Sparta prohrála v Plzni, Chomutov znovu slaví. Třinec vyhrál v Hradci

17:26aktualizováno  21:33
Středeční program hokejové extraligy nabídl všech sedm zápasů 31. kola. Vítkovice zaznamenaly šestou výhru v řadě, když porazily Pardubice 2:0. Sparta prodloužila sérii proher na čtyři zápasy, na ledě první Plzně prohrála 1:3. Hradci se sice povedlo smazat dvoubrankové vedení Třince, přesto Východočeši padli 2:3 v prodloužení.
Litvínovský kapitán Michal Trávníček si chrání puk v souboji u mantinelu s...

Litvínovský kapitán Michal Trávníček si chrání puk v souboji u mantinelu s Robinem Staňkem z Olomouce. | foto: Ondřej Bičiště, MF DNES

Vítkovickou fazonu svými výkony podporuje brankář Patrik Bartošák, který z šesti posledních výher hned třikrát nepustil ani gól. Na druhou příčku ale třetím Ostravanům chybí ještě osm bodů.

Suverénní Plzeň zvítězila potřinácté z 15 střetnutí, naposledy schytala její formu Sparta. Pražané naopak zažívají mizérii, čtvrtá porážka v řadě nechává svěřence Františka Výborného v těsném kontaktu s poslední čtveřicí ligy.

Druhému Hradci se lídr z Plzně v tabulce vzdálil na pět bodů. Třinec vedl na východě Čech o dvě branky, domácí ovšem vyrovnali. V prodloužení rozhodla povedená trefa Jakuba Petružálka.

Jihlava zůstává na ligovém chvostu, porážka se Zlínem 1:2 dala zapomenout na nedávné bodové zisky na Vysočině. V marastu je Litvínov, který ztratil dvoubrankový náskok a nakonec podlehl Olomouci 2:3 po nájezdech.

Chomutov vyhrál teprve potřetí z 13 utkání a podruhé za sebou, když zvládl přetahovanou na brněnském ledě poměrem 3:2. Liberec v Lize mistrů dominuje, forma v domácí soutěži se mu však vyhýbá. Domácí duel s Mladou Boleslaví ale Bílí Tygři zvládli a zvítězili 4:3 po samostatných nájezdech.

Vítkovice - Pardubice 2:0

Nedlouho po úvodním buly stihl prověřit Bartošákovu pozornost Petr Sýkora, v čase 0:58 ale otevřel skóre domácí Květoň po rychlé kombinaci Romana se Szturcem. Zatímco v první třetině měli více gólových šancí Ostravané, druhé dějství hrálo spíše do karet Pardubicím. Akce Jána Sýkory ani volej Bojka ovšem vyrovnání nepřinesly.

Patrik Bartošák, který plnil roli reprezentační trojky na nedávném Channel One Cupu, se vytáhl bleskovým zásahem lapačkou a znovu zabránil vyrovnání. Hosty zase podržel Kacetl, když vychytal v úniku Hrbase. Vítkovickou výhru nakonec stvrdilo přečíslení, které po pasu Bartoviče zakončil přesně Kucsera. Domácí zaznamenali šestou výhru v řadě, během níž gólman Bartošák hned třikrát vychytal čisté konto. Chřadnoucí Východočeši naopak ztratili čtvrtý duel z pěti.

Vítkovický gólman Patrik Bartošák hledá kotouč mezi nohami útočníků Pardubic.
Pardubický Petr Sýkora se snaží projít mezi Jakubem Lvem (vlevo) a Rostislavem...
Vítkovický kapitán Rostislav Olesz se snaží procpat puk za brankáře Ondřeje...

Jakub Petr (Vítkovice): „Nebylo to krásné, zato důležité vítězství. Vstup se nám podařil, první třetina byla stěžejní. V prvních deseti minutách jsme mohli odskočit a potencionálně rozhodnout. Ve druhé třetině jsme ve hře pět na pět zvládli mnoho situací na hraně rizika. Pak to bylo dost defenzivní. Pochvalu zaslouží oba gólmani i naši mladší kluci, kteří do hry zasáhli po delší pauze. Ocenil bych sílu kolektivu a chtěl bych poděkovat těm více než šesti tisícům fanoušků.“

Pavel Marek (Pardubice): „Vstup do utkání jsme neměli dobrý. Zaostávali jsme v pohybu, Vítkovice nás pravidelně přečíslovaly, vytvořily si řadu šancí. Inkasovali jsme v první třetině jen jednou, což bylo ještě hodně dobré. Po první třetině jsme potřebovali, aby se hráči zvedli a postupně se opravdu zlepšovali. Ve třetí části už byl zápas vyrovnaný. Nedokázali jsme se však prosadit v koncovce, ani při přesilovkách. Bez gólů se body nezískávají.“

Branky a nahrávky: 1. D. Květoň (Roman, Szturc), 59. Kucsera (Bartovič). Rozhodčí: Hodek, Hradil - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Třetiny: 1:0, 0:0, 1:0. Diváci: 6 342.

Vítkovice: Bartošák - Sloboda, Urbanec, Baranka, Hrbas, Trška, D. Krenželok - Bartovič, Lev, Olesz - Szturc, Roman, D. Květoň - P. Zdráhal, Kolouch, Kucsera - Š. Stránský, T. Jáchym, Hudeček. Trenéři: Petr a Trnka.

Pardubice: Kacetl - Čáslava, Trončinský, Wishart, Cardwell, Hrabal, Mojžíš, Holland - P. Sýkora, Marosz, Rolinek - Perret, Tomášek, M. Beran - J. Sýkora, Poulíček, Starý - Bojko, Dušek, Vondráček. Trenéři: Holaň, Marek a Janecký.

Plzeň - Sparta 3:1

Sparta si slibovala od reprezentační formy tlustou čáru za třemi prohrami v řadě a nový začátek. Zápas proti vedoucí Plzni ale nesliboval lehké pořízení, což se Pražanům také potvrdilo. Už v prvním dějství domácí tápajícího soupeře přestříleli, gólmana Aittokallia však nepřekonali.

V takovém stavu jsem Spartu ještě neviděl, všiml si plzeňský Kracík

To začátek druhé periody už Spartu srazil, když se nedlouho po sobě trefili Guláš, Indrák a Mertl, čímž Plzeň vykročila vstříc třináctému vítězství z 15 duelů. Vrána sice v přesilovce úspěšně tečoval Nedomlelovo nahození, Uhrova dorážka už ovšem za zády plzeňského Svobody neskončila a tři body zůstaly bezpečně na západě Čech. Frustrující závěr neunesl sparťan Švrček, za což byl v závěru poslán do šaten.

Jiří Hanzlík (Plzeň): „Odehráli jsme velice dobré utkání a nezbývá mi nic jiného, než kluky za předvedený výkon pochválit. Měli jsme nasazení i obrovský drajv a zaslouženě jsme vyhráli. Těch několik okének v naší obraně nám pomohl opět zavřít gólman Svoboda. Měli jsme před utkáním trochu obavy po prohře 0:6 z Hradce, kde jsme už asi byli myšlenkami jinde. Dnes jsme si ale napravili reputaci.“

Jaroslav Nedvěd (Sparta): „Vstoupili jsme do zápasu dobře a první třetinu jsme odehráli podle plánu. Stav 0:0 nám hrál do karet a čekali jsme na přesilovky, kterých jsme se nedočkali. Naopak domácí jich měli víc a ve druhé třetině z nich gólově udeřili. My - jak se v tom teď matláme - jsme tam měli pět minut výpadek, kdy jsme naprosto ztratili sebedůvěru a během tohoto kolapsu jsme inkasovali tři góly. Pak jsme se vrátili k naší hře a diváci opět viděli kvalitní hokej plný emocí a nasazení. Chybí nám důraz v předbrankovém prostoru. Když jsme ho měli, tak jsme z toho dali gól. Soupeři se tam naopak dařilo úřadovat lépe a dal z toho dva góly.“

Branky a nahrávky: 21. Gulaš (Čerešňák, Indrák), 22. Indrák (Kracík), 25. Mertl (Kratěna, Kadlec) - 51. P. Vrána (T. Pavelka) . Rozhodčí: Šír, Mrkva - Gebauer, Zavřel. Vyloučení: 6:11, navíc Mertl 5 min. a do konce utkání - Švrček 10 min. a do konce utkání, Forman 10 min. Využití: 1:1. Třetiny: 0:0, 3:0 0:1. Diváci: 7 333.

Plzeň: M. Svoboda - Jones, Moravčík, Kadlec, D. Sklenička, Čerešňák, Pulpán, Kaňák - Gulaš, Mertl, Schleiss - Indrák, Kracík, Stach - M. Chalupa, Kratěna, P. Straka - Hollweg, Rubner. Trenéři: Martin Straka, Vlasák, Čihák a Jiří Hanzlík.

Sparta: Aittokallio - T. Pavelka, Nedomlel, Kalina, J. Mikuš, Švrček, Piskáček, T. Dvořák - A. Kudrna, P. Vrána, Říčka - Jarůšek, J. Hlinka, Reichenberg - Forman, Pech, Kumstát - Uher, Klimek, Smejkal. Trenéři: F. Výborný, J. Nedvěd a Janeček.

Jihlava - Zlín 1:2

Jak poslední Jihlava, tak stoupající Zlín zažívají v posledních zápasech probuzení, vyrovnanost utkání to jen potvrdila. V prvním zápase za Duklu lovil Vejmelka ze sítě přesilovkovou trefu Okála, domácí mohli do pauzy srovnat, jenže Čachotský trestné střílení neproměnil.Jeho spoluhráč Seman už recept na Kašíka našel, když ho prostřelil nahozením od modré čáry.

Hned záhy ale vrátil Zlínu vedení Šťastný, který zužitkoval přečíslení s Ondráčkem. Dukla poté zavalila soupeře lavinou střel, ve třetí třetině ale nevyužila žádnou ze čtyř přesilovek a vyšla tak naprázdno.

Petr Vlk (Jihlava): „Do utkání jsme nevstoupili špatně. Měli jsme aktivitu, ale bohužel žádné branky tam nepadly. Soupeř vstřelil hodně šťastný gól v našem oslabení, kdy jsme měli špatný posun a soupeři jsme tím umožnili vstřelit vedoucí gól. Vyrovnávací brankou jsme se dostali zpět do zápasu, ale pak bohužel místo toho, aby kotouč letěl na červenou čáru a šlo se střídat, tak naivně chceme vytvářet něco, co tam ani sehrát nelze. Soupeř z toho odjel a dal druhou branku. Ve třetí třetině jsme měli vůli, bojovnost i nasazení, ale bohužel šance, které jsme si vytvořili, jsme neproměnili. Puk skákal po brankové čáře, ale do brány to nepadlo. Když takové příležitosti neproměníme, soupeř z toho těží. Prohráli jsme, ale jedeme dál.“

Robert Svoboda (Zlín): „První třetina z naší strany byla ve špatném tempu. Domácí měli navrch, ale dali jsme šťastný gól v přesilovce, což nám pomohlo. O přestávce jsme si něco řekli. Druhá třetina už byla lepší ohledně našeho pohybu. Byli jsme schopni lépe eliminovat rychlé protiútoky domácích. V poslední třetině už to pro nás bylo komplikované, protože jsme měli strašně moc vyloučených. Bylo to bojovné utkání a výsledek jsme ubojovali. Po reprezentační přestávce toto vítězství bereme všemi deseti.“

Tomáš Čachotský z Jihlavy se pokouší překonat zlínského brankáře Libora Kašíka.

Branky a nahrávky: 24. Seman (Suchánek, R. Hubáček) - 9. Okál (Honejsek, Freibergs), 25. D. Šťastný (J. Ondráček). Rozhodčí: Pražák, Kika - Flegl, Polonyi. Vyloučení: 3:7. Využití: 0:1. Třetiny: 0:1, 1:1, 0:0. Diváků: 4 012.

Jihlava: Vejmelka - De la Rose, Suchánek, Stříteský, D. Kajínek, Bryhnisveen, Šidlík, Ulrych - T. Kubalík, Skořepa, Jiránek - Čachotský, Hamill, A. Zeman - Žálčík, M. Hlinka, Anděl - Rabbit, R. Hubáček, Seman. Trenéři: Vlk a F. Zeman.

Zlín: Kašík - Žižka, Freibergs, Valenta, Řezníček, Nosek, Novotný, Gazda - Kubiš, Fořt, O. Veselý - Okál, Honejsek, Bukarts - D. Šťastný, P. Sedláček, J. Ondráček - Klhůfek, Fryšara, Illo. Trenéři: Robert Svoboda a M. Hamrlík.

Litvínov - Olomouc 2:3 po náj.

Litvínov chtěl navázat na poslední výhru na ledě Sparty a olomoucké hokejisty přivítal, jak se sluší a patří. Už po pětadvaceti sekundách poslal Severočechy do vedení Viktor Hübl, který za Konráda doklepl vypadlý puk. Dvojnásobný náskok zařídil Karel Kubát, který si stáhl kotouč ze vzduchu a okamžitou střelou propálil dva beky i brankáře.

Jenže Hanáci se nedali, nejprve zkraje druhé periody snížil Burian, kterého našel mezi kruhy přesnou přihrávkou Vlach. Vyrovnání přišlo před koncem utkání, Jan Knotek dorazil za záda Petráska projektil odražený od zadního hrazení. Utkání rozhodly až nájezdy, v nichž hosté dokonali obrat, klíčovou trefu obstaral Eberle.

Darek Stránský (Litvínov): „Dali jsme rychlý gól. Hra byla v první třetině dobrá. Dali jsme i druhý gól. Bohužel druhá třetina byla velmi nepovedená. Hned zkraje třetiny jsme dostali gól a nebyli jsme schopni se z tlaku vymanit. Ve třetí třetině to gradovalo, kdy jsme dostali branku v závěru. V nájezdech se nám nepodařilo urvat bod navíc. Obecně to musím zhodnotit tak, že náš výkon nebyl dobrý.“

Jan Tomajko (Olomouc): „Začali jsme špatně a dostali jsme hned na začátku gól. Poté jsme se z toho dávali dohromady. Ve druhé třetině jsme se hodně zlepšili. Vyrovnání jsme si myslím zasloužili. Nájezdy jsou loterie, jednou vyhrajeme, jednou prohrajeme. Za dva body jsme maximálně rádi.“

Litvínovský Karel Kubát se snaží marně vyzrát na brankáře Olomouce Branislava...
Olomoucký gólman Branislav Konrád slaví výhru na ledě Litvínova.

Branky a nahrávky: 1. V. Hübl (Hunkes), 16. Kubát - 21. Burian (Roman Vlach), 58. J. Knotek (Laš), rozhodující sam. nájezd J. Knotek. Rozhodčí: Pešina, R. Svoboda - Blümel, Klouček. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Třetiny: 2:0, 0:1, 0:1 - 0:0. Diváci: 4 028.

Litvínov: Petrásek - Hunkes, Kubát, Sörvik, Baránek, Gula, Z. Sklenička, Pilař - Gerhát, V. Hübl, F. Lukeš - Vandas, Ihnacak, Nejezchleb - Jánský, M. Hanzl, Trávníček - Jurčík, Válek, Matoušek. Trenéři: Rulík a D. Stránský.

Olomouc: Konrád - Jaroměřský, Vyrůbalík, Houdek, Ondrušek, Čáp, Dujsík, Staněk - Eberle, J. Knotek, Laš - Skladaný, Roman Vlach, Burian - Ostřížek, Strapáč, J. Káňa - Holec, Mráz, Jergl. Trenéři: Venera, Tomajko a Moták.

Kometa - Chomutov 2:3

Chomutov navázal na poslední vítězství proti Spartě, do vedení ovšem šli jako první domácí. Hynek Zohorna se vydal do samostatného úniku a gólmana Laca obelstil forhendovým blafákem. Hostující Sklenář s Růžičkou ale otočili skóre, jenže ještě do konce první třetiny srovnal navrátilec do dresu Komety Vojtěch Němec.

Divoký úvod pominul a s tím ubylo šancí na obou stranách. Postupem času se ale tlačili k rozdílovému gólu domácí, pokusy Zohorny nebo Zaťoviče ale úspěšné nebyly. Přesilovku ovšem využili Piráti, z mezikruží prostřelil beky i gólmana Čiliaka. Brno nezachránila ani závěrečná hra v šesti, Moravané vyhráli pouze dvě z posledních deseti střetnutí.

Petr Haken (Brno): „Hodně jsme na soupeře tlačili. Naše produktivita při proměňování šancí je špatná, chybí nám častější střelba. Měli jsme přitom spoustu příležitostí. Všechno rozhodují branky. My jsme jich dali méně. Určitě rozhodla o výsledku i naše nevyužitá přesilovka pět na tři. Po celý zápas jsme bojovali s nepříjemnou obranou protivníka. To asi společně s hodně šťastným gólem rozhodlo. Doplácíme na chyby, které nás stojí zápasy.“

Jan Šťastný (Chomutov): „Viděli jsme vyrovnané utkání. Celý zápas rozhodl fantastický zákrok brankáře Janka Laca ve třetí třetině a nevyužitá přesilovka Brna pět na tři. My jsme dali při přesilovce trochu se štěstím rozdílovou branku. Potom mužstvo, tak jak si říkáme na všech poradách, ukázalo charakter. Utkání jsme ubojovali. Jsme rádi, že si vezeme tři body z horké půdy v Brně.“

Branky a nahrávky: 3. H. Zohorna (Malec, Štencel), 12. V. Němec (Haščák, Krejčík) - 4. Sklenář (V. Růžička ml., Havel), 12. V. Růžička ml., 52. Vondrka. Rozhodčí: Bejček, Lacina - Frodl, Komárek. Vyloučení: 3:6. Třetiny: 2:2, 0:0, 0:1. Využití: 0:1. Diváci: 7 054.

Brno: Čiliak - O. Němec, Barinka, Krejčík, Gulaši, Bartejs, Malec, Štencel - M. Erat, J. Hruška, T. Svoboda - Haščák, V. Němec, Zaťovič - Vincour, R. Zohorna, Dočekal - H. Zohorna, Nahodil, Mallet. Trenéři: Zábranský, Pokorný a Haken.

Chomutov: J. Laco - Valach, J. Mrázek, Flemming, Dietz, Slovák, Knot, Grman - Vondrka, Huml, Tomica - Havel, V. Růžička ml., Sklenář - Koblasa, Chlouba, Poletín - Hlava, Šťovíček, A. Dlouhý. Trenéři: V. Růžička st., J. Šťastný a Martínek.

Hr. Králové - Třinec 2:3 po prodl.

Vedoucí příčka se Východočechům o něco vzdálila, po plzeňské výhře a vlastním zaváhání v prodloužení je ztráta na čelo pětibodová. Hradecké ve druhé třetině skolil třinecký mladík Michal Kovařčík, který tečí a prudkou střelou z pravého kruhu zařídil dvougólové vedení Slezanů.

Domácí našli ve třetí části odpověď. Nejenže Kukumberg po prozíravém pasu před brankoviště snížil, vyrovnávací gól procpal za Hrubcova záda Červený. V prodloužení nejprve spálili své šance reprezentanti Růžička s Douderou, Jakub Petružálek měl ale pohodlí k vítězné trefě. Hradec i přes prohru bodoval posedmé v řadě.

Pavel Hynek (Hradec Králové): „Gratuluju Třinci k vítězství. My jsme neodehráli dobré utkání, nemohli jsme se do toho dostat. Soupeř byl padesát minut lepší v pohybu, my jsme postrádali nasazení, bojovnost i emoce. Prostě to k nám tentokrát nepřišlo. Za padesát minut jsme špatně naložili i s tím minimem šancí, co jsme měli. Málo jsme stříleli, začali jsme to honit až v posledních deseti minutách. V prodloužení jsme v každém střídání vyrobili nějakou hrubku a soupeř to potrestal. Jsme rádi za bod, víc jsme si nezasloužili.“

Václav Varaďa (Třinec): „Jsme velmi rádi za vítězství, které se nerodilo snadno. Už od počátku utkání jsme si za ním šli. Vytvořili jsme si spoustu šancí, i když naše branky byly takové šťastnější. Pohybem a výbornou hrou ve středním pásmu jsme domácím dělali velké problémy. Mrzí nás závěr s faulem, který byl z těch zbytečnějších. Proto domácí v závěru zaslouženě srovnali skóre. Ale my jsme rozhodli v prodloužení, je to vzpruha do dalších zápasů.“

Branky a nahrávky: 50. Kukumberg (Cibulskis), 57. Červený (Jaroslav Bednář, Zámorský) - 24. M. Kovařčík (Linhart, Martin Růžička), 30. M. Kovařčík (O. Kovařčík, Chmielewski), 62. J. Petružálek. Rozhodčí: Baluška, Fridrich - Výleta (všichni SR), Lhotský. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Třetiny: 0:0, 0:2, 2:0 - 0:1. Diváci: 4 501.

Hradec Králové: Rybár - F. Pavlík, Vydarený, Cibulskis, Gregorc, Zámorský, Graňák - Köhler, Dragoun, Berger - Jaroslav Bednář, Džerinš, Smoleňák - M. Látal, Koukal, Červený - Cingel, Kukumberg, Šimánek. Trenéři: V. Sýkora, P. Hynek a T. Martinec.

Třinec: Hrubec - Krajíček, M. Doudera, Linhart, D. Musil, Jank, Adámek - Rákos, Marcinko, Martin Růžička - Cienciala, Mikulík, Irgl - Adamský, Polanský, J. Petružálek - Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík. Trenéři: Varaďa a Zadina.

Liberec - Ml. Boleslav 4:3 po náj.

Také v Liberci to vypadalo po první třetině na brankové hody. Domácí vedli už 2:0, když nejprve přesilovkový volej proměnil Lakatoš, náskok navýšil z dorážky Kvapil. Zanedlouho ale nabil Holík na modrou čáru přesně pálícímu Kotvanovi, o vyrovnání se pak kuriózním obloučkem postaral Pacovský a začínalo se od začátku.

Liberecké ochozy rozjásal pohotově střílející Krenželok, vedení Liberce vydrželo až do posledních okamžiků. Sedm vteřin před koncem ale nalil gólman Will napadajícím hostům a dorážka Žejdla znamenala šťastné vyrovnání. V penaltovém rozstřelu se z boleslavského týmu prosadil jen Žejdl, Bílé Tygry tak posunuly k bodu navíc zásahy Krenželoka a Redenbacha.

Karel Mlejnek (Liberec): „Atributy našeho dnešního dvoubodového vítězství byly skvěle sehrané přesilovky, v nichž jsme dali všechny tři branky. A dále skvěle sehraná oslabení, kromě první třetiny. Hráli jsme dvakrát ve třech, to soupeř nehrál. Skvěle jsme to ubránili. Proč jsme ale nezískali tři body, tak to byla naše disciplína. Soupeř odehrál lépe než my prodloužení, ale zvládli jsme lépe samostatné nájezdy a proto bereme dva body. Dva bereme, ale chtěli jsme tři, je to pro nás ztráta.“

Viktor Ujčík (Mladá Boleslav): „Nevstoupili jsme do utkání šťastně a dostali dva góly z přesilovky, domácí ji sehráli výborně. Připravovali jsme se na to, ale bohužel, padly z toho dva góly. Od toho se odvíjel začátek zápasu, domácí byli na koni, byli všude, byl jich plný led. Podařilo se nám to ale udržet v přijatelném stavu, pak jsme my dostali přesilovku, chytli jsme se, což nám hodně pomohlo. Zápas byl hodně vyrovnaný, byly tam šance na obou stranách. Když jsme prohrávali 2:3, tak se zápas nevyvíjel šťastně, ale myslím, že bojovností a houževnatostí, se kterou si kluci za tím gólem šli, tak byl gól odměnou. V prodloužení jsme měli dvě obrovské šance, které jsme nedokázali využít, nájezdy jsou pak už loterie. V těch se nám moc nedaří a máme na čem pracovat.“

Branky a nahrávky: 5. Lakatoš (Redenbach, Jánošík), 5. Kvapil (Bakoš), 52. L. Krenželok (Kvapil, Bakoš), rozhodující sam. nájezd Redenbach - 7. Kotvan (P. Holík), 13. Pacovský (Žejdl), 60. Žejdl. Rozhodčí: Hejduk, Souček - L. Kajínek, D. Hynek. Vyloučení: 10:7, navíc Ševc (Liberec) 10 min. Využití: 3:1. Třetiny: 2:2, 0:0, 1:1 - 0:0. Diváci: 4 795.

Liberec: Janus (21. Will) - Pyrochta, Ševc, Kolmann, Šmíd, Havlín, Jánošík - Lakatoš, P. Jelínek, L. Krenželok - Bakoš, Bulíř, Kvapil - J. Stránský, Redenbach, Ordoš - D. Špaček, Vantuch, J. Vlach. Trenér: Mlejnek.

Mladá Boleslav: J. Růžička - Kurka, Jan Hanzlík, Eminger, Němeček, Dlapa, Kotvan - Klepiš, P. Holík, Valský - Orsava, Žejdl, Pacovský - Lenc, P. Musil, L. Pabiška - Volf, Urban, M. Procházka. Trenéři: Trenéři: Kýhos, Ujčík a Žabka.