Diskuze

Mistr se hledá. Neviděl bych to nějak dramaticky, říká kapitán Komety

První čtvrtinu extraligy zakončila Kometa výhrou nad Zlínem 3:2 po nájezdech. Resumé hokejového mistra? Drží se v lepší polovině tabulky, bodů má však znatelně méně než loni.

P46a21v66e72l 19Š23m21í22d

25. 10. 2018 11:37

jasně,hra není optimální,ale bavím se,když jsou články jak to v Kometě dře a na druhou stranu,jak ve Spartě všechno pod Kruppem šlape, nebo když Antoš říká ,jak je Honzík jistý a nevypadávají z něho puky a v poločasovém rozhovoru nám řekne Litvínovák-už si ani nevzpomínám na jméno, jak je brankář Sparty nejistý a vypadávají z něho puky. I o tom je naše ELH.;-D;-D

1 0
možnosti
ZP

V sezóně je třeba o něčem psát, ale je pravda, že hrají jinak než v minulé sezóně a také se nedaří střelecky a nechytá Čiliak. Většinou každého přehrávali, včera Zlínu nepůjčili skoro první třetinu puk a byla spousta střel a šancí. Pak přepnou na údržbu a to prostě neumí.