Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Do prodeje jdou poslední lístky na start NHL v Praze

Hráči Rangers oslavují vstřelení branky. | foto: Ray StubblebineReuters

17 2008
Nemáte lístky na zahájení NHL v Praze? Je sice už dlouho vyprodáno, přesto ještě můžete na utkání New York Rangers s Tampou vyrazit. Ve čtvrtek ráno jdou do prodeje poslední lístky z blokací. Bude jich řádově několik set.

Vstupenky bude možné zakoupit na stránkách www.sazkaticket.cz.

Vstupenky na vyprodané zápasy jdou do prodeje díky tomu, že některé vstupenky, které byly původně blokovány pro potřeby zámořských klubů, jejich představitelé nevyužili.

Od 8:00 tak budou na terminálech Sazky po celé České republice a na internetových stránkách www.sazkaticket.cz k dispozici zejména vstupenky v nižších cenových kategoriích do horního prstence O2 Areny v cenách od 1 990 do 3 990 korun.

"Jejich přesný počet není znám, neboť blokace mají různé termíny vypršení," řekl ČTK Karel Tejkal, mluvčí České sportovní, která první představení NHL v tuzemsku v historii organizuje.

Organizátoři se po dohodě se Sazkou rozhodli dát vstupenky do volného prodeje, přestože mají několik tisíc žádostí o lístky, které se dodatečně uvolní.

"Při zahájení prodeje však nebyla stanovena pravidla, podle kterých bychom to mohli udělat. Proto jsme se rozhodli dát je volně k dispozici," řekl Tejkal.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze