Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hašek i Jágr prý jedou na olympiádu

8 2001
P r a h a - Hokejový gólman Dominik Hašek i útočník Jaromír Jágr podle neoficiálních informací České televize přijali nabídku reprezentovat příští rok na olympijských hrách v Salt Lake City. Spolu s nimi se mělo k účasti na olympiádě smluvně zavázat dalších šest hráčů z NHL - Robert Lang, Martin Straka a Josef Beránek z Pittsburghu, Patrik Eliáš z New Jersey, Martin Ručinský z Montrealu a Milan Hejduk z Colorada. Podle dalších zdrojů se však spekuluje i o jiných jménech, měl by například jet střelec vítězné branky z Nagana obránce Petr Svoboda.
Sledujte v odpoledních iDNES pro aktuální informace - manažer Černík míří do Stockholmu
Jednání s hokejisty vedl místopředseda svazu František Černík, který by měl v pátek přivézt podepsané smlouvy do dějiště Švédských her ve Stockholmu. Termín, do kdy musí jednotlivé národní svazy podat soupisky osmi hráčů z NHL, kteří budou hrát na olympijských hrách, byl stanoven na 25. března.

Zpravodaj iDNES přímo v dějišti Švédských her bude bleskově informovat, pokud generální manažer českého týmu pro olympiádu František Černík zveřejnění správná jména.


Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze