PARDUBICE - SPARTA

PARDUBICE - SPARTA 3:3 (2:1, 0:1, 1:1, 0:0)

Konec
Branky a nahrávky
8:14 Rolínek, 9:07 Blažek (Kudrna), 45:22 Vyhlídal (Mikeska, Janecký) - 11:01 Šrek, 31:05 Chabada (Kratěna), 40:19 Kratěna (Broš)
Shrnutí po třetinách
1. třetina:Přesilovky byly časem, kdy padaly branky. Pardubičtí měli v úvodní třetině více ze hry a svůj důraz před brankou poprvé zúročili v 9. minutě, kdy se trefil Rolínek. 53 vteřin nato zvýšil Blažek. Sparťané kontrovali rychle a snížili střelou Šreka, jíž gólman Svoboda neviděl. V Hradci se zatím hraje rychlý útočný hokej.
2. třetina:Druhá část přinesla vyrovnání Sparty a opět celou řadu dalších šancí, jež pokryli skvělí brankáři. Druhý gól hostí vstřelil Chabada, když dorážel po Kratěnově akci. Poté rozhodčí neuznal Spartě regulérní gól.
3. třetina: Velká a divácky vysoce atraktivní bitva pokračovala i ve 3. třetině, rozhodnutí ovšem nepřinesla. Sparta začala famózně, když po 22 vteřinách využil Kratěna po skvělé Brošově přihrávce přesilovku. Domácí pak srovnali také v početní výhodě Vyhlídalovou ranou od modré. Rušný hokej pak přinesl další šance, ovšem změnu stavu nikoli.
Prodloužení:Ani prodloužení a smršť šancí zejména ze strany sparťanů nic nezměnily na dělbě bodů. Několikrát se vytáhl pardubický gólman Svoboda, jednou jej zachránila tyč.
Sestavy:
PARDUBICE:A. Svoboda - Vyhlídal, Pácal, M. Sýkora, Mudroch, Duben, Malinský - Tvrdík, Janecký, Mikeska - J. Kudrna, T. Blažek, Lubina - D. Pospíšil, Rolínek, S. Procházka.
SPARTA:Bříza - Nedvěd, Srdínko, Ptáček, Šrek, Kučera, Jiruš - Kratěna, Broš, Chabada - Zelenka, J. Hlinka, Žemlička - Tomík, Kašpařík, Bělohlav - V. Král, V. Novák, Havelka.