Hokejisté Přerova vyhráli v Ústí nad Labem a posunul se na páté místo

ilustrační foto | foto: Tomáš Blažek, MAFRA

2 2018
Hokejisté Přerova vyhráli v dohrávce 45. kola první ligy na ledě dvanáctého Ústí nad Labem 2:1 po samostatných nájezdech a poskočili v tabulce na pátou příčku o bod před Prostějov.

Vítěznou branku zaznamenal v rozstřelu útočník Karel Plášek. Ústí nad Labem zaostává za osmičkou pro play-off sedm kol před koncem o propastných 12 bodů.

Domácí při snaze ještě vykřesat naději na čtvrtfinále vedli od čtvrté minuty po trefě Milana Davídka. Přerov dokázal vyrovnat 67 sekund před koncem třetí třetiny, kdy využil přesilovou hru Tomáš Sýkora. V druhé minutě nastavení neproměnil trestné střílení domácí Antonín Melka a v rozstřelu se radoval Přerov.