Donbass Doněck vs. Lev Praha

Duel Kontinentální hokejové ligy komentuje Matěj Hejda

Donbass Doněck - Lev Praha 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) po prodloužení.
62:32
Lev ve svém úvodním duelu v nové sezoně prohrál 2:3 po prodloužení na ledě Donbassu Doněck, i přes to že vedl v průběhu druhé třetiny už 2:0. Děkuji za pozornost.
62:32
Góly Donbass vstřelil branku. Donbass - Lev 3:2 pro prodloužění. Jakucenjev po individuální akci rozhoduje o výsledku utkání, ve kterém domácí po většinu utkání tahali za kratší konec. Krásná branka na závěr utkání. Vehanen byl bez šance.
60:25
Lev v tlaku. Oystrick ani Danielsson však nemířili přesně.
59:02
Tresty Pohradský fauloval. Šance pro Lva rozhodnout zápas.
58:29
Laco chyboval. Birner však jeho zaváhání nedokázal využít.
57:24
Vehanen opět kryje ránu od modré. Jednoznačně nejlepší hráč hostí v zápase.
57:01
Danielsson na ledě. Lev ve čtyřech.
56:45
Donbass v obrovském tlaku. Vehanen zatím zaří. Lev vyhazuje.
56:15
Tresty Další faul hostí. Oystrick si na Wilsona pomohl faulem.
55:35
Vehanen skvěle pokryl střelu Laineho. Domácí se k dorážce nedostali.
55:06
Lev vyhazuje.
55:01
Tresty Danielsson vysekl soupeři hokejku z ruky a to znamená jediné. Domácí mají před sebou téměř minutu přesilové hry pěti proti třem.
54:09
Tresty Christensen se provinil proti pravidlům. Další početní výhoda pro Donbass.
53:14
Ševcovu střelu Laco vyrazil do ochranné síťe.
53:02
Laco úspěšně pokryl střelu Gragnaniho.
52:42
Donbass se ozvobozuje.
51:47
Tresty Lev si zahraje přesilovou hru. Piganovič si jde odsedět dvě minuty za podražení.
50:57
Oba celky už hrají v plném počtu.
49:21
Kašpar mohl druhou brankou v zápase poslat domácí poprvé do vedení. Vehanen díky pomoci obránců situaci úspěšně vyřešil.
48:57
Tresty Nakládal byl ve skrumáži před Vehanenem nejaktivnějším hráčem Lva a společně s obráncem Piganovičem si jde odsedět dvě minuty. Hraje se čtyři na čtyři.
48:22
Góly Doněck vstřelil branku. Doněck - Lev 2:2. Kašpar už svojí třetí velkou šanci v zápase proměňuje a vyrovnává stav utkání. Nutno uznat, že domácí v posledních minutách svého soupeře hodně zatlačili.
47:05
Novotný nahazuje puk za branku domácích, kde se jej zmocnil Christensen a dostal se do dobré příležitosti. Laco pomohl svému celku dobrým zákrokem.
45:45
Razin se skvěle prokličkoval k Vehanenovi. Nakonec jej však neprověřil nebezpečnou střelou. Hráči Lva puk vyhodili přes všechny čáry. Domácí jsou i po přesilové hře dále v tlaku.
44:15
Domácí zamknuli Pražany před finským brankářem, který dělá co může, aby udržěl hosty ve těsném vedení.
43:56
Důležitý moment Robitaille se po souhře s Kašparem dostal až do předbrankového prostoru. Vehanen však puk za svá záda nepropustil. Výborná kombinace domácího celku.
43:31
Tresty Danielsson úplně zbytečně v útočném pásmu podrazil soupeře a jde si odpočinou na dvě minuty na trestnou lavici.
42:42
Thörnberg bez rozpaků pálil z pravé strany. Laco si s jeho pokusem poradil.
42:12
Kašpar měl na pravém křídle dostatek volného pásta. Zbytečně však nahrával pus na obsazené spoluhráče.
41:53
Vehanen musel řešit další ošemetnou situaci před svoji brankou. Obránce Razin si však na něj svým pokusem nepřišel. Finský brankář je zatím hostím velkou oporou.
40:41
Kapanen se snažil nahozením vybídnout Azeveda. Ten však na jeho přihrávku nedošáhl.