnaje zasáhne R^ Snad se oklepal z toho tlaku a bude pokračovat ve výkonu ze závěru zápasu.