Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Nové logo i dres pro Jágra. Florida chystá vojenský styl

Takto vypadají současné dresy, které klub nezměnil od svého založení v roce 1993 | foto: Thomas Gažda

29 2016
Není to oficiální, přesto v zámoří kolují zaručené zprávy o tom, jak bude vypadat chystané nové logo a dresy hokejistů Floridy Panthers a tedy i Jaromíra Jágra. Na co se fanoušci mohou těšit?

Vězte, že nové dresy se svým stylem budou podobat těm montrelským, pochopitelně ve floridských barvách. To znamená, že na červeném podkladu bude uprostřed těla žlutě orámovaný bílý pruh. A ve středu bude nové logo.

Rozlučte se s podobou skákajícího pantera, nový znak bude ve vojenském stylu. A hádejte proč? Může za to vojenská minulost současného majitele klubu Vincenta Violy, jenž Floridu vlastní od roku 2013 a jenž v minulosti sloužil u Screaming Eagles, tedy u Řvoucích orlů, což je divize americké lehké pěchoty.

Místo orla bude ve znaku pochopitelně panter, který se však oproti svému předchůdci zklidnil. Odborníci na design změnu chválí, zamlouvá se jim především díky zjednodušení.

O tom, že Florida bude měnit logo i dresy se ví už delší dobu, klub však dosud dokázal všechny chystané verze udržet v tajnosti. To už však neplatí o té finální a vítězné, která je prý zaručeně pravá. Tak jak se vám líbí?

Nové logo Florida Panthers. Podklad zobrazuje novou podobu dresů

Nové logo Florida Panthers. Podklad zobrazuje novou podobu dresů

Líbí se vám nové logo a dres hokejistů Floridy?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 6. května 2016. Anketa je uzavřena.

Ne 3260
Ano 2153
Autor:


Hokej na zimních olympijských hrách 2018

Hokejový turnaj v jihokorejském Pchjongčchangu startuje ve středu 14. února.

Čtvrtek 15. února, 13.10: Česko - Korea
Sobota 17. února, 4.10: Kanada - Česko
Neděle 18. února, 8.40: Česko - Švýcarsko

Josef Jandač, Martin Erat, Roman ČervenkaOndřej Němec, Dominik Furch, Pavel Francouz, Vojtěch Mozík, Jakub Nakládal, Michal Řepík, Michal Birner

Najdete na iDNES.czmobilní verze