Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hokejově hladové Budějovice: dubnový turnaj je vyprodaný

Antti Suomela z Finska (v bílém) zkouší pozornost českého brankáře Pavla Francouze. | foto: Reuters

21 2017
Pokud jste chtěli na vlastní oči vidět českou hokejovou reprezentaci na jarním turnaji, ale ještě jste si nekoupili lístky, tak máte nejspíš smůlu. Českobudějovická aréna, která bude České hokejové hry od čtvrtka 27. do neděle 30. dubna hostit, je už dva měsíce před akcí vyprodaná.

„Aktuálně je k dispozici pouze šedesát vstupenek ke stání na čtvrteční duel s Finskem,“ uvedl v pondělí dopoledne mluvčí turnaje Petr Nitsche. Oproti původním předpokladům nebudou vstupenky k dispozici ani na pokladnách Budvar arény či ve fanshopu Motoru.

„Je to dané tím, že nového partnera turnaje jsme získali opravdu na poslední chvíli a chtěli jsme vytisknout nové kotouče lístků i s novým jménem a logem. Jenže on-line vstupenky se mezitím všechny prodaly na internetu a na dotisk vstupenek už potom nedošlo,“ zmínil Nitsche.

Teď je prozatím českobudějovický zimní stadion vyprodaný. I když ještě ne úplně do posledního místa. Naději dostanou fanoušci až potom, co se Budvar aréna technicky upraví pro mezinárodní zápasy.

„Až budeme vědět, kam umístíme vůz Škody Auto, jak budou vypadat televizní studia a podobně, tak vytipujeme místa, ze kterých bude stále dobře vidět, a ta pak uvolníme do prodeje. Ale půjde už jen o desítky lístků,“ dodal mluvčí turnaje s tím, že svaz bude o volných vstupenkách pár dní před turnajem informovat na sociálních sítích.

Pořadatelé Českých hokejových her už předem očekávali, že v Českých Budějovicích bude velká poptávka po vstupenkách na zápasy českého národního týmu. „Ale je pravda, že tak velký zájem nás mile překvapil,“ usmál se Petr Nitsche.

Češi se ve čtvrtek utkají od 18.30 hodin s Finskem a v sobotu od 17 hodin se Švédskem. V neděli na závěr turnaje, který je poslední akcí před mistrovstvím světa ve Francii, nastoupí od 18.30 hodin proti Rusku.

Autor:


Mistrovství světa v hokeji 2018

Od 4. do 20. května v Dánsku

Skupina A (Kodaň): Rusko, Švédsko, Česká republika, Švýcarsko, Bělorusko, Slovensko, Francie, Rakousko.

Skupina B (Herning): Kanada, Finsko, USA, Německo, Norsko, Lotyšsko, Dánsko, Jižní Korea.

Kompletní program hokejového turnaje ZDE

Nejčtenější

recept-na-domaci-pohankove-mleko
recept-na-domaci-pohankove-mleko

Skvělá alternativa běžného mléka, kterou ocení všichni alergici.

Najdete na iDNES.czmobilní verze