Roman Horák ještě v dresu Calgary.
| foto: AP
O dva zásahy více má v tomto ročníku KHL na kontě Radek Smoleňák, který se jednou střelecky prosadil při vítězství Záhřebu v Ufě 5:2. Na gól mu v páté minutě přihrál zpoza branky Marek Kvapil. Medvěščak se překvapivě dál drží v kontaktu s nejlepšími celky soutěže.
Jakub Sedláček v brance Dinama Riga inkasoval dvakrát v rozstřelu a jeho tým podlehl v Čeljabinsku 2:3 po samostatných nájezdech. Domácí Traktor si připsal páté vítězství za sebou.
Kontinentální hokejová ligaČeljabinsk - Dinamo Riga 3:2 po sam. nájezdech Magnitogorsk - Slovan Bratislava 2:3 (za domácí Kovář 0+1) Ufa - Záhřeb 2:5 (za hosty Smoleňák 1+0, Kvapil 0+1) Lada Togliatti - Dynamo Moskva 0:5 Kazaň - Viťaz Podolsk 2:4 (za hosty Horák 2+0) Nižněkamsk - Jokerit Helsinky 0:3 CSKA Moskva - Nižnij Novgorod 1:4 |
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Chanty-Mansijsk |
20 |
8 |
4 |
0 |
8 |
39:44 |
32 |
2. |
Magnitogorsk |
18 |
7 |
5 |
0 |
6 |
53:40 |
31 |
3. |
Nižněkamsk |
20 |
8 |
2 |
3 |
7 |
40:39 |
31 |
4. |
Jekatěrinburg |
19 |
8 |
2 |
3 |
6 |
43:50 |
31 |
5. |
Čeljabinsk |
20 |
5 |
6 |
1 |
8 |
39:40 |
28 |
6. |
Kazaň |
18 |
6 |
2 |
3 |
7 |
46:48 |
25 |
7. |
Lada Togliatti |
19 |
3 |
0 |
3 |
13 |
28:52 |
12 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
19 |
9 |
1 |
5 |
4 |
53:43 |
34 |
2. |
Novosibirsk |
19 |
6 |
6 |
4 |
3 |
51:41 |
34 |
3. |
Vladivostok |
18 |
9 |
1 |
2 |
6 |
37:40 |
31 |
4. |
Ufa |
18 |
6 |
3 |
0 |
9 |
47:56 |
24 |
5. |
Chabarovsk |
18 |
6 |
2 |
1 |
9 |
28:36 |
23 |
6. |
Barys Astana |
19 |
5 |
1 |
5 |
8 |
41:57 |
22 |
7. |
Novokuzněck |
19 |
4 |
0 |
5 |
10 |
36:60 |
17 |
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Jokerit Helsinky |
17 |
11 |
0 |
1 |
5 |
47:34 |
34 |
2. |
Záhřeb |
20 |
8 |
3 |
4 |
5 |
52:48 |
34 |
3. |
Petrohrad |
18 |
7 |
2 |
2 |
7 |
48:45 |
27 |
4. |
Dinamo Minsk |
17 |
8 |
0 |
3 |
6 |
42:40 |
27 |
5. |
Dinamo Riga |
19 |
5 |
2 |
5 |
7 |
41:46 |
24 |
6. |
Slovan Bratislava |
19 |
5 |
3 |
2 |
9 |
42:48 |
23 |
7. |
Spartak Moskva |
18 |
6 |
1 |
2 |
9 |
43:48 |
22 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
19 |
11 |
2 |
0 |
6 |
59:37 |
37 |
2. |
Jaroslavl |
18 |
10 |
2 |
1 |
5 |
42:23 |
35 |
3. |
Dynamo Moskva |
18 |
10 |
1 |
2 |
5 |
57:39 |
34 |
4. |
Nižnij Novgorod |
19 |
9 |
2 |
3 |
5 |
45:34 |
34 |
5. |
Viťaz Podolsk |
20 |
6 |
5 |
0 |
9 |
39:49 |
28 |
6. |
HK Soči |
17 |
7 |
1 |
2 |
7 |
38:37 |
25 |
7. |
Čerepovec |
17 |
5 |
3 |
0 |
9 |
38:40 |
21 |
Slovensko
Martin - Trenčín 2:0
Žilina - Košice 2:1 v prodl.
Nitra - Banská Bystrica 4:1 (za domácí Stloukal 1+1)
Piešťany - Skalica 5:1 (za hosty Brendl 0+1)
Zvolen - Poprad 6:2 (za domácí Semorád 2+0, Krejčí, Brabenec oba 1+0, Jurík 0+2, Obdržálek 0+1)
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Trenčín |
11 |
6 |
2 |
1 |
2 |
28:16 |
23 |
2. |
Banská Bystrica |
11 |
5 |
1 |
3 |
2 |
23:16 |
20 |
3. |
Nitra |
11 |
6 |
1 |
0 |
4 |
30:24 |
20 |
4. |
Zvolen |
10 |
5 |
2 |
0 |
3 |
40:22 |
19 |
5. |
Piešťany |
11 |
5 |
1 |
1 |
4 |
30:24 |
18 |
6. |
Martin |
10 |
4 |
3 |
0 |
3 |
23:20 |
18 |
7. |
Žilina |
11 |
4 |
1 |
2 |
4 |
20:24 |
16 |
8. |
Poprad |
11 |
3 |
1 |
3 |
4 |
30:36 |
14 |
9. |
Košice |
10 |
2 |
1 |
3 |
4 |
21:23 |
11 |
10. |
Skalica |
10 |
2 |
0 |
1 |
7 |
18:44 |
7 |
11. |
Slovensko 20 |
8 |
1 |
1 |
0 |
6 |
11:25 |
5 |
Finsko
Hämeenlinna - Lukko Rauma 2:4 (za domácí Polák 0+1)
Ilves Tampere - KalPa Kuopio 3:2 v prodl.
Pelicans Lahti - Ässät Pori 3:1
Sport Vaasa - Kouvola 1:2 v prodl.
TPS Turku - Jyväskylä 1:4 (za hosty Hubáček 0+1)
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Lukko Rauma |
11 |
6 |
2 |
1 |
2 |
29:19 |
23 |
2. |
Ilves Tampere |
9 |
6 |
1 |
0 |
2 |
28:14 |
20 |
3. |
SaiPa Lappeenranta |
9 |
5 |
2 |
0 |
2 |
33:19 |
19 |
4. |
Tappara Tampere |
10 |
4 |
2 |
3 |
1 |
32:24 |
19 |
5. |
Jyväskylä |
11 |
6 |
0 |
0 |
5 |
28:25 |
18 |
6. |
IFK Helsinky |
9 |
3 |
4 |
0 |
2 |
26:20 |
17 |
7. |
Kärpät Oulu |
10 |
4 |
1 |
2 |
3 |
28:25 |
16 |
8. |
TPS Turku |
10 |
5 |
0 |
1 |
4 |
26:23 |
16 |
9. |
Pelicans Lahti |
11 |
4 |
0 |
2 |
5 |
22:30 |
14 |
10. |
Kouvola |
10 |
2 |
3 |
2 |
3 |
19:27 |
14 |
11. |
Sport Vaasa |
10 |
2 |
2 |
1 |
5 |
22:28 |
11 |
12. |
Blues Espoo |
9 |
3 |
1 |
0 |
5 |
16:25 |
11 |
13. |
Hämeenlinna |
11 |
3 |
0 |
1 |
7 |
26:34 |
10 |
14. |
KalPa Kuopio |
10 |
2 |
0 |
3 |
5 |
14:24 |
9 |
15. |
Ässät Pori |
10 |
2 |
0 |
2 |
6 |
13:25 |
8 |
Liga EBEL
Villach - Znojmo 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Branky: 9. a 27. Petrik, 17. Kelly, 59. Johner - 8. Tomas (Fiala, Pucher), 53. Tomas (Biro, Rehuš)
Vídeň - Bolzano 1:2
Innsbruck - Székesfehérvár 2:1
Linec - Dornbirn 0:3
Lublaň - Klagenfurt 1:4
Štýrský Hradec - Salcburk 1:4
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Znojmo |
9 |
7 |
0 |
2 |
35:18 |
21 |
2. |
Klagenfurt |
9 |
6 |
1 |
2 |
30:22 |
18 |
3. |
Vídeň |
9 |
6 |
0 |
3 |
34:24 |
16 |
4. |
Linec |
9 |
5 |
1 |
3 |
19:18 |
16 |
5. |
Dornbirn |
9 |
5 |
0 |
4 |
23:21 |
15 |
6. |
Salcburk |
9 |
5 |
1 |
3 |
31:30 |
15 |
7. |
Bolzano |
9 |
5 |
1 |
3 |
22:22 |
15 |
8. |
Innsbruck |
9 |
5 |
0 |
4 |
18:22 |
14 |
9. |
Villach |
9 |
4 |
1 |
4 |
20:21 |
12 |
10. |
Székesfehérvár |
9 |
3 |
0 |
6 |
17:25 |
8 |
11. |
Lublaň |
9 |
2 |
2 |
5 |
19:30 |
7 |
12. |
Štýrský Hradec |
9 |
1 |
2 |
6 |
12:27 |
5 |
Švédsko
7. kolo:
Örebro - Färjestad 2:1 v prodl.
Växjö - Djurgaarden 2:4
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Frölunda |
7 |
5 |
2 |
0 |
0 |
33:15 |
19 |
2. |
Linköping |
7 |
4 |
2 |
0 |
1 |
26:14 |
16 |
3. |
Färjestad |
7 |
4 |
1 |
2 |
0 |
21:15 |
16 |
4. |
Brynäs |
7 |
3 |
2 |
1 |
1 |
24:18 |
14 |
5. |
Örebro |
7 |
4 |
1 |
0 |
2 |
20:15 |
14 |
6. |
Djurgaarden |
7 |
4 |
0 |
1 |
2 |
16:13 |
13 |
7. |
Skelleftea |
7 |
4 |
0 |
0 |
3 |
19:19 |
12 |
8. |
Rögle |
7 |
2 |
1 |
1 |
3 |
17:17 |
9 |
9. |
Lulea |
7 |
2 |
0 |
1 |
4 |
15:23 |
7 |
10. |
MODO Hockey |
7 |
2 |
0 |
1 |
4 |
18:29 |
7 |
11. |
HV 71 |
7 |
2 |
0 |
0 |
5 |
14:20 |
6 |
12. |
Växjö |
7 |
2 |
0 |
0 |
5 |
18:25 |
6 |
13. |
Karlskrona |
7 |
1 |
0 |
1 |
5 |
17:24 |
4 |
14. |
Malmö |
7 |
1 |
0 |
1 |
5 |
17:28 |
4 |
Švýcarsko
Bern - Lugano 3:1
Biel - Langnau 2:5
Curych - Davos 3:2
Fribourg-Gottéron - Zug 6:3
Kloten - Ženeva 3:1
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Fribourg-Gottéron |
10 |
7 |
2 |
0 |
1 |
42:24 |
25 |
2. |
Zug |
10 |
7 |
0 |
0 |
3 |
34:23 |
21 |
3. |
Curych |
11 |
6 |
0 |
2 |
3 |
30:29 |
20 |
4. |
Bern |
11 |
5 |
1 |
0 |
5 |
35:28 |
17 |
5. |
Davos |
10 |
4 |
1 |
1 |
4 |
30:31 |
15 |
6. |
Kloten |
10 |
4 |
1 |
0 |
5 |
29:31 |
14 |
7. |
Lausanne |
10 |
4 |
0 |
1 |
5 |
18:23 |
13 |
8. |
Biel |
10 |
4 |
0 |
1 |
5 |
26:33 |
13 |
9. |
Lugano |
10 |
2 |
2 |
2 |
4 |
26:27 |
12 |
10. |
Ženeva |
10 |
4 |
0 |
0 |
6 |
25:28 |
12 |
11. |
Ambri-Piotta |
10 |
3 |
1 |
0 |
6 |
24:31 |
11 |
12. |
Langnau |
10 |
3 |
0 |
1 |
6 |
26:37 |
10 |
Německo
Düsseldorf - Eisbären Berlín 2:0
Iserlohn - Hamburk 3:2
Kolín nad Rýnem - Krefeld 6:2
Mannheim - Wolfsburg 7:3
Mnichov - Augsburg 3:4 po sam. nájezdech
Schwenningen - Ingolstadt 4:2
Straubing - Norimberk 3:0
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Straubing |
9 |
6 |
0 |
0 |
3 |
32:23 |
18 |
2. |
Norimberk |
9 |
6 |
0 |
0 |
3 |
25:22 |
18 |
3. |
Kolín nad Rýnem |
8 |
5 |
1 |
0 |
2 |
28:16 |
17 |
4. |
Eisbären Berlín |
9 |
5 |
1 |
0 |
3 |
24:21 |
17 |
5. |
Mnichov |
9 |
3 |
2 |
3 |
1 |
28:28 |
16 |
6. |
Iserlohn |
8 |
4 |
1 |
1 |
2 |
29:24 |
15 |
7. |
Augsburg |
9 |
4 |
1 |
0 |
4 |
28:27 |
14 |
8. |
Wolfsburg |
9 |
4 |
0 |
1 |
4 |
26:26 |
13 |
9. |
Düsseldorf |
9 |
4 |
0 |
0 |
5 |
21:22 |
12 |
10. |
Mannheim |
9 |
3 |
1 |
0 |
5 |
28:29 |
11 |
11. |
Hamburk |
9 |
3 |
0 |
2 |
4 |
24:27 |
11 |
12. |
Ingolstadt |
9 |
3 |
0 |
1 |
5 |
21:29 |
10 |
13. |
Schwenningen |
9 |
1 |
2 |
0 |
6 |
24:32 |
7 |
14. |
Krefeld |
9 |
1 |
1 |
2 |
5 |
26:38 |
7 |