Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Fleury se v opilosti porval v baru

15 2003
New York - Další velký prohřešek má za sebou hokejový útočník Theoren Fleury. Před necelým měsícem páchal v alkoholovém opojení výtržnosti v Columbusu. V noci se vyplížil z hotelového pokoje a opil se v pánském nočním podniku. Podle listu The Chicago Sun byl pak hráč týmu NHL Chicago Blackhawks spatřen, jak vystupuje vrávoravým krokem z taxíku. Na botách měl zbytky zvratků a ve tváři stopy krve.

Komentátor listu se ptá, jak je možné, že se incident ututlal a Fleury unikl disciplinárnímu trestu. Vydal se tedy do Columbusu, aby zmapoval jeho noční výlet.

Fleury ráno tvrdil, že do podniku jej nakoukl, ale že byl napaden devíti bodyguardy. "Asi před půl hodinou volal," řekla novináři zaměstnankyně klubu, do kterého tehdy Fleury zavítal. "Tak za prvé, nemáme tady žádných devět ranařů. Je tu jen jeden a ten toho maličkého hokejistu dovlekl ke dveřím. Ten Fleury totiž dost přebral," zavzpomínala.

"Před půl hodinou volal a ptal se: 'Kde je ten váš bodyguard? Chci s ním mluvit. Vrátím se do Columbusu a nakopu mu ..." vyhrožoval prý Fleury. Komentátor Chicago Sun doplnil, že se hráč do Columbusu opravdu s týmem vrací, a to dnes. Současně ale připustil, že mohlo jít o vtipálka, který si chtěl jednoduše z obsluhy podniku vystřelit.

V baru, v němž vystupují striptérky, se prý nepodává alkohol. "Tohle místo má totiž úroveň," tvrdí jedna z gogo tanečnic. Za deset dolarů zatančí na stole, za dvacet předvede svůdný tanec na pódiu, za třicet se svlékne v soukromí pokoje a za 150 dolarů ve sprše.

"Lidi jako tihle hokejisté tu správně nemají co dělat. Tehdy večer přišli a ztropili tu dost povyk, hlavně ten mrňavý," popsala Fleuryho. "Myslí si, že když má peníze a je slavný, tak že může všechno. To se ale plete," dodala striptérka a její kolegyně ji doplnila: "Jedné holce pak došla trpělivost a zašla za manažerem, který zavolal ochranku, a ta ho vyhodila."

Podle manažera prý klub navštívili ještě další dva hráči, kteří popisem odpovídají Tyleru Arnasonovi a Philu Housleymu. Ochranka je doprovodila ke dveřím, v nichž se ale Fleury najednou otočil a začal se s bodyguardem rvát. Ten se s ním podle všeho moc nemazal. Vzal ho prý za uši a několikrát mu hlavou udeřil o své koleno.

Fleury a jeho dva kumpáni se odpotáceli naproti přes ulici k čerpací stanici. Obsluha prý chtěla zavolat lékaře, ale Fleury odmítl a místo toho mávnul na taxi.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze