Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Setkání akcionářů rozhodnutí nepřineslo. V Havlíčkově Brodě dál čekají

Radek Meidl (vlevo) z Prostějova atakuje Martina Parýzka z Havlíčkova Brodu. | foto: Tomáš Frait, MF DNES

5 2015
Budoucnost havlíčkobrodského hokeje je stále nejasná. Ani úterní setkání akcionářů klubu nevneslo do situace více světla. Rebelové ve skupině o udržení neuspěli a v polovině minulého týdne sestoupili o soutěž níž. K pádu z první ligy se tehdy majitelé nechtěli vyjadřovat s tím, že o osudu budou jednat až o pár dnů později.

Jenže ani po týdnu se neví, jakou soutěž bude brodský A-tým vlastně v Kotlině příští sezonu hrát. A jestli vůbec nějakou... „Ano, sešli jsme se, ale všechno je ve fázi jednání. Bavili jsme se o různých možnostech,“ uvedl jeden z majitelů klubu Evžen Vopelka.

Podle něj dokonce není nereálné ani pokračování v první lize. „Máme signály, že dva kluby se chystají prvoligovou licenci prodat,“ hlásil bez dalších podrobností. „Teď jde ale o to, jestli by o ni byl v Brodě vůbec zájem. Jestli by nám někdo podal pomocnou ruku,“ krčil rameny.

Další schůzku, na které už by údajně mělo padnout definitivní rozhodnutí, plánují akcionáři na zhruba polovinu března. „Pan Caska (další z majitelů havlíčkobrodského hokejového klubu – pozn. red.) musí nyní obchodně do zahraničí, takže se znovu sejdeme, až se vrátí. A pak rozhodneme co dál,“ doplnil Vopelka.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze