Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Haška a spol. čekají sportovní exhibice

30 2004
Mladá Boleslav - Pestrý program mají před sebou hokejové hvězdy z NHL v čele s brankářem Dominikem Haškem. V sobotu ve Světlé nad Sázavou nejprve vymění brusle za kopačky a střetnou se v exhibici s fotbalovými internacionály, pak se přesunou do Mladé Boleslavi, kde absolvují přípravný kemp na ledě.

Přední čeští hráči z NHL v čele s gólmanem Dominikem Haškem z Ottawy vyzvou sobotu v 17 hodin tým bývalých internacionálů, v němž se objeví Karol Dobiaš, Jozef Adamec či Jan Berger. Součástí sportovního dne je i autogramiáda, jejíž
začátek je naplánován na 15.15.

O den později odstartuje v Mladé Boleslavi přípravný kemp na ledě, v jehož rámci se ve středu uskuteční od 17.30 na tamním zimním stadionu exhibiční miniturnaj. Zúčastní se ho čtyři mužstva, která budou složena z deseti až dvanácti hráčů a jednoho brankáře.

Los určí úvodní dvojice, vítězové postoupí do finále, poražené celky se utkají o třetí místo. Jednotlivá utkání se budou hrát patnáct minut čistého času, v poli nastoupí čtyři proti čtyřem.

"V případě nerozhodného výsledku určí vítěze samostatné nájezdy, kterých se zúčastní všichni hráči," vysvětlil Jaromír Henyš, hráčský agent a zástupce společnosti Eurohockey Services, která celou akci pořádá.

Samostatné nájezdy ale přijdou na řadu po každém utkání, i když bude o výsledku rozhodnuto, a úspěšní exekutoři postoupí do finále soutěže o nejlepšího střelce nájezdů. Vítěz této dovednostní soutěže se může těšit na horské kolo Dominator.

Na exhibici se rovněž podílí prvoligový BK Mladá Boleslav, jenž postaví jeden tým.
V Haškově celku si zahrají také mistři světa David Výborný, Petr Sýkora, Jan Hlaváč a Václav Varaďa, spoluhráči gólmana Romana Turka budou zase Roman Hamrlík, Václav Prospal nebo Martin Straka a dres celku, jehož branku bude hájit Tomáš Vokoun, obléknou také Pavel Brendl, Michal Sivek a Tomáš Fleischmann.

Jednotné vstupné na show v Mladé Boleslavi bude 100 Kč, mládež do 15 let má vstup zdarma.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze