Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Doktor udělal chybu, stěžuje si zraněný Hrbatý

Hrbatý bude Jihlavě chybět. | foto: ČTK

4 2008
Místo toho, aby společně se svým týmem ladil formu před blížícím se startem nového prvoligového ročníku, chodí v těchto dnech pouze šlapat na rotopedu. Třiadvacetiletý hokejový útočník Dukly Jihlava Jan Hrbatý už čtrnáct dnů nemůže na led, z turnaje v Nitře si totiž přivezl nepříjemné zranění ruky.

"Stalo se to ve druhém zápase se Švýcary. Šel jsem do souboje, který jsem trochu neustál. A jak jsem padal na led, praštil jsem se do lokte a rozrazil si ho. Hned mi to nateklo a druhý den už jsem s ním ani nehnul," připomněl nepříjemnou situaci Hrbatý.

Ošetření jihlavského forvarda se ujal lékař tamního nitranského týmu. "Nějak mi to ovázal, ale ne moc dobře. Když jsem pak přijel, už jsem měl v lokti zánět a týden jsem musel brát antibiotika," postěžoval si mladý hokejista. "Na toho doktora určitě nebudu mít dobré vzpomínky. Myslím, že udělal chybu, měl mi to hned zašít," dodal rozmrzele.

Pár dnů se ještě bude muset výstroji a ledové ploše vyhýbat, ale pak už ho prý nikdo nezastaví. "Musím říct, že už mi po těch čtrnácti dnech led chybí. Moc se těším, až začne sezona. Vždyť kvůli tomu celá tahle příprava byla," prohlásil.

Čas v posilovně nyní pravidelně tráví ještě s dalším zraněným spoluhráčem - obráncem Přemyslem Dubnem. "Jo, Přema posiluje ruce, protože má problémy s kolenem, a já zase nohy. Dali jsme to dohromady a vytvořili spolu takový malý tým. Aspoň se nějak zabavíme," usmíval se Hrbatý.

Autoři:


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze