Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Dvořák na ledě? Fanynkám se klepou kolena

11 2001
Hannover - Další desítky vzkazů došly českým hokejistům do Hannoveru přes redakční e-mail iDNES. Čtenáři povzbuzují hráče před rozhodujícími víkendovými zápasy světového šampionátu a jen málokdo pochybuje o tom, že svěřenci trenéra Augusty přivezou opět zlaté medaile. Vyzdvihován je celý tým, přesto jsou jednotlivci, kteří se těší speciálním sympatiím. Brankář Milan Hnilička, obránce Pavel Kubina, ale především útočník Radek Dvořák. Ten boduje zejména u ženské části hokejového publika. "Když vidím na ledě číslo 19, tak se mi rozklepou kolena. Čekám pokaždé na to, kdy dáš gól," napsala mu jedna fanynek.

Veronika a Daniela z Prahy dokonce poslaly Dvořákovi a Ručinskému čísla svých mobilních telefonů s prosbou, aby se určitě ozvali.

Rychlého útočníka samozřejmě oceňují i muži. A kupodivu nejen pro hokejové umění. "Jste zaručeně nejpěknější chlap mezi hokejisty. To musím, vyjma mé drahé, uznat i já coby chlap. Až skončíte s hokejem, rozhodněte se vrhněte na modeling. Takovy sympaťák se mezi hokejisty hned tak nevidí!" píše Robert.

Ještě dodává, že výkony hokejistů mu nechávají zapomenout na problémy všedního dne. "Opět jste mi dali zapomenout na všechny trable denní šedivosti, na příšerné politiky," připomíná.

"Ahoj kluci, je to nádhera se na vás dívat, jen tak dál," píše v úvodu svého vzkazu fanoušek Vlachout a pokračuje: "Jste nejlepší a je nejvyšší čas, aby to všichni ty nafoukaný Kanaďani a Rusáci uznali."

Michala Pašková z Horní Břízy přiznává, že má se sledováním hokeje doma problémy. "Táta tvrdí, že nejsem normální, protože si sednu k televizi a nehnu se od ní, dokud zápas neskončí. A nepřejte si vědět, jak to vypadá, když dáte gól... Věřím, že přivezete zlato, protože jste PROSTĚ TEN NEJLEPŠÍ TÝM NA SVĚTĚ S NEJLEPŠÍMI HOKEJISTY," zdraví české hráče.

Vzkazy hokejistů můžete dále posílat na e-mailovou adresu dopisovatel@idnes.cz.

Nebo můžete využít faxového čísla: 0049/511/9836 667 a přidat čitelné označení: FOR CZECH TEAM

Němci předváděli v utkání velice agresivní hru. V jednom momentu narazil obránce Seidenberg Radka Dvořáka tvrdě na mantinel.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze