Němci v prodloužení přetlačili Finsko, USA nadělovaly Norsku

Na góly bohatý zápas přineslo střetnutí Spojených států a Norska. USA si na mistrovství světa došly pro další jasnou výhru, když severského soupeře porazily 9:3. Dvě branky vstřelil chicagský Patrick Kane. V druhém zápase došlo na překvapení, hokejisté Německa v prodloužení přetlačili Finy a získali dva body, ale čtvrtfinále si nezahrají.

V63í91t35ě66z49s74l72a40v 30T28o60m68e92k 2398769353933

Všichni tady počítají, že Dánsko postoupí do čtvrtfinále ale nezapomínejte na Lotyše.

Třeba porazí Kanadu a pak hraje poslední zápas s Dánskem. Kdyby třeba Kanada stratila bod i s Německem, pak bych se vsadil, že zápas Dánsko-Lotyšsko skonči v prodložení vítězstvím Dánu a Kanada jede domů (to by mi udělalo velkou radost)

0/0
14.5.2018 12:09

J61i69ř93í 51Č58e98r82m22á49k 5600205658797

Pokud by Lotyši opravdu porazili Kanadu (za 3 body) a Kanada ztratila bod s GER, potom by i tříbodové vítězství Dánů nad Lotyšskem posílalo Kanadu domů, protože by s 12ti body měla proti Lotyšům horší vzájemný zápas.

0/0
14.5.2018 12:44

V67í21t37ě45z62s75l21a56v 63T64o55m25e59k 2298229223463

Všichni tady počítaji s Dánskem, že postoupí do čtvrtfinále, ale nezapomínejte na Lotyše - třeba porazí Kanadu a pak hrají ještě správě s Dánsken.

0/0
14.5.2018 12:03

K92a79r80e13l 38N53o79v25o15t91n52y 6539981239615

Finove jsou pekne nevyrovnani. Smetou Kanadu a prohraji s Dany a Nemci. Doufam, ze na ne nepujdeme v CF.

0/0
14.5.2018 7:52

O74t50t60o 48P40e57t75e11r23k47a 4963141485368

Dánsko bych si rozhodně nepřál, ale z té trojice CAN/USA/FIN si vybrat nedokážu;-D Osobně si myslím, že se Finsku vyhneme, a trefíme 2. tým protiskupiny, tj. USA nebo Kanadu:-)

0/0
13.5.2018 23:06

J97o79z70e10f 13B66e40v84i75l38a67q57u29a 9575829681121

:-)...tak "výber" je naozaj problematický - dnes z prvej desiatky mančaftov môže prehrať každý s ktorýmkoľvek mužstvom! Stačí, aby ten "slabší" mal "svoj deň" a favorit naopak - nemal svoj deň!:-P

0/0
14.5.2018 8:32

J64a51r92o50s19l67a72v 80K88ř27í77ž66e64k 6406483412880

Ono je asi celkem jedno koho budeme mít ve ČT .. Jestli USA, Kanadu, Finy (super týmy, umí zaváhat).. Nebo Dánové (slabší tým, ale hnaný domácím prostředím)

+2/0
13.5.2018 22:51

O16t22t81o 53P94e55t31e89r73k31a 4803821375278

Je to tak. Každopádně pokud Finové prohrají s USA a skončí čtvrtí, tak vítězovi naší skupiny (Švédsko/Rusko) nic nezávidím. Finsko určitě není ten vysněný soupeř ze 4. místa:-)

+5/0
13.5.2018 23:03

F27i54l45i42p 62P55r85o88c21h96á28z24k49a 5612277219967

Moc to nechápu, včera jsem koukal na Finsko-Kanada a Finové byli neskuteční, a říkal jsem si, že jestli je chytneme ve čtvrtfinále, tak jedeme rovnou domů. Po dnešku tedy nevím, jestli to bylo Finy nebo Kanaďany.

+1/0
13.5.2018 22:46

J28i26ř40í 51Č70e86r57m68á95k 5700605458457

Zápasy Finů s Němci a Dány ukázaly, že zase až tak neskuteční nejsou.

0/0
13.5.2018 23:56

J91a97n 60N98o59v22á29k 7971851844126

Zase Záruba lže, Dánové to na 99% nebudou. Pomalu, ale jistě me začíná pěkně štvát.

0/−8
13.5.2018 22:41

M26i10l83a35n 79N15o69v71o61t34n61y 4656957754567

Danove můžou být velice reálně 3. Stejně jako my můžeme být druzí, pokud Rusové zavahaji se Slovaky i Švédy. Ano, jsou pravděpodobnějsi varianty, ale Danum patří určitě více než 1 procento. Takže lzete vlastně vy.

O50t11t15o 90P97e41t40e37r34k69a 4123321885898

B skupina je opravdu hustá. Pokud Finové porazí v posledním zápase USA, skončí první, pokud prohrají, tak dost možná budou až čtvrtí (pokud dobře počítám;-D).

+5/0
13.5.2018 22:28

L10u87k82á21š 39S41m63ě32t13á54k 3426357294106

Počítáš dobře ... je to tam jak na houpačce.

O51t85t63o 63P83e75t83e46r70k62a 4733871985278

Finům by nepomohlo, ani kdyby Němce v prodloužení porazili. Jakože neporazili;-D

0/0

M97i59l58a72n 21N39o59v61o44t32n27y 4716347414317

Finum by pomohlo porazit Němce v prodloužení, protože pak by jim stačilo s USA prohrát v prodloužení, aby jim nehrozilo 4.misto. Teď musí vyhrát.

0/0

O21t85t20o 15P94e80t26e89r77k51a 4533261405128

No však říkám, že by jim v případě porážky s USA nepomohlo ani porazit Němce v prodloužení.

0/0
13.5.2018 22:52

M63i81l14a45n 81N68o79v31o67t22n29y 4596727274117

Ale kdyby vyhráli s Němci v prodloužení, tak by s USA mohli prohrát v prodloužení

0/0
13.5.2018 22:56

O55t86t71o 24P10e33t11e19r85k90a 4743581425408

Ano, ale tak původní teze nestála. Navíc sázka na remízu je vždy ošidná, hokej není fotbal. Jsem zvědav, komu ten poslední zápas sedne. Pokud Finové klesnou až na 4. flek, vítězi naší skupiny rozhodně nezávidím.