Omsk z uplynulých osmi zápasů získal pouhý bod za prohru po samostatných nájezdech na ledě Spartaku Moskva a s celkově devíti body z dvanácti zápasů je druhým nejslabším týmem soutěže. Hůře je na tom pouze Novokuzněck.
Podle ruských médií chystá Říha změny na brankářském postu a dnes měl údajně poslední možnost přesvědčit ho o svých kvalitách Fin Teemu Lassila. Mistr světa z roku 2011 však vydržel v brance pouze v úvodní třetině, v níž inkasoval třikrát, poté ho vystřídal Denis Kostin.
Jednu asistenci si v dresu vítězného týmu připsal útočník Zbyněk Irgl.
Kontinentální hokejová liga:
Dinamo Minsk - Omsk 4:3 (za domácí Irgl 0+1)
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kazaň | 13 | 7 | 2 | 1 | 3 | 31:21 | 26 |
2. | Magnitogorsk | 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 36:23 | 23 |
3. | Nižnij Novgorod | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 32:23 | 20 |
4. | Nižněkamsk | 11 | 5 | 2 | 0 | 4 | 35:28 | 19 |
5. | Chanty-Mansijsk | 11 | 5 | 0 | 0 | 6 | 24:27 | 15 |
6. | Čeljabinsk | 11 | 4 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 15 |
7. | Jekatěrinburg | 11 | 2 | 2 | 1 | 6 | 20:33 | 11 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Barys Astana | 11 | 9 | 0 | 0 | 2 | 55:29 | 27 |
2. | Ufa | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 | 31:29 | 20 |
3. | Novosibirsk | 11 | 5 | 1 | 1 | 4 | 28:27 | 18 |
4. | Vladivostok | 11 | 3 | 2 | 2 | 4 | 28:30 | 15 |
5. | Chabarovsk | 11 | 2 | 1 | 3 | 5 | 22:36 | 11 |
6. | Omsk | 12 | 2 | 1 | 1 | 8 | 25:51 | 9 |
7. | Novokuzněck | 11 | 2 | 0 | 2 | 7 | 21:36 | 8 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 13 | 9 | 1 | 1 | 2 | 52:28 | 30 |
2. | Dinamo Riga | 13 | 7 | 1 | 1 | 4 | 34:22 | 24 |
3. | Lev Praha | 12 | 5 | 2 | 1 | 4 | 33:29 | 20 |
4. | Záhřeb | 13 | 5 | 1 | 3 | 4 | 34:34 | 20 |
5. | CSKA Moskva | 13 | 4 | 3 | 0 | 6 | 32:31 | 18 |
6. | Dinamo Minsk | 12 | 4 | 0 | 1 | 7 | 24:34 | 13 |
7. | Slovan Bratislava | 12 | 2 | 2 | 0 | 8 | 23:36 | 10 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Dynamo Moskva | 13 | 8 | 0 | 1 | 4 | 38:30 | 25 |
2. | Doněck | 12 | 6 | 2 | 0 | 4 | 36:25 | 22 |
3. | Spartak Moskva | 12 | 4 | 3 | 1 | 4 | 30:26 | 19 |
4. | Jaroslavl | 12 | 4 | 1 | 2 | 5 | 27:31 | 16 |
5. | Viťaz Podolsk | 13 | 5 | 0 | 1 | 7 | 29:36 | 16 |
6. | Atlant Mytišči | 12 | 4 | 1 | 1 | 6 | 27:31 | 15 |
7. | Čerepovec | 12 | 3 | 1 | 2 | 6 | 25:38 | 13 |
Finská hokejová liga:
Ässät Pori - TPS Turku 3:2 po sam. nájezdech
Ilves Tampere - IFK Helsinky 2:1 po sam. nájezdech
Jyväskylä - Lukko Rauma 1:2 (za domácí Hubáček 0+1)
Pelicans Lahti - Hämeenlinna 3:1 (za domácí Smoleňák 1+0)
SaiPa Lappeenranta - Jokerit Helsinky 3:2 po sam. nájezdech
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Pelicans Lahti | 10 | 7 | 2 | 1 | 0 | 32:18 | 26 |
2. | Ilves Tampere | 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 23:14 | 20 |
3. | SaiPa Lappeenranta | 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 27:22 | 17 |
4. | Hämeenlinna | 10 | 4 | 1 | 0 | 5 | 24:19 | 14 |
5. | Kärpät Oulu | 9 | 3 | 2 | 1 | 3 | 23:19 | 14 |
6. | Jokerit Helsinky | 10 | 3 | 1 | 3 | 3 | 18:21 | 14 |
7. | KalPa Kuopio | 8 | 3 | 1 | 2 | 2 | 17:13 | 13 |
8. | Jyväskylä | 9 | 3 | 1 | 2 | 3 | 23:22 | 13 |
9. | Lukko Rauma | 9 | 3 | 1 | 1 | 4 | 17:25 | 12 |
10. | IFK Helsinky | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 20:22 | 11 |
11. | Ässät Pori | 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 25:29 | 10 |
12. | TPS Turku | 9 | 2 | 1 | 2 | 4 | 20:26 | 10 |
13. | Tappara Tampere | 9 | 2 | 1 | 2 | 4 | 19:27 | 10 |
14. | Blues Espoo | 10 | 1 | 2 | 1 | 6 | 23:34 | 8 |
Slovenská hokejová liga:
Skalica - Košice 2:1 (Vyrůbalík 2+0)
Žilina - Banská Bystrica 1:4 (Kafka 2+0)
Trenčín - Martin 3:2 po sam. nájezdech (za domácí Komínek 0+1)
Piešťany - Nitra 3:2 po sam. nájezdech, Zvolen - Poprad 3:2
Extraliga
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Košice | 9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 26:15 | 21 |
2. | Skalica | 9 | 6 | 0 | 1 | 2 | 28:18 | 19 |
3. | Žilina | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 21:18 | 15 |
4. | Banská Bystrica | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 21:17 | 14 |
5. | Poprad | 9 | 4 | 1 | 0 | 4 | 31:28 | 14 |
6. | Piešťany | 9 | 3 | 2 | 0 | 4 | 19:23 | 13 |
7. | Zvolen | 9 | 4 | 0 | 0 | 5 | 16:17 | 12 |
8. | Nitra | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 19:18 | 9 |
9. | Martin | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 13:23 | 9 |
10. | Trenčín | 9 | 1 | 2 | 1 | 5 | 22:32 | 8 |
11. | Slovensko 20 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 14:21 | 4 |
Švédská hokejová liga - 8. kolo:
AIK Stockholm - Lulea 2:6
Färjestad - Växjö 1:3
Skelleftea - Leksand 2:1
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Skelleftea | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 23:17 | 18 |
2. | Lulea | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 25:13 | 16 |
3. | Linköping | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 31:23 | 16 |
4. | Örebro | 8 | 3 | 2 | 0 | 3 | 22:15 | 13 |
5. | Brynäs | 8 | 2 | 2 | 3 | 1 | 24:21 | 13 |
6. | Växjö | 8 | 3 | 0 | 3 | 2 | 16:20 | 12 |
7. | Färjestad | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 18:19 | 11 |
8. | Leksand | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 13:18 | 11 |
9. | Frölunda | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 17:21 | 10 |
10. | MODO Hockey | 8 | 1 | 1 | 3 | 3 | 18:22 | 8 |
11. | HV 71 | 8 | 1 | 2 | 1 | 4 | 22:31 | 8 |
12. | AIK Stockholm | 8 | 1 | 2 | 1 | 4 | 17:26 | 8 |
Hokejová liga EBEL:
Znojmo - Lublaň 5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
Branky: 3. Bartoš (Havlík), 16. Bartoš (Beránek), 40. Finsterle (Fiala), 55. Jarůšek, 60. Sova - 42. Ross, 56. Ulmer.
Innsbruck - Štýrský Hradec 4:3 po sam. nájezdech (za domácí Malík 1+0)
Klagenfurt - Bolzano 3:2
Linec - Villach 7:0
Székesfehérvár - Dornbirn 2:4
Tým | Z | V | PP | P | S | B | |
1. | Bolzano | 9 | 5 | 3 | 1 | 36:29 | 13 |
2. | Linec | 8 | 6 | 0 | 2 | 29:17 | 12 |
3. | Villach | 8 | 5 | 0 | 3 | 34:28 | 10 |
4. | Dornbirn | 9 | 5 | 0 | 4 | 30:31 | 10 |
5. | Znojmo | 7 | 4 | 1 | 2 | 25:21 | 9 |
6. | Klagenfurt | 8 | 4 | 1 | 3 | 21:20 | 9 |
7. | Štýrský Hradec | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:21 | 9 |
8. | Vídeň | 7 | 4 | 0 | 3 | 28:14 | 8 |
9. | Innsbruck | 8 | 4 | 0 | 4 | 25:27 | 8 |
10. | Székesfehérvár | 8 | 3 | 1 | 4 | 22:30 | 7 |
11. | Salcburk | 8 | 3 | 1 | 4 | 21:34 | 7 |
12. | Lublaň | 8 | 1 | 0 | 7 | 17:34 | 2 |
Německá hokejová liga - 8. kolo:
Augsburg - Mnichov 2:5
Düsseldorf - Norimberk 1:5
Hamburk - Wolfsburg 6:4
Ingolstadt - Mannheim 1:4
Iserlohn - Straubing 2:6
Krefeld - Kolín nad Rýnem 1:3
Schwenningen - Eisbären Berlín 2:3 po sam. nájezdech
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Norimberk | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 31:14 | 23 |
2. | Kolín nad Rýnem | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 24:17 | 17 |
3. | Wolfsburg | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 22:22 | 16 |
4. | Krefeld | 8 | 3 | 2 | 0 | 3 | 21:16 | 13 |
5. | Mannheim | 7 | 4 | 0 | 1 | 2 | 18:17 | 13 |
6. | Ingolstadt | 8 | 3 | 1 | 1 | 3 | 23:23 | 12 |
7. | Mnichov | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 32:26 | 11 |
8. | Schwenningen | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 24:23 | 11 |
9. | Iserlohn | 8 | 2 | 2 | 0 | 4 | 28:25 | 10 |
10. | Straubing | 8 | 2 | 0 | 3 | 3 | 24:24 | 9 |
11. | Hamburk | 8 | 2 | 0 | 3 | 3 | 25:26 | 9 |
12. | Augsburg | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 20:32 | 9 |
13. | Eisbären Berlín | 8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 17:24 | 8 |
14. | Düsseldorf | 7 | 1 | 0 | 1 | 5 | 10:30 | 4 |
Švýcarská hokejová liga - 8. kolo:
Biel - Ambri-Piotta 4:3 po sam. nájezdech
Curych - Lausanne 3:1
Kloten - Lugano 1:4
Rapperswil - Bern 2:4
Zug - Ženeva 1:2
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Davos | 8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 28:18 | 20 |
2. | Kloten | 8 | 5 | 1 | 0 | 2 | 31:21 | 17 |
3. | Curych | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 23:17 | 16 |
4. | Ženeva | 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 26:23 | 15 |
5. | Lausanne | 9 | 3 | 1 | 2 | 3 | 22:21 | 13 |
6. | Bern | 8 | 2 | 2 | 2 | 2 | 23:24 | 12 |
7. | Ambri-Piotta | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 18:24 | 11 |
8. | Lugano | 8 | 2 | 2 | 0 | 4 | 20:21 | 10 |
9. | Fribourg-Gottéron | 7 | 2 | 2 | 0 | 3 | 19:20 | 10 |
10. | Zug | 8 | 2 | 1 | 2 | 3 | 23:26 | 10 |
11. | Biel | 8 | 0 | 3 | 1 | 4 | 17:24 | 7 |
12. | Rapperswil | 9 | 1 | 1 | 1 | 6 | 26:37 | 6 |