FINSKO - SLOVENSKO 3:2 (2:2, 1:0, 0:0), konec zápasu
60.00
Konec zápasu. Slovensko nedokázalo vstřelit za dvě třetiny branku a prohrála také s Finy. Pokud v noci porazí Norové Němce, budou Slováci hrát o záchranu v elitní skupině. Na střely na branku vyhráli Slováci 39:31.
59.30
Slováci hrají power play.
59.00
Slovákům se zatím nedaří ani odvolat gólmana a přejít do šesti.

Nepřehlédněte

Sestavy:
Finsko: Bäckstrom - Jokela, Niskala, Vaananen, Salmela, Niemi, Luoma, Lepisto, Koistinen - Selänne, Jokinen Olli, Peltonen - Ruutu, Koivu, Jokinen Jussi - Hyvonen, Kapanen, Pihlstrom - Bergenheim, Hahl, Pyorala.
Slovensko: Budaj - Višňovský, Sekera, Majeský, Graňák, Štrbák, Starosta, Podhradský, Mezei - Kolník, Petrovický, Hossa - Melichárek, Kollár, Skladaný - Čiernik, Podkonický, Somík - Fabuš, Húževka, Kováčik.
58.31
Po menším závaru ve finské třetině zůstal puk v lapačce Bäckstroma.
57.52
Finům se stále daří kontrolovat hru a Slováci nevědí co dělat proti jejich zatažené obraně.
56.42
Slováci jsou stále usazeni v třetině Finů, ale do šancí se dostat nedokáží.
55.53
Finové jsou v plném počtu. Slováci nedokázali využít pětiminutovou přesilovku a stále prohrávají.
54.01
Slováci jsou při přesilovce nastěhováni v útočné třetině, ale nedokáží se dostat ke střelám nebo finální přihrávce.
53.32
Majeský nahodil puk před branku, ale Bäckstrom ho zachytil a vyhodil ze třetiny.
51.38
Kolnik střílel a Hossa z bezprostřední blízkosti dorážel, ale gólman Bäckstrom si poradil.
50.53
Slováci budou hrát další přesilovku. Hyvönen byl vyloučen na pět minut a do konce zápasu! Útočník Finska naprosto zbytečně napadl u mantinelu obránce Starostu, který musel být odveden spoluhráči zraněný do kabin.
49.51
Slováci měli několik šancí a jednu vyloženou, ale přesilovku nevyužili.
49.06
Kollár minul prázdnou branku! Gólman Finů už ležel na ledě, ale slovenský útočník netrefil odkrytou klec.
47.52
Slováci budou hrát přesilovku. Vaananen byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
47.35
Višňovský srazil střelu Rutua, vhazuje se před Budajem.
46.38
Slováky zastavila v útočné snaze nepřesná rozehrávka.
46.04
Další zakázané uvolnění Finů. Vhazovat se bude před Bäckstromem.
45.09
Vyčkávaná pokračuje. Hra je přerušena po zakázaném uvolnění Finů.
43.45
První finský útok si dokázal vytvořit tlak, ale bez výraznějšího efektu. Hra v začátku poslední třetiny je velmi rozháraná.