Hyka: Ukázali jsme sílu, proti Švédům jsme byli dvě třetiny lepší

Jestli něco trápí české hokejisty na mistrovství světa v Dánsku, pak je to proměňování šancí. Tato definice možná nejvíc seděla na útočníka Tomáše Hyku, který smůlu v koncovce nakonec protrhl. Jeho gól zdramatizoval závěr utkání proti Švédsku.

M68i83l79o67š 60B29r33a85d20í98k 3556379367778

Tak Stramaccioni už je i v hokeji? Nebo to jen přebírají ty jeho řeči?

+1/0
7.5.2018 13:51

J57i82ř39í 39T80o65m65e47k 3165423757735

věřím tomu, že kdyby jsme měli ve skupině Koreu tak všichni si na ní smlsnou jenom my se budeme trápit.

M40i97l46a19n 34M81a76r83k21l 1848346658

chyba lávky, 2012 jsme naposledy získali medaili, jinak jsme o ni bojovali i v roce 2014 a 2015

0/0
7.5.2018 14:26

L98i77b93o40r 83P86o78r66d40a 8817552554308

Toto už opakovaně slýcháme roky: Byli jsme lepší, ale prohráli jsme. Co je to za alibistické kecy?! Fakta jsou jasná: prohra 2:3, takže byli horší. V každé třetině. Hotové. Taky proto jsem přestal hokej podrobněji sledovat. A taky kvůli Zárubovi. Naši přejedou útočnou modrou a on se dostává do takového varu, že ani nemůže mluvit. A to jde o obyčejný zápas ve skupině..

+3/0
7.5.2018 8:35

M98a43r65t78i48n 71F83l46i28n94t57a 5498238746737

Jako nehráli špatně, ale kluci buďte soudní. Švédové si to odehráli v pohodě a v klidu. Když potřebovali tak zapnuli a nepřipustili žádné větší drama.

Naše mužstvo je mladé, poprvé na velkém turnají, sehrává se a bude se zlepšovat. Do budoucna je to příslib nicméně netvrďme, že jsme byli lepší nebo dopadneme jako Slováci, kteří mají v poli akorát 31 ročního Sekeru.

+5/0
7.5.2018 7:58

L13i35b61o61r 49P59o88r97d46a 8247462484128

Přesně tak měli to pod kontrolou, hráli co potřebovali, nikam se nehonili. Narozdíl od nás těch zápasů odehrají více. Naši začali hrát poslední 2 minuty a bylo vidět, že na rozdíl od Švédů jedou hranu a navíc už není.

0/0
7.5.2018 8:38

L92i54b10o26r 89P62o13r82d43a 8287422464628

oprava: na víc už není..

0/0

J80o62s58e97f 81H44á73j13e91k 4369558937921

Tak v tom případě to mělo být nejméně 3:2 a ne 2:3...

+2/0
7.5.2018 7:17

Z80d48e53n66ě41k 33J34a45n43s35a 9508574329320

... jo správně ... na předzápasové a pozápasové řeči do mikrofonů jsou Češi VŽDYCKY lepší ! Škoda, že výsledky na hřišti s těmi řečmi málokdy korespondují :-/! Chce to míň řečnit a líp hrát ;-)!

+4/0
7.5.2018 6:15

Z22d70e30n91ě42k 29J12a96n17s45a 9878264649130

... jo správně .... na předzápasové a hlavně pozápasové řeči před mikrofonem jsou Češi VŽDYCKY lepší! Škoda, že výsledky s těmi řečmi málokdy korespondují :-/! Chce to míň mluvit a líp hrát :-P!

Z45d28e33n56ě34k 22Š50p90a31č16e63k 5612738778514

Kodaň (Od našeho zpravodaje) - Jestli něco trápí české hokejisty na mistrovství světa v Dánsku, pak je to proměňování šancí.

Tohle trápí naše hokejisti už asi 6 let. Škoda, že s tím nikdo nic nedělá.

+4/0
7.5.2018 1:09

L45i31b53o16r 69P42o16r46d88a 8837612364528

Přesné. Na každý gól se strašně nadřou. Za těch 6 - 7 let už si toho nějaký kouč mohl všimnout. Jandač je slabota.

0/0
7.5.2018 8:41

V48l85a12d80i28s88l68a71v 26N63o69h39e90j85l 7968407668161

po prvni tretine to vypadalo dost zoufale, o to vetsi pochvala, ze se skutecne zvedli (a ne ze Svedi prestali hrat) a i za neprizniveho stavu zacli Svedy prehravat. R^ dalo se pak na to vic nez koukat a slusel by tomu samozrejme jiny vysledek (vyhra), ale presto super, tym novacku proti ostrilenejm hracum NHL i reprezentantum - je kam pokracovat. R^

+2/0
7.5.2018 0:33

J43i94ř53í 90P53o39l56á16k 9666124227854

Taky mi připadalo, že se naši setrvale zlepšovali. Jeden zápas turnaj nedělá, v základní skupině se můžou hezky sehrát. R^

Š50t70e81f12a68n 14F77r11i88č40a 7712588573466

Tým, který od začátku prohrává o dvě branky nemůže být lepší. Ledaže by utkání dokázal otočit. Což se nestalo. Švédové hráli, co potřebovali.

+7/−3
6.5.2018 22:54

V54l62a49d64i18s78l34a67v 69N36o60h92e46j19l 7338147318891

tym muze byt lepsi a presto prohrat. vliv ma totiz take nahoda a stesti / smula, pripadne vliv maji i rozhodci (kteri zde vliv meli pomerne velky, kdy zpocatku nepiskali svedske fauly).

+2/0
7.5.2018 0:24

R86o35b12e39r82t 16B79a14l10a20b44á50n 9202563892

Možná by stálo za zvážení, proč nebyli kluci včera ani dneska připravení na zápas a honili ujíždějící vlak až od druhé třetiny.

0/0
6.5.2018 22:50

H10o79n10z38a 17P39o84s78t 4259139219745

To by mě zajímalo které 2 třetiny. Viděl jsem celý zápas a naši se sice druhé 2 třetiny snažili, ale švédi byli dominující. Mají opravdu šikovné hráče. Skóre je pro nás docela milosrdné.

R66a58d38o74m34í56r 35P85e50š45o56r18n53a 3149916829566

Zas tak černě bych to neviděl. A ukázali sílu, to je bez pochyby. Já jsem jen čekal, kdy dají Švédům v poslední minutě gól, jako včera proti Slovákům...

To by byla fantazie. Ten Petr Nečas tam nebyl, to je škoda...

Jinak si musí dát pozor hlavně obránci, aby lépe vyhodnocovali situace v obranném pásmu, aby nepřišly zbytečné fauly či nepřehledné situace před Francouzem, ze kterých padají góly.

A pak, jsem je přehrávali, jinak bychom nehráli přesilovku 5:3...

Kluci musí ty přihrávky a střely dotahovat do konce, aby nebylo jen takový hurá útok na náhodu. V tomto měli Švédové jasnější představy než my a tady musíme zatlačit na pilu. Nic neponechat náhodě a v klidu a záměrně je dostávat do úzkých přečíslením. Oni jsou taky jen lidi, kteří chybují jako my. Tak my musíme být těmi, kdo budou chybovat méně, aby soupeř neměl gólové šance...

R16a31d38o67m56í15r 49P80e56š14o89r56n85a 3889666759836

Já vím, hlavně, aby se dal zdravotně do kupy...

0/0
7.5.2018 7:06

R82a22d31e57k 83P23o70d29s19k86a63l33s77k45ý 4768820125659

To byla od Jirky narazka na to, ze Petr Necas je byvaly premier. Reprezentacni utocnik se jmenuje Martin ;-).

M68i70l61o58š 46P24r96a37u94s 3621271330359

Hrajete jen to co Vám soupeř dovolí. Jinak jste v rozích a je to bída. Chybí myšlenka a přesnost.

0/0
6.5.2018 21:18

J78o13s85e10f 46F58i13l37i74p 3701512480

Hyko, nejlépe vynikáte hrou v rozích a za bránou. Jinak k pláči. Přihrávky-nepřesné a chaotické. Z 10 střel 2 trefí bránu. Vaše hra je jeden chaos.

J57o68s92e77f 53N14o38v39á75k 3450647423869

Hyko, tys byl, i pres gol, skoro nejhorsi na place a pak jeste placnes takovej nesmysl. Vy jste byli mozna dve tretiny bojovnejsi, ale honeni puku po mantinelu se hokejem moc nazvat neda. Svedi vam ukazali, jak vypada hokej, radost se divat!

+10/−2
6.5.2018 20:59

P87e94t75r 29M37a18r98e70č26e86k 1313961889548

No hlavně je třeba se pochválit! :-) I když výsledek nestojí za nic.

+8/−2
6.5.2018 20:52

M95i66l70a48n 49H55y78k70a 6895171167178

Nějakou medaili už bychom si zasloužili...

+1/−5
6.5.2018 20:44

P51e77t19r 56M44a57r97e26č91e91k 1873671909818

Na zasloužení si se žádný sport nehraje! Možná až nějací sluníčkáři změní pravidla. A bude se dávat medaile za snahu a zásluhy. Dnes si ji musí ještě pořád vybojovat!! A na to, zdá se , hošani mít nebudou.

J73a78n 59G81o63e95t90z 5130643117609

Když budou mít začátky zápasů stejné jako tenhle, tak to bude špatné.

+2/0
6.5.2018 20:38

J62i37ř93í 75P46u70d40i15l 8840828673128

První třetina byla bídná, ale ve druhé jsme začali dohrávat soupeře a už to bylo znát.

0/0

M55o70j80m89í67r 15M37o80t93y81č36k62a 3442945664200

Jo, jenže na čtyři třetiny se bohužel nehraje.

V90l10a51d94i90m21i56r 35S92o24u10k45a59l 4720781681546

Tak lepší je silné slovo...Kdyby Švédi pohodlně nevedli, asi by nás zmáčkli jinak, ale dá se říct, že jsme 2 třetiny stíhali tempu zápasu, a to je úspěch!