Diskuze

Karabáček zářil při výhře Budějovic nad Kladnem. Kadaň dostala 11 gólů

Ve šlágru 38. kola první hokejové ligy třetí České Budějovice na domácím ledě rozdrtily druhé Kladno 7:3. V dresu Motoru zazářil útočník Václav Karabáček, který si připsal pět bodů a dal tři branky. Těžší duel sehrál lídr z Jihlavy, který vydřel výhru 3:2 nad Třebíčí až v nájezdech, čtvrtý Vsetín přehrál hosty z Frýdku-Místku 6:2, nebohá Kadaň si dojela do Prostějova pro debakl 1:11.
RH

R60a53d54e83k 89H59r62u64b21ý

23. 12. 2018 11:37

Jestřábi rozsápali Trhače.Karabáček gala představení. Někde mi v zápise chybí počet diváků,asi tam byl jen rolbař.Hezké vánoce zpravodajskému týmu!

0 0
možnosti
PH

Tak to je naprostá Jágrova ostuda ! Je to nedůstojné a skoro bych to nazval znevážením soutěže. Ona i tahle pralesní liga je totiž oficiálně profesionální soutěží. No a ta soupiska co má v současnosti Kladno, to je spíše na odborářskou ligu. Však Kladno nakonec dohrávalo na 5 obránců a 8 útočníků 8-o No a to ještě měli během hry dva hráče venku na deset minut.

Od Budějovic bych tedy v té taktice také žádné hrdinství neviděl. Bylo to sice statečné, ale moc rytířské ne. Vzpomínám jak budějovičáci moralizovali, když Kladno angažovalo Grattona. Oni angažovali podobného boxera, který si dnes zlomil ruku o dvacetiletého kluka. No tak si snad příště najde důstojnějšího soupeře.

1 5
možnosti
PH

místo statečné to bylo účelné, jsem chtěl napsat;-)

MV

Pořád čekám kdy začne hrát Jarda "minutka" Jágr a ono pořád nic  brzo bude tlak, aby mu zase nechyběly zápasy

P89e22t55r 72V35r71a44n42i25k

To vlastne znamena, ze byl na hokeji kazdy dvacaty obyvatel Benatek .... juknete na navstevy Slavie, Kadane a Poruby.

22. 12. 2018 19:02

Sleduji, jak Karabáček v dresu Budějovic řádí (zatím tři branky a dvě asistence). V Brně ani v Hradci se mu nedařilo.

Bravo MOTOR!!!

Úprava výsledků vzájemných zápasů s Kladnem na 2:1 (reálně ovšem na 3:0, neboť jedno "prohrané" utkání byla kontumace jinak vyhraného zápasu).

Ještě aby vám to šlo v play off a pak doufejme i v případné baráži o extraligu!