Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Hašek: Detroit mi dal čas, chtěl si být jistý

8 2003
Detroit - Dominik Hašek byl o návratu do NHL rozhodnutý už v polovině června. Uvedl to ve svém prohlášení pro americké novináře, které přinesl Detroit Red Wings na svých oficiálních stránkách. "Za rok bez hokeje jsem dospěl k větší životní vyrovnanosti a myslím si, že mám pořád v tomhle sportu co nabídnout," prohlásil brankář, který dnes oznámil návrat do NHL. iDNES přináší celé Haškovo prohlášení. Hašek oznámil návrat do NHL

Prohlášení Dominika Haška jak jej přinesly oficiální internetové stránky Detroit Red Wings 


Chtěl bych oznámit svůj návrat k hokeji. Poslední rok jsem měl pauzu v chytání. Díky tomu jsem mohl strávit víc času s rodinou a užít si koníčky, na které jsem jako hráč neměl čas.

Teď si myslím, že jsem v životě dospěl k větší vyrovnanosti a ještě mám v tohle sportu co nabídnout. Dobil jsem baterky a získal motivaci znovu bojovat o Stanleyův pohár.

17. června jsem měl ve Vídni schůzku s Davem Lewisem (hlavním trenérem Red Wings - pozn.red.) a probírali jsme moje rozhodnutí o návratu. Red Wings mi chtěli dát víc času, abych si vše pořádně rozvážil a chtěli vědět, že jsem si tím jistý.

Ken Holland (manažer Detroitu - pozn. red.) se mnou pak další týden mluvil během mé dovolené a já jsem mu znovu potrvdil, že jsem rozhodnutý se vrátit. Opravdu se moc těším, až se dostanu se svými spoluhráči zpátky na led.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze