Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

J11a51n 91K20l92á31s29e28k 6888654918989

Tak lepší určitě ne, zase nepřeháněj. Bojovnost sice nechyběla, ale Švédsko prostě bylo hokejovější.

+26/0
doporučit
6.5.2018 20:08

M80i94l53a22n 73Š96e85l68i35g31a 7291264793193

"Jestli něco trápí české hokejisty na mistrovství světa v Dánsku, pak je to proměňování šancí."

Neni tohle neco, co nas trapi (s obcasnymi vyjimkami) na velkych akcich tak poslednich 10 let?

+24/0
doporučit
6.5.2018 19:55

F27r71a29n36t73i59š84e39k 55N96o28v91o22t65n95ý 8944246625189

Škoda začátku zápasu. Proti tak výbornému soupeři se těžko stahuje manko dvou golu. Samozřejmě je škoda, že nemáme body, ale prohrát o gól se Švédy, navíc den po předchozím těžkém zápase, není ostuda, to je prostě normální porážka po boji, která se stává. Hlavně porazit Švýcary. To uz by nám slušně zadelalo na postup.

+28/−1
doporučit

V92l34a37d84i62m59i20r 92S14o34u79k31a74l 4390821131576

Tak lepší je silné slovo...Kdyby Švédi pohodlně nevedli, asi by nás zmáčkli jinak, ale dá se říct, že jsme 2 třetiny stíhali tempu zápasu, a to je úspěch!

J48o96s62e70f 75N78o83v87á39k 3680777353729

Hyko, tys byl, i pres gol, skoro nejhorsi na place a pak jeste placnes takovej nesmysl. Vy jste byli mozna dve tretiny bojovnejsi, ale honeni puku po mantinelu se hokejem moc nazvat neda. Svedi vam ukazali, jak vypada hokej, radost se divat!

H75o43n45z71a 79P49o28s54t 4679329429535

To by mě zajímalo které 2 třetiny. Viděl jsem celý zápas a naši se sice druhé 2 třetiny snažili, ale švédi byli dominující. Mají opravdu šikovné hráče. Skóre je pro nás docela milosrdné.

J19a40k48u76b 65P77e43t98r44i48c26e58k 4288594805141

Ne, nebyli jste 2 třetiny lepší. Byli jste 2 třetiny téměř vyrovnaným soupeřem.

+12/−5
doporučit
6.5.2018 19:41

P19a60v28e69l 33D44v96o21ř25á43k 8848985812951

Super, tak jste tedy vyhráli 2:1 na třetiny!

+7/−1
doporučit
6.5.2018 19:51

P33e67t69r 62M18a23r29e54č76e74k 1613421729618

No hlavně je třeba se pochválit! :-) I když výsledek nestojí za nic.

+8/−2
doporučit
6.5.2018 20:52

M84a95r77t48i56n 88F37l59i84n49t62a 5748438366617

Jako nehráli špatně, ale kluci buďte soudní. Švédové si to odehráli v pohodě a v klidu. Když potřebovali tak zapnuli a nepřipustili žádné větší drama.

Naše mužstvo je mladé, poprvé na velkém turnají, sehrává se a bude se zlepšovat. Do budoucna je to příslib nicméně netvrďme, že jsme byli lepší nebo dopadneme jako Slováci, kteří mají v poli akorát 31 ročního Sekeru.

+5/0
doporučit
7.5.2018 7:58

M31a91r43t27i48n 24K57o88d65a50t 2667846632837

Tak zase rychle na zem. Lepší jste nebyli, kromě druhé třetiny. Jinak vás Švédi přehrávali a hlavně vás nepouštěli do branky. Po prknech vás to nechali honit, ale jinak do šanci to moc nešlo. Výkon pd druhé třetiny dobrý, to ano, ale trochu pokory by to chtělo.

+9/−4
doporučit
6.5.2018 19:54

Š52t18e89f71a45n 36F28r65i45č51a 7922688723826

Tým, který od začátku prohrává o dvě branky nemůže být lepší. Ledaže by utkání dokázal otočit. Což se nestalo. Švédové hráli, co potřebovali.

+7/−3
doporučit
6.5.2018 22:54

Z29d10e43n79ě92k 92J55a82n27s25a 9338464369170

... jo správně ... na předzápasové a pozápasové řeči do mikrofonů jsou Češi VŽDYCKY lepší ! Škoda, že výsledky na hřišti s těmi řečmi málokdy korespondují :-/! Chce to míň řečnit a líp hrát ;-)!

+4/0
doporučit
7.5.2018 6:15

Z22d97e89n13ě72k 75Š41p40a71č12e97k 5982428658554

Kodaň (Od našeho zpravodaje) - Jestli něco trápí české hokejisty na mistrovství světa v Dánsku, pak je to proměňování šancí.

Tohle trápí naše hokejisti už asi 6 let. Škoda, že s tím nikdo nic nedělá.

+4/0
doporučit
7.5.2018 1:09

L90i34b79o50r 73P68o64r16d86a 8907702374698

Toto už opakovaně slýcháme roky: Byli jsme lepší, ale prohráli jsme. Co je to za alibistické kecy?! Fakta jsou jasná: prohra 2:3, takže byli horší. V každé třetině. Hotové. Taky proto jsem přestal hokej podrobněji sledovat. A taky kvůli Zárubovi. Naši přejedou útočnou modrou a on se dostává do takového varu, že ani nemůže mluvit. A to jde o obyčejný zápas ve skupině..