Tampa nestačila na Washington, Palát s Kempným se střelecky prosadili

V otevírací partii finále Východní konference play off hokejové NHL Tampa Bay podlehla 2:4 Washingtonu. Za domácí se střelecky prosadil útočník Ondřej Palát a v dresu vítězů jednou skóroval obránce Michal Kempný. První hvězdou utkání byl zvolen kapitán hostů Alex Ovečkin (1+1).

M58a52r39e69k 96B41u28č79e29k 6742494809

Mě nejvíc pobavil komentátor 7 vteřin před koncem 1. třetiny: "Přesilovka Capitals je smrtící" a Caps vyhrají vhazování, nahrávka na Ovci, bác - góóól ;-D ...stačily 2 vteřiny. Kéž by si z toho vzala ponaučení naše repre.

0/0
12.5.2018 13:53

J27a60n 61H24a40ž12m80u68k77a 6913446435

Ovečkin, nejlepší Evropan co kdy hrál NHL a po Gretzkym druhý nejlepší hokejista světa všech dob, si SC zaslouží.

Celý hokejový svět mu ho přeje.R^

+1/−9
12.5.2018 10:14

A87n97t13o80n14í69n 15S60t41e51d84i33n60a 4497732304840

No, kolik má Alex trofejí ? Art Ross 1x Hart Memorial 3x Jágr Má Art Ross 5x Hart memorial 1+5x těsně + 2x SC A to nemluvím o čtyřech "ztracených sezonách" Chápu, že po Jarinovi je ted populární plivat, ale soryjako.... Ale líbi se mi Alexuv styl, libí se mi jeho vůle za každou cenu reprezentovat a myslím si, že je lepší hokejista než Crosby.

+1/0
12.5.2018 13:02

K54a11r79e47l 57V22a66l65o67u45š97e51k 8131361658189

Sindyho nemám rád ale musím uznat, že je o level lepší než Ovečkin.

0/−1
12.5.2018 15:13

J94a80n 97H37a46ž74m58u69k87a 6493746745

Nevím proč píšeš o Jágrovi, když Ovečkin přeskočil Selänneho, který byl nejlepším Evropanem, co kdy hrál NHL před Ovečkinem, ale budiž. ̈

Hart je mnohem cennější a tu Ovečkin získal 3krát narozdíl od Jágra.

Že má Jágr Art Ross je jenom jeho honění za body a přičítání nesmyslných druhých asistencí místo týmové hry. Kromě toho ji plně vyváží Maurice Richard Trophy, kterou získal Ovie už 6krát a Jágr ani jednou.

0/0
13.5.2018 5:58

K37a62r89e38l 60V82a32l90o63u94š39e84k 8451251458349

Jeden přízpěvek a v něm 4 lži. To dokáže už jen Miloš zeman.

0/0
12.5.2018 15:12

K17a19r38e25l 29V25a65l67o74u91š47e78k 8511201588189

Viděl jsem sestřih a podle něho Washington Tampu hodně přehrávali. Alespon na šance. Furt ale věřím Tampě.

0/0
12.5.2018 9:09

D46a91v37i15d 55Z69a90j29d13á73k 8545982510221

Oveckinovi ten pohar preju. Je to hrac z jine galaxie.

+1/−3
12.5.2018 8:55

D90u31š39a34n 62R78i20m59o54v22s96k32ý 9623677443

Hm tak sheepmaster to letos asi opravdu myslí s pohárem vážně.

+5/0
12.5.2018 7:54

L52u48k53á46š 30S47m53ě86t40á78k 3476287184216

Pěkně Kempas! Palát pak s klidnou hlavou pod víko.

Caps si mysleli, že výhru už mají jasnou, a ve třetí třetině malém na to doplatili. I tak spokojenost, skvělý start do série, bod na ledě soupeře a Alex začíná čím dál více zlobit.