Zlín zostuzen Libercem, zastřílel si i Hradec. Sparta slaví po nájezdech

14:45aktualizováno  20:56
Kompletní 42. kolo nabídl nedělní program hokejové extraligy. Zlín odjel z Liberce s prázdnou po debaklu 0:7, probuzená Sparta přetlačila silné Vítkovice po nájezdech 4:3. Lídr z Plzně je zpět ve formě, což potvrdil výhrou 4:2 na ledě Olomouce.
Chomutovský Stanislav Dietz slaví gól v síti Pardubic.

Chomutovský Stanislav Dietz slaví gól v síti Pardubic. | foto: Ondřej Bičiště, MF DNES

Stoupající výkonnost Zlína utrpěla těžkou ránu v Liberci, Bílí Tygři svého soupeře zničili hlavně oslnivou druhou třetinou, kterou vyhráli 5:0. Třetí čisté konto si připsal gólman Roman Will, jehož nepřekonala žádná z 32 střel.

Sparta vzdávala hold vojákům a slavnostní odpoledne si před více než 15 tisíci diváky užila. Přetahovanou s Vítkovicemi musely rozseknout nájezdy, ten rozhodující proměnil domácí Jiří Černoch.

Plzeň začíná zase dokazovat, kdo je lídr extraligy. Po triumfu v Olomouci zůstává náskok před druhým Hradcem na 11 bodech. Souboj sousedících celků v tabulce byl k vidění v Chomutově, kde se domácí Piráti přiblížili devátým Pardubicím na jediný bod po výhře 4:2.

Poslední Dukla na konec bídných časů stále čeká, nezměnil to ani duel s Třincem, který Jihlavu porazil 4:1.

Návrat do desítky je stále na dohled v Mladé Boleslavi, kde domácí přehráli silnou Kometu 5:2. Středočechy nasměrovala k výhře třetí útočná řada, trojice Lenc - Holík - Pacovský posbírala celkem 8 bodů. Litvínov stále čeká na první vítězství pod trenérem Jiřím Šlégrem, Verva schytala v Hradci debakl 3:7 a zaznamenala již osmou porážku v řadě.

Třinec - Jihlava 4:1

Outsider z Jihlavy se ještě nestihl v Třinci ani rozkoukat, když gólman Volden lovil puk z branky. Na přesný bekhend Draveckého zanedlouho navázal Adamský, jehož nenápadné nahození od modré čáry propadlo jihlavskému brankáři, výhled mu notně ztěžoval Polanský. Dukle nepřálo štěstí a poté, co Čachotský rozezněl horní tyč třinecké kasy, se Adamský trefil z dorážky podruhé a s Jihlavou bylo zle.

V polovině utkání sice v přesilovce snížil Dostálek, do větších příležitostí se však nadále dostávali Oceláři. Chmielewski ani Ondřej Kovařčík ještě své příležitosti neproměnili, třineckou výhru tak prudkým volejem posvětil až Ciencala.

Jihlavský gólman Lars Volden vyráží střelu Romana Vlacha z Třince.
Třinecký gólman Šimon Hrubec vyráží střelu v utkání s Jihlavou.
Hráči Třince slaví gól v utkání s Jihlavou.

Marek Zadina (Třinec): „Dnes jsme se v úvodu prezentovali výborným hokejem, skoro vše nám tam napadalo. Od druhé části to bylo jako den a noc, zřejmě jsme mysleli, že to půjde samo. Třetí třetina se nesla v duchu té druhé, bylo to hodně upracované, uklidnila nás až branka na 4:1. Tým chválím jen za první třetinu, potom to už bylo slabší.“

František Zeman (Jihlava): „Do utkání jsme vstoupili jako nazdárci a domácí toho využili. Dostali jsme tvrdou lekci z produktivity, první část jsme nezvládli. Poté jsme si vše v kabině vyříkali a druhou a třetí část jsme odehráli mnohem lépe, ale bohužel rozhodl nepovedený začátek. Tak zkušený tým, jakým je Třinec, si utkání v pohodě pohlídal.“

Branky a nahrávky: 1. Dravecký (Chmielewski, Linhart), 5. Adamský (Krajíček), 17. Adamský (L. Kovář, Svačina), 58. Cienciala (O. Kovařčík) - 32. Dostálek (Suchánek, Čachotský). Rozhodčí: Šír, Úlehla - Lederer, Tošenovjan. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Třetiny: 3:0, 0:1, 1:0. Diváci: 3 597.

Třinec: Hrubec - Krajíček, M. Doudera, Linhart, Roth, D. Musil, L. Kovář - Martin Růžička, Marcinko, Rákos - Chmielewski, Roman Vlach, Dravecký - Svačina, Polanský, Adamský - Hrňa, Cienciala, O. Kovařčík. Trenéři: Varaďa a M. Zadina.

Jihlava: Volden (21. Kořenář) - Suchánek, D. Kajínek, Stříteský, Bryhnisveen, J. Zdráhal, De la Rose, Váňa - Čachotský, A. Zeman, Dostálek - Hamill, Skořepa, Jiránek - Rabbit, M. Hlinka, Anděl - T. Kubalík, R. Hubáček, Diviš. Trenéři: Vlk a F. Zeman.

Liberec - Zlín 7:0

Zlínu se v posledních utkáních dařilo, na ledě vicemistra z Liberce ovšem Berani zažili noční můru, na niž rádi co nejdříve zapomenou. Přitom ve druhé třetině se mohli hosté dostat do vedení, Bukartsův únik v oslabení však Will vychytal. Ve druhém dějství propukla liberecká střelnice. V rozmezí dvanácti minut nasázeli Bílí Tygři zlínskému Kašíkovi pět branek, do hostujícího brankoviště poté spěchal náhradník Štůrala.

Ani jeho liberečtí střelci nešetřili, svou druhou trefou večera zvyšoval Lakatoš už na 7:0. Právě třetí liberecká formace byla při chuti, křídelníci Lakatoš s Jaškem nasbírali oba po třech bodech. Příležitosti měli také hosté, jenže to by nesměl být v liberecké brance neomylný Roman Will, který z 32 střel nepustil za svá záda ani jedinou a připsal si třetí nulu sezony.

Filip Pešán (Liberec): „Začátek zápasu byl velmi složitý. Soupeř hrál dobře organizovaně, celou první třetinu jsme se nedokázali prosadit. Roman Will zachránil dvě, tři tutové šance soupeře. Ta třetina mohla dopadnout úplně jinak. Důrazem a trpělivostí v naší hře jsme se potom dostali do tlaku v útočném pásmu, i do tlaku do brankoviště. To rozhodlo v kombinaci s bezchybným Romanem Willem celý zápas.“

Robert Svoboda (Zlín): „Musíme se omluvit našim fanouškům, kteří nás v hojném počtu přijeli podpořit. Je to rozporuplné. Neomlouváme se za předvedenou hru, ale za výsledek, který je pro nás nejhorší v sezoně. Hráčům jsme říkali, co nás čeká. Byli jsme na to připravení, vytvořili jsme si dostatek příležitostí. Domácí ve druhé třetině předvedli důraz a získali si dostatečný náskok, který se zbytečně navýšil ve třetí třetině.“

Branky a nahrávky: 25. Ordoš (M. Kvapil, Bližňák), 31. Jašek (Lakatoš), 34. Lakatoš (Jánošík), 35. Bližňák (M. Kvapil, Ševc), 37. Šmíd (Vantuch, J. Vlach), 41. Bakoš (L. Krenželok), 48. Lakatoš (Jašek, Šmíd). Rozhodčí: Pešina, M. Petružálek - J. Ondráček, Špůr. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Třetiny: 0:0, 5:0, 2:0. Diváci: 5 638.

Liberec: Will - Pyrochta, Ševc, Jánošík, Derner, Maier, Šmíd - Bakoš, P. Jelínek, L. Krenželok - Ordoš, Bližňák, M. Kvapil - Lakatoš, Redenbach, Jašek - D. Špaček, Vantuch, J. Vlach. Trenéři: Pešán a Mlejnek.

Zlín: Kašík (37. Štůrala) - Ferenc, Freibergs, Nosek, Padrnos, Řezníček, Valenta - D. Šťastný, Fořt, Roberts Bukarts - Okál, Honejsek, O. Veselý - Kubiš, P. Sedláček, Klhůfek - Fryšara, Popelka, Illo. Trenéři: R. Svoboda a M. Hamrlík.

Chomutov - Pardubice 4:2

Pardubický lednový optimismus značně narušily dvě poslední porážky, k té páteční proti Zlínu nyní přibyl i neúspěch z Chomutova. Svěřenci Vladimíra Růžičky nastoupili ve speciálních dresech imitujících zdravotnický úbor, střetnutí totiž bylo zasvěceno právě zdravotníkům. Dynamo mohl poslat do vedení Treille, jeho rána však skončila pouze na tyči. Skóre tak otevřeli Piráti, kdy Sklenářův pas poslal dělovkou od modré čáry do sítě Dietz. Mezi domácími se činil také Koblasa, jeho šance se však neujaly.

Zato Havel se Smejkalem se už radovat mohli, tříbrankový náskok Chomutova ale zbrzdil juniorský reprezentant v dresu Dynama Martin Kaut. Domácí už ovšem vítězný směr do konce střetnutí neopustili a po dvou prohrách se dočkali tří bodů. Navíc se na deváté Dynamo dotáhli na rozdíl jediného bodu.

Chomutovský kapitán Michal Vondrka ve speciálním dresu.
Pardubický obránce Tomáš Mojžíš (vlevo) vysekl hokejku Vojtěchu Tomečkovi z...
Zklamaný gólman Pardubic Ondřej Kacetl po jedné z chomutovských branek.

Jan Šťastný (Chomutov): „Chceme pochválit mužstvo za výkon, který jsme podali. Od začátku bylo vidět, že si jdeme za vítězstvím a chceme uspět. Vyjma druhé třetiny, která z naší strany nebyla moc povedená. Ve třetí třetině jsme ubránili tři přesilovky soupeře, což bylo klíčové, protože Pardubice jsou v přesilovkách skvělé. Brankář Štěpán Lukeš předvedl vynikající výkon, zaslouženě jsme vyhráli a body zůstávají doma.“

Pavel Marek (Pardubice): „Neměli jsme dobrý vstup do zápasu. Celá první třetina od nás byla špatná a Piráti se zaslouženě dostali do dvougólového vedení. Ve druhé třetině jsme se zlepšili, později jsme měli tři přesilové hry, ale nedokázali jsme skórovat.“

Branky a nahrávky: 12. Dietz (Sklenář, Vondrka), 17. J. Havel (Flemming, A. Dlouhý), 30. Smejkal (V. Tomeček, Poletín), 37. V. Růžička ml. (Vondrka, Sklenář) - 32. M. Kaut (Hrabal, Trončinský), 39. Marosz (Rolinek, Trončinský). Rozhodčí: Hradil, Kubičík - Barvíř, D. Hynek. Vyloučení: 7:4, navíc Smejkal (Chomutov) 10 min. Využití: 1:1. Třetiny: 2:0, 2:2, 0:0. Diváci: 4 628.

Chomutov: Š. Lukeš - Valach, Grman, Flemming, Dietz, Slovák, Knot - Vondrka, V. Růžička ml., Sklenář - Skokan, Huml, Koblasa - V. Tomeček, Smejkal, Poletín - J. Havel, Šťovíček, A. Dlouhý. Trenéři: V. Růžička st., J. Šťastný a Martínek.

Pardubice: Kacetl - Cardwell, Wishart, Trončinský, Čáslava, Hrabal, Mojžíš, Holland - T. Svoboda, Tomášek, S. Treille - P. Sýkora, Marosz, Rolinek - M. Kaut, Poulíček, Perret - Bojko, Dušek, M. Beran. Trenéři: Holaň, Marek a Janecký.

Sparta - Vítkovice 4:3 po náj.

Nevšední odění si připravili také hokejisté Sparty, která se při tradiční akci rozhodla věnovat poctu armádním složkám a tomu přizpůsobit i trikoty hráčů. Ty však domácím zpočátku štěstí nepřinášely, slibné šance posily Buchteleho a zkušeného Pecha zůstaly bez využití. Přetahovanou odstartoval vítkovický Hrbas, jehož přesný švih byl nad Aittokalliovy síly. Sparta se dostala rychle k odpovědi po individuální akci Černocha, do druhé pauzy vrátil vedení hostům důsledný Lev.

Bekhendovou kličku neumím, říká Černoch

Kýženého vyrovnání se domácí přeci jen dočkali, v polovině třetího dějství rozburácel O2 arénu Švrček. Za okamžik ale pláchnul sparťanské obraně Szturc, který dorazil vlastní střelu za gólmana. Sparta těsně ztrácela až do závěru, 29 sekund před koncem napřáhl na modré čáře Zbyněk Michálek a bylo vyrovnáno. Vítěze určila až desátá série nájezdů, rozhodujícím střelcem byl Jiří Černoch.

Lukáš Klimek ze Sparty se pokouší překonat vítkovického gólmana Patrika...
Ledaři opravují závadu na ledové ploše, kvůli které začala třetí třetina s...
Sparťanský útočník Jiří Černoch se raduje z vítězného gólu proti Vítkovicícm.

Jaroslav Nedvěd (Sparta): „Navázali jsme na předchozí dva zápasy, kdy se mužstvo semklo. Hráči dodržují daleko lépe taktické věci, které po nich chceme. Jenom nás trochu mrzí, že jsme vždy po vyrovnání na dvě, tři minutky polevili a dovolili soupeři odskočit. To byly drobné nepozornosti, které nás stály mnoho sil na to, abychom znova vyrovnali. Myslím si, že si diváci takový závěr zasloužili. Ti, kteří si počkali, viděli krásné vyvrcholení. Velké poděkování patří i našemu gólmanovi, Sami se dostává do velké formy a chytá fantasticky.“

Jakub Petr (Vítkovice): „Zápas musíme brát s pokorou, vzhledem k tomu, v jakém složení jsme hráli. Trochu jsme odstoupili od naší hry, což byl plán, ale ve finále jsme nebyli tak agresivní. Sparta nás sice přestřílela, ten poměr je výrazný, ale byly to střely mimo nebezpečný prostor. Z našeho systému, který jsme dnes zvolili, jsme měli hodně přečíslení dva na jednoho. Ale trápí nás, že to neumíme využívat. To je rozdíl mezi námi a kluby, jako je Sparta. Když počítáte tabulku, má pro nás ten bod obrovskou cenu. Ve finále musím říct, že jsme spokojení.“

Branky a nahrávky: 31. Černoch, 51. Švrček (Jarůšek, Říčka), 60. Z. Michálek (Pech, Forman), rozhodující sam. nájezd Černoch - 27. Hrbas (Š. Stránský, Trška), 40. Lev, 52. Szturc. Rozhodčí: Heikkinen (Fin.), Kika - Lhotský, J. Svoboda. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. Třetiny: 0:0, 1:2, 2:1 - 0:0. Diváci: 15 115.

Sparta: Aittokallio - Ďaloga, Z. Michálek, J. Mikuš, Kalina, T. Pavelka, Švrček, Nedomlel - Forman, Pech, Klimek - A. Kudrna, P. Vrána, Buchtele - Jarůšek, Černoch, Říčka - Uher, Rousek, Kumstát. Trenéři: F. Výborný, Rulík, J. Nedvěd a Janeček.

Vítkovice: Bartošák - Sloboda, Klok, Baranka, Hrbas, Trška, Urbanec - Dej, Lev, Olesz - Tybor, O. Roman, Pytlík - P. Zdráhal, Kolouch, Kucsera - Szturc, Š. Stránský, Kurovský. Trenéři: Petr a Trnka.

Ml. Boleslav - Kometa 5:2

Kometa se po velkolepé devítizápasové sérii výher zadrhla a po zaváhání s Hradcem přidala také prohru z Mladé Boleslavi. Moravané se ovšem radovali jako první, přečíslení hostů zakončil pěknou kličkou Dočekal. Bruslařksý klub ale do přestávky otočil, Klepiš s Kotvanem strhli vedení na domácí stranu.

Mladoboleslavská jízda pokračovala, dvěma brankami se uvedl po líbivých akcích Pacovský a ztráta Brňanů začínala být tristní. Jelikož na Haščákovo snížení bleskově odpověděl domácí Pabiška, tři body zůstaly ve středních Čechách. Mladá Boleslav zvítězila počtvrté z posledních pěti duelů.

Mladoboleslavský Oldřich Kotvan dotírá na Jana Hrušku z Komety, brankář Brandon...

Viktor Ujčík (Mladá Boleslav): „Opět musím kluky pochválit za skvělý výkon, bylo to znovu zodpovědné a obětavé. Konečně jsme byli odměněni i nějakými góly z brejků, které dnes zápas rozhodly. Víme, jakou má Kometa sílu, ale my jsme konečně po inkasované brance nesklonili hlavy dolů. I za stavu 0:1 byly z týmu cítit odhodlání a víra, že se zápasem něco můžeme udělat. Možná to byl zatím náš nejlepší výkon v této sezoně.“

Kamil Pokorný (Kometa): „Úvod zápasu vůbec nenasvědčoval tomu, že to od nás dnes bude tak špatné. Začali jsme slušně, dali jsme gól a prvních osm minut bylo v náš prospěch. Soupeř pak vyrovnal hru a my jsme doplatili na nepříliš zodpovědnou obranu. I klíčový gól na 1:3 padl z přečíslení. V závěru jsme sice ještě snížili, ale opět přišla naše chyba na modré čáře a soupeř rozhodl.“

Branky a nahrávky: 7. Klepiš (P. Holík, Urban), 20. Lenc (Kotvan, Pacovský), 33. Pacovský (Kotvan, P. Holík), 39. Pacovský (Lenc, P. Holík), 46. L. Pabiška (P. Kousal, Urban) - 3. Dočekal (Vondráček, Barinka), 45. Haščák (Mallet, J. Hruška). Rozhodčí: Lacina, Hejduk - L. Kajínek, K. Zavřel. Vyloučení: 6:3, navíc Mallet (Brno) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:1. Třetiny: 2:1, 2:0, 1:1. Diváci: 3 747.

Mladá Boleslav: Maxwell - Jan Hanzlík, Hrdinka, Němeček, Eminger, Kotvan, Dlapa - Orsava, Žejdl, Valský - M. Procházka, P. Musil, Klepiš - Pacovský, P. Holík, Lenc - P. Kousal, Urban, L. Pabiška. Trenéři: Kýhos, Ujčík a Žabka.

Kometa: Čiliak - Barinka, O. Němec, Gulaši, Krejčík, Malec, Bartejs - R. Zohorna, J. Hruška, M. Erat - Zaťovič, V. Němec, Haščák - Mallet, Nečas, H. Zohorna - Dočekal, L. Čermák, Vondráček. Trenéři: L. Zábranský st., Pokorný a Horáček.

Olomouc - Plzeň 2:4

Zdá se, že v Plzni už zapomněli na utrápený konec prosince. Lídr tabulky zase sbírá výhry, tu zatím poslední vydobyli Západočeši v Olomouci. Domácí vyrukovali na Strakovy hochy zostra, tři po sobě jdoucí šance zlikvidoval gólman Svoboda. Spálené možnosti Hanáci poprvé zalitovali po prvním inkasovaném gólu, s vyrovnávací odpovědí na trefu Jonese ale přispěchal olomoucký Eberle.

Ve druhé třetině se scénář opakoval, za domácí si zuby na Svobodovi vylámali Jergl, Strapáč či Galvas, zatímco hosté proměňovali. Nejprve zvyšoval po dorážce Mertl, následovala skvělá kombinace s přesnou koncovkou Gulaše. Tři minuty před koncem sice snížil olomoucký Houdek, trefou do prázdné ale pojistil plzeňskou radost druhým zásahem utkání Mertl.

Olomoucký Jakub Galvas.
Olomoucký Jan Knotek se pokouší vyzrát na gólmana Plzně Miroslava Svobodu.
Hráči Plzně slaví gól v síti Olomouce.

Zdeněk Venera (Olomouc): „Rozhodly dvě přesilovky ve druhé třetině. Ukázalo se, co znamenají pro Plzeň Mertl a Gulaš. My jsme se na góly hrozně nadřeli. V první i druhé třetině jsme měli šancí dost, ale nedokázali jsme skórovat. V oslabeních to navíc zintenzivnil fakt, že Honza Knotek zlomil hokejku. Byli jsme tak v podstatě ve třech, což zkušení hráči jako Gulaš a Mertl dokázali využít.“

Jiří Hanzlík (Plzeň): „Odehráli jsme tady asi nejlepší utkání za poslední dva roky. Dříve jsme byli pod drtivým tlakem domácích, dnes jsme byli vyrovnaným soupeřem. Pomohli jsme si přesilovými hrami, ve kterých jsme dokázali gólově odskočit a dohrát to ke třem bodům.“

Branky a nahrávky: 19. J. Knotek (Eberle, Laš), 58. Houdek (Herman) - 16. Jones (D. Sklenička, Stach), 26. Mertl (Kaňák, Kracík), 32. Gulaš (Kaňák, Kracík), 59. Mertl (M. Svoboda). Rozhodčí: Mrkva, Pražák - Flegl, Polonyi. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:2. Třetiny: 1:1, 0:2, 1:1. Diváci: 4 381.

Olomouc: Konrád - Dujsík, Vyrůbalík, Houdek, Jaroměřský, L. Galvas, J. Galvas, Staněk - Eberle, J. Knotek, Laš - Irgl, Strapáč, Burian - Jergl, Herman, Holec - Podlaha, B. Mráz, Ostřížek. Trenéři: Venera, Tomajko a Moták.

Plzeň: M. Svoboda - Jones, D. Sklenička, J. Kindl, Vráblík, Kaňák, Moravčík - Gulaš, Mertl, P. Straka - Pour, Kratěna, Schleiss - Kantner, Kracík, Stach - Hollweg, Kodýtek, D. Kindl. Trenéři: Martin Straka, Čihák, Jiří Hanzlík a Vlasák.

Hr. Králové - Litvínov 7:3

Litvínov čeká marně na impuls, který by tým nastartoval k jízdě z chvostu tabulky. Na Köhlerovu teč bruslí ještě dokázal odpovědět po kombinaci Gerhát, od druhé třetiny ale bylo na ledě jen jedno mužstvo. O rozborku litvínovského celku se postaral čtyřmi asistencemi hradecký bard Bednář, po třech bodech si připsali Koukal s Červeným (oba 2+1). Severočechy dělí stále jen tři body od poslední pozice, naopak Hradec si upevnil druhou příčku.

Litvínovský Viktor Hübl poslal k ledu Lukáše Cingela z Hradce.

Pavel Hynek (Hradec Králové): „Chtěli jsme potvrdit body a výkon z Brna a myslím, že se nám to podařilo. V první třetině to však byla vyrovnaná bitva. Před zápasem jsme si říkali, že nesmíme být vylučovaní, že v přesilovkách je síla Litvínova, že tam jsou schopní nás přitlačit. Také jsme ve výhodě soupeře dostali gól. Myslím, že zlom byl kolem poloviny zápasu, kdy jsme dali dva rychlé góly a dokázali odskočit. Napadalo nám to tam v přesilovkách.“

Radim Skuhrovec (Litvínov): „Z našeho pohledu jsme první třetinu hráli velice dobře, dodržovali jsme systém a byli jsme Hradci vyrovnaným soupeřem. V nástupu do druhé třetiny jsme inkasovali branku a už poněkolikáté se nám stalo, že jsme měli spoustu vyloučených hráčů. Když budeme sedět na druhé straně na trestné lavici, nemůžeme vyhrát žádný zápas. Věděli jsme, že Hradec má v přesilovkách obrovskou sílu, trestal nás a potvrdil to. Naše hra se rozsypala, Hradec dominoval a přehrával nás. Zaslouženě bere tři body.“

Branky a nahrávky: 11. Köhler (Jaroslav Bednář, Červený), 21. Koukal (M. Látal, Graňák), 30. Červený (Koukal), 31. Köhler (Gregorc, Jaroslav Bednář), 40. Koukal (Jaroslav Bednář), 43. Cingel (Cibulskis, Zámorský), 47. Červený (Jaroslav Bednář) - 12. Gerhát (Šesták, K. Pilař), 32. Gerhát (V. Hübl), 44. Trávníček (Gula). Rozhodčí: Hribik, M. Sýkora - Gebauer, Hlavatý. Vyloučení: 4:8, navíc Dragoun (Hradec Králové) 10 min. Využití: 4:1. Třetiny: 1:1, 4:1, 2:1. Diváci: 4 045.

Hradec Králové: Rybár - Zámorský, Cibulskis, F. Pavlík, Graňák, Pláněk, Gregorc - Jaroslav Bednář (48. Jirásek), Džerinš, Cingel - M. Látal, Koukal, Červený - Köhler, Dragoun, Berger - Vopelka, Kukumberg, Zigo. Trenéři: V. Sýkora, P. Hynek a T. Martinec.

Litvínov: Kantor (41. Soukup) - L. Doudera, Kubát, K. Pilař, Šesták, Gula, Baránek, Z. Sklenička - M. Hanzl, V. Hübl, F. Lukeš - Jurčík, Gerhát, Trávníček - Havelka, Válek, Matoušek - Smolka, Havlíček, Jícha. Trenéři: Šlégr, D. Stránský, Skuhrovec a Weissmann.