Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Dukla Jihlava je v herní krizi, fanoušci žádají změny

Dukla Jihlava | foto: Petr Lemberk, MAFRA

31 2008
Herní projev jihlavských hokejistů není dobrý od začátku sezony, ale v poslední době zaznamenal prudký pokles. Dukla nebojuje, nestřílí, neboduje. A pryč je i její zodpovědnost v obraně, která zpočátku na soupeře platila. Kritika na klubových stránkách narůstá.

Převážná většina nespokojených fanoušků si žádá hlavy současné trenérské dvojice Karel Dvořák - Roman Mejzlík.

"Bože, dělejte s tím mančaftem něco, vždyť hráči sotva lezou. Mají fyzičku asi jako šachisti," nabádá jednatele Dukly ke změně fanoušek s nickem Bernie.

"Pořád řeči a řeči, a skutek žádnej. Začněte už, pane politiku, něco dělat, jinak budete hrát před prázdným hledištěm," přidává se ke kritice další nespokojený příznivec jménem Andree.

A co na to vedení jihlavského klubu? "Jsme přesvědčeni, že hráči mají na víc. Trenéři dostali za úkol vést s nimi pohovory," prohlásil nedávno na webu hcdukla.cz šéf generální manažer Bedřich Ščerban.

Jenže evidentně nezabraly, protože herní a výsledková mizérie pokračuje.

Ve středu Jihlava prohrála dokonce na ledě poslední Třebíče!

V prvoligové tabulce se sice stále pohybuje v klidném středu, jenže tým s řadou zkušených hráčů by měl zřejmě ztrácet na ty nejlepší mnohem méně.

"Minimálně předváděná hra by měla být lepší. Musíme s tím něco udělat. Všichni a všechno," souhlasí Ščerban.

Hned v další odpovědi se ale spoluúčasti za současný stav nečekaně zbavuje. "Nasazování hráčů, sestava, tréninková náplň atd. jsou plně v kompetenci trenérů. Oni za to všechno zodpovídají."

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze