Utkání skončilo Plzenští vyhráli čtvrtý zápas v řadě za sebou
57:50
Karlovarský centr Domin dotíral na Vostřáka a je vyloučen za sekání
56:50
Hosté se ubránili. Nejblíže gólu byl Kverka, jeho střelu ale vyrazil gólman ramenem
54:50
Plzeňský Veber míří na trestnou lavici a domácí ožili; pokusí se ještě o zvrat v zápase
53:31
Karlovy Vary - Plzeň 3:5 Ve zmatku před brankou měl nejlepší postřeh Hlavačka a střelou po ledu zaskočil Bartu. Asistence náleží Němčickému a Pavlišovi
51:30
Domácí už přestali bušit na Bartovu branku, jsou s výsledkem smířeni, navíc jim došly síly. Bezzubým pokusům o útok se Plzenští snadno brání
46:46
Karlovy Vary - Plzeň 2:5 Mazanec přiťukl puk Vostřákovi, ten se v rychlosti protáhl mezi dvěma obránci na modré a švihem k tyči zvyšuje vedení Plzně
46:00
Z kluziště se vytratila dravost a nasazení, hráči krouží ve středním pásmu a kazí přihrávky
43:20
Domácí Rodin nastřelil horní tyč Bartovy branky
42:04
Hanzlík je vyloučen za faul kolenem, domácí Košťál leží na ledě a je ošetřován
40:37
Karlovy Vary - Plzeň 2:4 Gólman domácích zmenšoval úhel střelci z modré, ten ovšem o dobrý metr minul branku a nastřelil mantinel. K odraženému puku se dostal rozjetý Josef Straka, povyjetého Fraňka si položil dlouhou kličkou a zakončil
40:01
Začala třetí třetina
40:00
Skončila druhá část zápasu
39:39
Karlovy Vary - Plzeň 2:3 Hlavačkovi nabil na modré Košťál, tvrdá střela prolétla mezi hráči a Barta se zakrytým výhledem nemohl reagovat
37:04
Domácí v oslabení zvedli hlavu, přidali na bojovosti a přečkali čtyři minuty oslabení, aniž by se nechali zamknout do obranné třetiny
35:17
Sedlák zpracoval před brankou přihrávku od Martina Straky a vystřelil, dobře postavený Franěk ale svoje mužstvo podržel
33:04
Domácím se nedaří přechod přes střední pásmo, hrají bezradně. Navíc na trestnou lavici míří útočník Moskal a Plzeň bude hrát přesilovku 2+2 minuty
30:48
Plzeňští bedlivě vykrývali prostor před brankou a domácí se neprosadili ani proti třem. Nebezpečnou štřelu vyslal jen Zíb, jeho střelu ale kryl gólman obětavě tělem
28:48
Plzeňský Mazanec hákoval. Domácí budou hrát minutu a sedm vteřin dvojnásobnou přesilokvku
27:55
Za hru vysokou holí je vyločen Andrašovský
25:56
Karlovy Vary - Plzeň 1:3 Andrašovský trefil na kruzích skákavý puk, Franěk se jenom ohlédl k levé tyči, reagovat na pohotovou ránu ale nestačil. Bod za asistenci dostali Výborný a Josef Straka. Hosté využili přesilovku
25:42
Obránce Výborný zahřál Fraňka střelou mířenou pod horní tyč, gólman vychýlil dráhu letu puku nad branku
24:05
Hosté hrají přesilovku, vyloučen je obránce Rodin za podražení
22:27
Karlovy Vary - Plzeň 1:2 Útočná trojka hostí Duda - Straka - Sedlák předvedla ukázkovou akci na jeden dotek, posledně jmenovaný zakončoval do prázdné branky
20:01
Začala druhá třetina
20:00
První dvacetiminutovka skončila.
19:27
Karlovy Vary - Plzeň 1:1 Dvořák vystřelil z prostoru mezi kruhy a překonal Fraňka. Asistenci u vyrovnávacího gólu hostí si připsal Řezníček
17:58
Brankář Franěk se natáhl do rozkeku a kryl nebezpečnou ránu Řezníčka ze střeleské pozice na kruhu
14:48
Alinč s Dvořákem jsou vyloučeni na 2+2 minuty, také z ahrubost. Hosté se už také dostali do tempa, Fraňka ohrožují ale spíše střelami z dálky