Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Dominik Hašek by měl začít trénovat v pondělí

2 2004
Mladá Boleslav - Brankář v černém dresu přijel k mantinelu a sundal si přilbu. Dominik Hašek to nebyl. Nejslavnější český gólman měl v neděli poprvé trénovat na ledě při týdenním kempu hokejistů v Mladé Boleslavi. Svůj příjezd však nakonec načasoval až na večerní hodiny a mezi tyče se postaví až v pondělí. "Bude se připravovat individuálně," prozradil organizátor soustředění Jaromír Henyš.

"K ruce bude mít pět mladých hokejistů."

Hašek by se měl poprvé na ledě objevit dnes v 11.15 hodin.

Ve středu je pak na programu jeho autogramiáda a exhibiční turnaj čtyř týmů, při němž olympijský hrdina z Nagana zasáhne do hry. "Už mě ale telefonicky upozornil, že celý program turnaje neodchytá," prozradil Henyš.

V neděli měli hokejisté trénovat už dopoledne, ale sešlo se jich málo. Z haly proto prchli na tenisové kurty.

Odpoledne už se trousili na led. Po krátké rozcvičce se rozestoupili okolo trenéra Jaromíra Šindela, který maloval na tabuli první cvičení. Hráči se rozdělili do rohů a po sériích přihrávek střídavě najížděli na brankáře.

Na jednu z klecí ale stříleli viditelně slabě. Šetřili Davida Peikerta, teprve čtrnáctiletého gólmana vypomáhajícího na tréninku při nedostatku kolegů. "Jen jestli má pojistku," vtipkoval kouč Šindel, když dorostenec nastupoval.

Až přijede Dominik Hašek, podobné fóry si asi nikdo nedovolí.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze